ZAJĘCIA DODATKOWE

    • Zajęcia dodatkowe/pozalekcyjne w roku szkolnym 2021/2022

    • Klasy 1-3:

       

      Lp.

      Nazwa koła

      Nauczyciel prowadzący

      Termin

      Klasy

      Sala

      1.

      Zabawy z językiem angielskim

      Matejko Anita

      Poniedziałek 12.55-13.40

      Czwartek 12.55-13.40

      Piątek 12.55-13.40

      1

      19 (gimnastyki korekcyjnej)

      2.

      Zajęcia informatyczne

      Piórkowski Michał

      Czwartek 14.40-15.35

      1-3

      C103

      3.

      Chór

      Praszczak Andrzej

      Poniedziałek 13.55-14.40

      1-3

      C102 C101

      4.

      Papieroplastyka

      Rokuszewska Anna

      Czwartek 12.55-13.40

      1-3

      P2

      5.

      Koło matematyczne

      Sulej Anita

      Poniedziałek 12.55-13.40

      2

      206

      6.

      Koło „Mądre głowy”

      Sulej Anita

      Wtorek 12.55-13.40

      1

      206

      7.

      Joga

      Sztark Agata

      Wtorek 13.55-14.40

      1-3

      304

      8.

      Koło recytatorskie

      Szydło Agnieszka

      Wtorek 12.55-13.40

      1-3

      206

      9.

      Koło przyrodnicze

       Tabała Małgorzata

      Czwartek 12.55-14.40

      1-3

      w terenie

      10.

      Koło z j.angielskiego

      Błaszczyk Kamila

      Środa 12.55-13.40

      3

      103

      10.

      Innowacja matematyczne

      Stodulska Ewa

      Piątek 11.50-12.35

      3a

      203

      11.

      Innowacja matematyczne

      Sulej Anita

      Piątek 11.50-12.35

      3b

      310

      12.

      Innowacja matematyczne

      Sztark Agata

      Wtorek 12.55-13.40

      3c

      304

      13.

      Zajęcia teatralne - innowacja

      Sulej Anita

      Poniedziałek 8.00-8.45

      1a

      C 101

      14.

      Zajęcia teatralne - innowacja

      Rokuszewska Anna

      Czwartek 8.55-9.40

      1b

      2

      15.

      Zajęcia teatralne - innowacja

      Tabała Małgorzata

      Czwartek 8.00-8.45

      1c

      C101

      16.

      Zajęcia teatralne - innowacja

      Czerniej Grażyna

      Piątek 9.50-10.35

      2a

      C101

      17.

      Zajęcia teatralne - innowacja

      Szydło Agnieszka

      Wtorek 9.50-10.35

      2b

      C101

      18.

      Zajęcia teatralne - innowacja

      Matejko Anita

      Wtorek 10.45-11.30

      2c

      C101

      19.

      Zajęcia teatralne - innowacja

      Stodulska Ewa

      Wtorek 8.55-9.40

      3a

      C101

      20.

      Zajęcia teatralne - innowacja

      Jesionowska Elżbieta

      Wtorek 8.00-8.45

      3b

      C101

      21.

      Zajęcia teatralne - innowacja

      Sztark Agata

      Wtorek 11.50-12.35

      3c

      C101

       

       

    • Zajęcia dodatkowe/pozalekcyjne w roku szkolnym 2020/2021

       

      Lp.

      Rodzaj zajęć

      Nauczyciel prowadzący

      Termin realizacji

      Klasa

      Sala

      1.

      Wolontariat

      Judyta Jańczak

      Wtorek/9 godzina lekcyjna

      4-8

      6

      2.

      Caritas

      Katarzyna Przybyłowicz

      1 czwartek miesiąca/9 godzina lekcyjna

      7-8

      6

      3.

      Trening umiejętności społecznych

      Maria Nowak

      Poniedziałek, czwartek, piątek/5 godzina lekcyjna

      2

      2a – 206

      2b – 310

      2c - 304

      4.

      Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

      Renata Wojdziak

      Poniedziałek/8 godzina lekcyjna

      6b

      gabinet pedagoga

      5.

      Polubić czytanie

      Jarosław Daniluk

      Poniedziałek-czwartek/6 godzina lekcyjna

      2,3

      biblioteka

      6.

      Papieroplastyka

      Anna Rokuszewska

      Poniedziałek/6 godzina lekcyjna

      1,2,3

      204

      7.

      Wspinaczka po wiedzę

      Grażyna Czerniej

      Środa/6 godzina lekcyjna

      1a

      310

      8.

