Nawigacja

Lokalizacja

Mapa Polski TargeoDo miejscowosci Siemianice łatwo trafić kierując się w Słupsku na drogę wojewódzką numer 213 na Łebę. Jest ona pierwszą miejscowością za Słupskiem w tym kierunku. Jej tablice miejscowości graniczą wprost z tablicami Słupska. Na zamieszczonym poniżej planie miejscowości zaznaczono miejsce, w którym znajdują się budynki Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Siemianicach.

Patrząc na miejscowość Siemianice z lotu ptaka na zamieszczonym poniżej zdjęciu lotniczym widać w głębi zlokalizowane przy głównej drodze i oznaczone strzałką budynki Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Siemianicach. 

 

Jak do nas trafić?

Autobusem
Ze Słupska wprost do Zespołu
Szkolno-Przedszkolnego w Siemianicach można dojechać autobusem miejskim linii numer 2.  Szczegóły trasy i rozklad jazdy znajdują się na stronach ZIM. Ze Słupska i okolic do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Siemianicach można dojechać również autobusami komunikacji podmiejskiej obsługiwanymi przez PKS i NordExpress.

Samochodem

Jadąc ze Słupska drogą wojewódzką numer 213 w kierunku na Łebe przejeżdżamy główną drogą przez praktycznie cała miejscowość Siemianice mijając m.in. skręt w prawo na miejscowość Jezierzyce. Po przejechaniu mostem nad krajowym szlakiem kolejowym Szczecin-Gdańsk, po ujechaniu około 600 metrów dojedziemy do obiektów szkolnych, które zlokalizowane są z prawej strony, tuż przy głównej drodze.

Współrzędne GPS: 54°30'01"N; 17°03'40"E

 

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach
    ul. Słupska 42
    76-200 Słupsk
  • +48 59 8471856

Galeria zdjęć