SUKCESY UCZNIÓW

        • 2020/2021

        • SUKCESY UCZNIÓW W KONKURSACH

          ROK SZKOLNY 2020/2021


          a) międzynarodowe:

          nazwa konkursu

          organizator

          szczebel

          osiągnięty wynik

          (imię i nazwisko ucznia, klasa)

          nauczyciel przygotowujący

          MAZURY CUP 2020 rocznik 2008/2009

          Copa Football

          międzynarodowy

           

          III miejsce

           

          Dacjan Staranowicz, Hubert Wolak, Gracjan Hermann, Piotr Kromp, Szymon Szymański, Adam Burak, Alan Dusza, Marcel Romańczuk, Maksymilian Ringwelski

          Magdalena Lis

           

           

           

          Przechlewo CUP 2020 - Rocznik 2008/2009

           

          Przechlewo Cup (pod patronatem PZPN)

          międzynarodowy

           

          III miejsce

           

          Dacjan Staranowicz, Hubert Wolak, Gracjan Hermann, Adam Burak, Piotr Kromp

          Magdalena Lis


          b) ogólnopolskie:

           

           

          nazwa konkursu

           

           

          organizator

           

           

          szczebel

          osiągnięty wynik

          (imię i nazwisko ucznia, klasa)

           

           

          nauczyciel przygotowujący

          Ogólnopolski konkurs im. Jana Parandowskiego na opowiadanie o tematyce olimpijskiej

          PKOl

          ogólnopolski

          Finalistka

          XIX miejsce

          Lena Cyprych kl. Vb

           

          K.Praszczak

          Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Halowej Skrzat Cup 2021

          UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim

          ogólnopolski

          rocznik 2008

          II miejsce Dacjan Staranowicz , Hubert Wolak, Gracjan Hermann, Piotr Kromp

           

          rocznik 2010

          II miejsce

          Jakub Piwowarski, Malwina Nowak, Filip Piechowski, Maksymilian Ringwelski, Szymon Szymański i Bartek Dusza

          Tomasz Rybak

          Turnieju halowy Leo Drywa Cup 2021

          MKS Lew

          ogólnopolski

          II miejsce

          Jakub Piwowarski, Malwina Nowak, Filip Piechowski, Maksymilian Ringwelski, Szymon Szymański, Bartek Dusza i Michał Worona

          Tomasz Rybak

          Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Eko Bio Cup 2021

           

          ogólnopolski

          II miejsce

          Dacjan Staranowicz, Hubert Wolak, Gracjan Hermann, Piotr Kromp, Szymon Szymański i Maksymilian Ringwelski

          Tomasz Rybak

          Ogólnopolski Turniej piłki nożnej Bałtyk Cup w Rewalu

          rocznik 2010

          Almar-Sport

          ogólnopolski

          V miejsce

          Jakub Piwowarski, Malwina Nowak, Filip Piechowski, Maksymilian Ringwelski, Szymon Szymański, Bartek Dusza i Michał Worona

          Tomasz Rybak

          OgólnopolskiTurniej piłki nożnej Bałtyk Cup w Pobierowie

          rocznik 2008

          Almar-Sport

          ogólnopolski

          VI miejsce Dacjan Staranowicz , Hubert Wolak, Gracjan Hermann, Piotr Kromp, Igor Nowakowski oraz Alan Dusza

          Tomasz Rybak

          Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EDI

           

           

          Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI

          ogólnopolski

          7 miejsce Michalina Kołatka

          Agata Sztark

          Olimpiada Olimpus z matematyki

           

          OLIMPUS

           

          Ogólnopolski

           

          Tytuł laureata

          Miejsce 7

          Wiktor Stasiński

          Klasa 7c

          Tytuł laureata

          Miejsce 10

          Aleksander Kmita

          Klasa 7b

           

          Tytuł laureata

          Miejsce 10

          Flavio Postiglione

          Klasa 5b

           

          Tytuł laureata

          Miejsce 11

          Kacper Cecko

          Klasa 7b

           

          Piotr Kaziński

           

