MŁODZIEŻOWA RADA GMINY

• WYNIKI WYBORÓW

• Miło nam poinformować o powołaniu nowych władz Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk.

Nowymi radnymi w Młodzieżowej Radzie Gminy Słupsk zostali:

• Martyna Motyka z klasy VIII b
          • Łukasz Lisiewicz z klasy VII a
          • Oskar Frączkiewicz z klasy VIII b.

Opiekunem MRG w naszej szkole jest Pani Monika Szulta.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w pełnieniu swoich obowiązków w nowym roku szkolnym 2019/2020.

• WYBORY DO MRG

• Dnia 30.09.2019 roku odbyły się demokratyczne wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk. Jest to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie,w którym świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli. Wybory poprzedziła kampania. Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze, w których umieścili swoje pomysły,propozycje a także konkretne działania dotyczące samorządności i praworządności wśród społeczności uczniowskiej. Głosowanie było tajne, każdy uczeń mógł oddać swój głos na specjalnie przygotowanych kartach. Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwała komisja. Czekamy na wyniki!

• PREZENTACJA KANDYDATÓW DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

• Zapraszamy do galerii.