Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych

      • Nagłówek

      • Lista laureatów i finalistów

        konkursów i olimiad przedmiotowych

        reprezentujących Zespół Szkół

        im. Czesława Miłosza w Siemianicach.

      • Nagłówek

      • UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ


        Konrad Gawęda

        Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs matematyczno-przyrodniczy 2011/2012 - Finalista

        Michał Sobczyk

        Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczny 2002/2003 - Finalista

         

        UCZNIOWIE GIMNAZJUM


        Jan Melka

        Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z języka polskiego 2010/2011 - Finalista

        Katarzyna Melka

        Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z języka polskiego 2011/2012 - Finalistka

        Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z fizyki 2012/2013 - Finalistka

        Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z języka angielskiego 2012/2013 - Finalistka

        Piotr Kłusek

        Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z  biologii 2014/2015 - Finalista

        Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z  geografii 2014/2015 - Finalista

        Zuzanna Cyprych

        Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z biologii 2013/2014 - Finalistka

        Magdalena Tabała

        Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z biologii 2013/2014 - Finalistka

        Natalia Rola

        Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z biologii 2015/2016 - Finalistka

        Judyta Bordakiewicz

        Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z biologii 2015/2016 - Finalistka

        Błażej Smorawski

        Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z fizyki 205/2016 - Laureat

        Konrad Gawęda

        Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z fizyki 2012/2013 - Finalista

        Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z fizyki 2013/2014 - Laureat

        Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z matematyki 2013/2014 - Finalista

        Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z fizyki 2014/2015 - Laureat

        Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z matematyki 2014/2015 - Finalista

        Bartosz Żydyk

        Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z Fizyki 2010/2011 - Finalista

        Marek Derezulko

        Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z chemii 2010/2011 - Finalista

        Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z fizyki 2010/2011 - Finalista

        Anna Smorawska

        Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z matematyki 2007/2008 - Finalistka

        Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z fizykii 2007/2008 - Finalistka

        Anna Molenaar

        Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z języka angielskiego 2012/2013 - Finalistka

        Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z języka angielskiego 2013/2014 - Finalistka

        Maksymilian Łakomy

        Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z informatyki 2014/2015 - Finalista

        Marek Tomczewski

        Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z informatyki 2006/2007 - Finalista

        Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z fizyki 2006/2007 - Finalista

        Patrycja Kruszewska

        Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z matematyki 2007/2008 - Finalistka

        Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z fizyki 2007/2008 - Finalistka

        Łukasz Gawęda

        Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z Fizyki 2005/2006 - Finlista

        Jędrzej Arciszewski

        Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z chemii 2010/2011 - Finalista

        Alicja Kędzierska

        Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z chemii 2010/2011 - Finalistka

        Marta Gońka

        Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z języka polskiego 2008/2009 - Finalistka

        Aleksandra Kowalczyk

        Wojewódzki KuratoryjnyKonkursz biologii 2008/2009 - Finalistka

        Kacper Kasper

        Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z informatyki 2007/2008 - Finalista

      • Kontakt

        • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach
        • zssiemianice@gminaslupsk.pl; zes_siem@wp.pl
        • +48 59 8471856
        • ul. Słupska 42 76-200 Słupsk
        • NIP 839-28-15-823
      • Logowanie

    • Biuletyn informacji publicznej