          Olimpiada Olimpus z matematyki

          OLIMPUS

          ogólnopolski

          Tytuł laureata

          Miejsce 10

          Emilia Wołoszyn

          Klasa 4b

          Marcin Chachuła-Domański

          Olimpiada Języka Angielskiego dla Juniorów

          Wyższa Szkoła Języków Obcych im. S. B. Lindego  w Poznaniu

          ogólnopolski

          Laureat

          Kathleen Cruz

          Laureat

          Patrycja Jackowiak

          Rafał Radzewicz

          Eureka 2020 z przyrody

          Instytut Dydaktyki Szkolnej „Cogito!”

          ogólnopolski

          Laureat – Flavio Postiglione

          Magdalena Rubaj

          Olimpus Sesja Wiosenna 2021

          z biologii

          Olimpus

          ogólnopolski

          Laureat – Wiktor Stasiński, klasa 7c

          Laureat – Aleksandra Chmara, klasa 7b

          Magdalena Rubaj

          Ogólnopolski Konkurs Matematyczny

          Olimpus

          ogólnopolski

          III miejsce

          Iwo Kamiński 3a

          VI miejsce Maciej Kniaź 3a

          VII miejsce

          Nina Żuk 3a

          Anita Sulej

          Ogólnopolski Maraton Czytelniczy Edycja „Szukamy nowych przyjaciół”

          Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w Gdańsku

          ogólnopolski

          Laureat

          Nina Żuk 3a

          Anita Sulej

          Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EDI

          Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI

          ogólnopolski

          VIII miejsce

          Eryk Piekarski

          Małgorzata Tabała

          Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EDI

          Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI

          ogólnopolski

          wyróżnienie

          Hanna Chabros

          Elżbieta Jesionowska

           

          Przodkowo CUP 2021 rocznik 2010

          Pomorski Futbol

          ogólnopolski

          I miejsce

          Filip Piechowski, Szymon Szymański, Maksymilian Ringwelski, Bartek Dusza, Michał Worona

          Magdalena  Lis

          Puchar Neptuna na BAŁTYK CUP 2020 rocznika 2010 /2011

           

          Almar-Sport

          ogólnopolski

          II miejsce

          Szymon Szymański,
          Jakub Piwowarski, Bartek Dusza, Daniel Piątek, Michał Worona, Konrad Sopolińki

          Magdalena Lis

           

          BURSZTYN CUP 2020 - Junior D1

          ZS Jezierzyce

          ogólnopolski

          II miejsce

          Dacjan Staranowicz, Hubert Wolak, Gracjan Hermann, Piotr Kromp, Maksymilian Ringwelski

          Magdalena Lis

           

          BAŁTYK CUP 2020 rocznika 2008 /2009

          Almar-Sport

          ogólnopolski

          III miejsce

          Dacjan Staranowicz, Hubert Wolak,
          Gracjan Hermann, Adam Burak, Piotr Kromp, Alan Dusza, Marcel Romańczuk

          Magdalena Lis

           

          BURSZTYN CUP 2020 w roczniku 2010

          ZS Jezierzyce

          ogólnopolski

          IV miejsce

          Filip Piechowski, Szymon Szymański, Maksymilian Ringwelski, Malwina Nowak, Jakub Piwowarski, Bartek Dusza, Michał Worona

          Magdalena Lis

           

          PRZODKOWO CUP 2021- rocznik 2008

          Pomorski Futbol

          ogólnopolski

          IV miejsce

          Dacjan Staranowicz, Hubert Wolak, Gracjan Hermann, Alan Dusza

          Magdalena Lis

           

          PRZODKOWO CUP 2021 - rocznik 2010

          Pomorski Futbol

          ogólnopolski

          VII miejsce

          Filip Piechowski, Szymon Szymański, Maksymilian Ringwelski, Adam Burak, Piotr Kromp

          Magdalena Lis

           

          c) wojewódzkie:

          nazwa konkursu

          organizator

          szczebel

          osiągnięty wynik

          (imię i nazwisko ucznia, klasa)

          nauczyciel przygotowujący

          Turniej piłki nożnej

          SMS Junior CUP rocznik 2008 i młodsi

          Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Słupsku

          wojewódzki

          I miejsce

          Dacjan Staranowicz, Hubert Wolak, Gracjan Hermann, Piotr Kromp, Szymon Szymański,  Maksymilian Ringwelski i Igor Nowakowski