      Wspinaczka po wiedzę

      Agnieszka Szydło

      Czwartek/5 godzina lekcyjna

      1b

      304

      9.

      Wspinaczka po wiedzę

      Anita Matejko

      Środa/5 godzina lekcyjna

      1c

      pp2

      10.

      Wspinaczka po wiedzę

      Ewa Stodulska

      Poniedziałek/6 godzina lekcyjna

      2a

      206

      11.

      Wspinaczka po wiedzę

      Elżbieta Jesionowska

      Czwartek/6 godzina lekcyjna

      2b

      310

      12.

      Wspinaczka po wiedzę

      Agata Sztark

      Czwartek/7 godzina lekcyjna

      2c

      310

      13.

      Wspinaczka po wiedzę

      Anita Sulej

      Środa/6 godzina lekcyjna

      3a

      205

      14.

      Wspinaczka po wiedzę

      Anna Rokuszewska

      Poniedziałek/5 godzina lekcyjna

      3b

      204

      15.

      Wspinaczka po wiedzę

      Małgorzata Tabała

      Poniedziałek/6 godzina lekcyjna

      3c

      pp2

      16.

      Mądre głowy

      Ewa Stodulska

      Poniedziałek/7 godzina lekcyjna

      2a

      206

      17.

      Innowacja teatralna

      Grażyna Czerniej

      Wtorek/5 godzina lekcyjna

      1a

      C101

      18.

      Innowacja teatralna

      Agnieszka Szydło

      Wtorek/1 godzina lekcyjna

      1b

      C101

      19.

      Innowacja teatralna

      Anita Matejko

      Czwartek/3 godzina lekcyjna

      1c

      C101

      20.

      Innowacja teatralna

      Ewa Stodulska

      Wtorek/2 godzina lekcyjna

      2a

      C101

      21.

      Innowacja teatralna

      Elżbieta Jesionowska

      Środa/3 godzina lekcyjna

      2b

      C101

      22.

      Innowacja teatralna

      Agata Sztark

      Wtorek/4 godzina lekcyjna

      2c

      C101

      23.

      Innowacja teatralna

      Anita Sulej

      Wtorek/3 godzina lekcyjna

      3a

      C101

      24.

      Innowacja teatralna

      Anna Rokuszewska

      Wtorek/6 godzina lekcyjna

      3b

      C101

      25.

      Innowacja teatralna

      Małgorzata Tabała

      Piątek/3 godzina lekcyjna

      3c

      C101

      26.

      Koło przyrodnicze

      Małgorzata Tabała

      Poniedziałek/7 godzina lekcyjna

      1-3

      w terenie

      27.

      Koło teatralne „Podwórko”

      Katarzyna Praszczak/Andrzej Praszczak

      Poniedziałek/9 godzina lekcyjna

      4-8

      sala widowiskowa

      28.

      Koło geograficzno-turystyczne

      Monika Szulta

      1 sobota w miesiącu

      4-8

      w terenie

      29.

      Koło matematyczno-fizyczne

      Sebastian Winsztal

      Poniedziałek/1 godzina lekcyjna

      6a

      C201

      30.

      Koło matematyczne

      Sebastian Winsztal

      Poniedziałek/7 godzina lekcyjna

      4b

      C201

      31.

      Survival

      Katarzyna Laszczyk

      Środa,piątek/8 godzina lekcyjna

      1,2,3,4

      w terenie

      32.

      Koło strzeleckie

      Magdalena Lis

      Poniedziałek,czwartek,piątek/8 i 9 godzina lekcyjna

      6,7,8

      strzelnica

      33.

      Koło plastyczne

      Krystyna Bogusz-Życzkowska

      Wtorek/9 godzina lekcyjna/co 2 tydzień

      6-8

      C105

      34.

      Koło rowerowe

      Tomasz Rybak

      6 rajdów w ciągu roku

      6-8

      w terenie

      35.

      Piłka nożna

      Tomasz Rybak

      Poniedziałek,środa,czwartek/17:30

      0-7

      boisko

      36.

      Koło fotograficzne

      Katarzyna Wawrzyniak

      Sobota/co drugi tydzień 10.00-12.00

      4-8

      w terenie

      37.

      Koło plastyczne

      Andrzej Praszczak

      Poniedziałek/8 godzina lekcyjna

      4-7

      C102

    • Kontakt

      • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach
      • zssiemianice@gminaslupsk.pl; zes_siem@wp.pl
      • +48 59 8471856
      • ul. Słupska 42 76-200 Słupsk
      • NIP 839-28-15-823
    • Logowanie

  • Biuletyn informacji publicznej
  • Librus Synergia