MŁODZIEŻOWA RADA GMINY

• Sesja Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk

• W dniu 10.09.2020 r. odbyła się sesja Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk, podczas której radni podsumowali dotychczasowe wydatki zgodnie z uchwałą budżetową.

Młodzieżowi radni zdecydowali, iż w każdej szkole stworzona zostanie tablica dotycząca ich działalności, omówione zostały również szczegóły broszury promującej działalność MRG. Postanowiono, iż w najbliższym czasie zorganizowany zostanie wyjazd edukacyjno - integracyjny. Na  kolejnej sesji podsumowane zostaną wszystkie wydatki i działania Młodzieżowej Rady.

• MŁODZIEŻOWA RADA GMINY SŁUPSK KADENCJA 2019-2021

Mlodziezowa_Rada_Gminy_Slupsk.pdf

• WYNIKI WYBORÓW

• Miło nam poinformować o powołaniu nowych władz Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk.

Nowymi radnymi w Młodzieżowej Radzie Gminy Słupsk zostali:

• Martyna Motyka z klasy VIII b
          • Łukasz Lisiewicz z klasy VII a
          • Oskar Frączkiewicz z klasy VIII b.

Opiekunem MRG w naszej szkole jest Pani Monika Szulta.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w pełnieniu swoich obowiązków w nowym roku szkolnym 2019/2020.

• WYBORY DO MRG

• Dnia 30.09.2019 roku odbyły się demokratyczne wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk. Jest to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie,w którym świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli. Wybory poprzedziła kampania. Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze, w których umieścili swoje pomysły,propozycje a także konkretne działania dotyczące samorządności i praworządności wśród społeczności uczniowskiej. Głosowanie było tajne, każdy uczeń mógł oddać swój głos na specjalnie przygotowanych kartach. Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwała komisja. Czekamy na wyniki!

• PREZENTACJA KANDYDATÓW DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

• Zapraszamy do galerii.