          Tomasz Rybak

          X Wojewódzki Konkurs  Szlakiem polskich legend

          Szkoła Podstawowa nr 89 w Gdańsku
          im. Tadeusza Mazowieckiego

           

          wojewódzki

          Finalista

          Iwo Kamiński 3a

          Anita Sulej

          Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

          Pomorskie Kuratorium Oświaty

           

          wojewódzki

          Finalistka

          Julia Piątek

          Małgorzata Grus-Domagała

          Kuratoryjny Konkurs z Fizyki

          Kuratorium Oświaty

          wojewódzki

          Laureat, Maksymilian Jańczak, 8A

          Sebastian Winsztal

          Pomorska Liga Zadaniowa Zdolni z Pomorza z Fizyki

          ODN Słupsk

          wojewódzki

          Laureat I m-ca Maksymilian Jańczak, 8A

          Sebastian Winsztal

          Liga Matematyczna

           

          AP w Słupsku

          wojewódzki

          Laureat,

          Flavio Postiglione, 5B

           

          Sebastian

          Winsztal

           

           

          KASZUB CUP 2020 Rocznik 2010

           

          Gosrit Luzino

          wojewódzki

          I miejsce

          Filip Piechowski, Szymon Szymański, Maksymilian Ringwelski, Bartek Dusza

          Magdalena Lis

           

          Halowy Turniej Piłki Nożnej Junior D1 z okazji Dnia Niepodległości 2020

           

          ZS Jezierzyce

          wojewódzki

          II miejsce

          Dacjan Staranowicz, Hubert Wolak, Gracjan Hermann, Piotr Kromp, Adam Burak, Maksymilian Ringwelski

           

          Magdalena Lis

           

          XIX Halowy Turniej ,,Niepodległość-Słupsk 2020 Rocznik 2007

           

          Uczniowski Klub Sportowy „BYKI” Słupsk

          wojewódzki

          II miejsce

          Dacjan Staranowicz, Hubert Wolak, Gracjan Hermann, Adam Burak

          Magdalena Lis

           

          KASZUB CUP 2020 Rocznik 2009

           

          Gosrit Luzino

          wojewódzki

          III miejsce

          Filip Piechowski, Szymon Szymański, Maksymilian Ringwelski, Piotr Kromp

          Magdalena Lis

           

          KASZUB CUP 2020 Junior 2008

           

          Gosrit Luzino

          wojewódzki

          V miejsce

          Dacjan Staranowicz, Hubert Wolak, Gracjan Hermann, Maksymilian Ringwelski

          Magdalena Lis

           

          d) rejonowe/powiatowe:

          nazwa konkursu

          organizator

          szczebel

          osiągnięty wynik

          (imię i nazwisko ucznia, klasa)

          nauczyciel przygotowujący

          Turniej powiatowy piłki nożnej w Kobylnicy – „Młode Talenty Kobylnica 2021”

          Uczniowski Klub Sportowy „Byki" Słupsk

          powiatowy

          I miejsce

          Jakub Piwowarski, Filip Piechowski, Maksymilian Ringwelski, Szymon Szymański, Bartek Dusza i Michał Worona

           

          Tomasz Rybak

          Etap regionalnym XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci Bezpiecznie na wsi mamy - od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy

          Kasa Rolniczego ubezpieczenia Społecznego

          rejonowy

          II miejsce

          Olaf Kaziński 1b

          Agnieszka Szydło

          Etap regionalny XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci

          „ Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy” – konkurs plastyczny

          Kasa Rolniczego ubezpieczenia Społecznego

          rejonowy

          I miejsce Maria Marcinkiewicz klasa 1a

          Grażyna Czerniej

          Konkurs plastyczny - Zimowe Stworki

          Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Słupsk

          rejonowy

          Wyróżnienie - Nadia Patynowska II a

          Ewa Stodulska

          Finał powiatowych  drużynowych biegów przełajowych - Smołdzino

          ZSP Smołdzino

           

           

          powiatowy

          Chłopcy rocznik 2008 i młodsi:

          I miejsce  Dacjan Staranowicz


          Chłopcy rocznik 2006-2007

          I miejsce  Wiktor Sztylka
          II miejsce  Julian Korniat


          I miejsce drużyna chłopców w składzie: Wiktor Sztylka, Julian Korniat, Bartosz Szmidt, Igor Sztylka, Dawid Iciachowski


          Dziewczęta rocznik 2006-2007

          II miejsce  Natasza Kowalewska

          Magdalena Lis

           

          e) gminne:

          nazwa konkursu

          organizator

          szczebel

          osiągnięty wynik

          (imię i nazwisko ucznia, klasa, SP/GIM)

          nauczyciel przygotowujący

          Gminny Konkurs Recytatorski we Włynkówku

          Szkoła Podstawowa im. Leopolda Staffa we Włynkówku

          gminny

          Flavio Postiglione I miejsce

          Iga Stawasz III miejsce

          klasa Vb

           

          K.Praszczak

           

           

          VII Gminny Konkurs Profilaktyczny” Chcę żyć zdrowo”

          Szkoła Podstawowa w Bierkowie

          gminny

          I miejsce Zofia Kaliszewska

          Klasa Ia

          Grażyna Czerniej

          I Gminny Konkurs - Poeci Dzieciom-  Bajczytanki Pani Hanki

          Szkoła Podstawowa im. Leopolda Staffa we Włynkówku

          gminny

          II miejsce

          Izabela Weryńska 3a

          Anita Sulej

          XII Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej

          Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie i Wydział katechetyczny kurii biskupiej w Koszalinie

          Diecezjalny finał

          I miejsce – laureate Flavio Postiglione klasa 5b

          Judyta Jańczak

          XII Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej

          Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie i Wydział katechetyczny kurii biskupiej w Koszalinie

          Diecezjalny finał

          Finalistka – Antonina Piszcz klasa 5a

          Judyta Jańczak

          XII Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej

           

           

           

          Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie i Wydział katechetyczny kurii biskupiej w Koszalinie

          Diecezjalny finał

           

           

          Finalistka – Patrycja Jackowiak klasa 6a

           

           

          Judyta Jańczak

           

          I Gminny Konkurs - Poeci Dzieciom-  Bajczytanki Pani Hanki  - moduł plastyczny

          Szkoła Podstawowa im. Leopolda Staffa we Włynkówku

          gminny

          I miejsce A. Cackowska,

          II miejsce  M. Leśniak  3c

          Małgorzata Tabała

          Gminny Konkurs Recytatorski

          Szkoła Podstawowa im. Leopolda Staffa we Włynkówku

          gminny

          I miejsce

          Zofia Zaremba

          Elżbieta Jesionowska

          ,, Wiosenne Przebudzenie”

          Punkt Przedszkolny we Wrześciu

          gminny

          II miejsce

          Maria Roman – Eski

          Oddział przedszkolny

          Marta Niedbajło

           

           

          Gminne zawody drużynowe biegi przełajowe - Jezierzyce

          ZS Jezierzyce

          gminny

          Dziewczęta i chłopcy rocznik 2008 i młodsi:

           

          I miejsce  Martyna Woźniak
           

          I miejsce Dacjan Staranowicz


          II miejsce drużyna chłopców w składzie: Dacjan Staranowicz, Aleksy Winsztal, Mateusz Woś i Hubert Wolak


          Dziewczęta i chłopcy rocznik 2006-2007:

           

          I miejsce Natasza Kowalewska


          II miejsce Roksana Kępa
           

          III miejsce Alicja Jankowska


          I miejsce drużyna dziewcząt w składzie : Natasza Kowalewska, Roksana Kępa, Alicja Jankowska, Agata Jankowska, Wiktoria Winsztal
           

          II miejsce Wiktor Sztylka


          I miejsce drużyna chłopców w składzie: Wiktor Sztylka, Julian Korniat, Bartosz Szmidt, Igor Sztylka, Łukasz Bielawa

          Magdalena Lis

           

    • Kontakt

      • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach
      • zssiemianice@gminaslupsk.pl; zes_siem@wp.pl
      • +48 59 8471856
      • ul. Słupska 42 76-200 Słupsk
      • NIP 839-28-15-823
    • Logowanie

  • Biuletyn informacji publicznej
  • Librus Synergia