2012/2013
1. WOJEWÓDZKIE KURATORYJNE KONKURSY PRZEDMIOTOWE 2012/2013
nazwa
organizator
szczebel
(gminny, powiatowy, wojewódzki, inne)
osiągnięty wynik
(imię i nazwisko ucznia, klasa)
Kuratoryjny przedmiotowy konkurs z fizyki
Kuratorium Oświaty
wojewódzki
Konrad Gawęda Ib
Katarzyna Melka IIIc
Kuratoryjny przedmiotowy konkurs z biologii
Kuratorium Oświaty
wojewódzki
Zuzanna Cyprych kl III a
Wojewódzki konkurs z języka angielskiego
Kuratorium Oświaty
wojewódzki
Katarzyna Melka IIIc,
Anna Molenaar IIc
2. KONKURSY INNE 2012/2013
nazwa
organizator
szczebel
(gminny, powiatowy, wojewódzki, inne)
osiągnięty wynik
(imię i nazwisko ucznia, klasa)
OLIMPUS konkurs z języka angielskiego
Firma FOX
Ogólnopolski
A.Bożęcki, N.Trojanowicz, B.Kokolus, M.Matczak
MIX konkurs z języka angielskiego
Firma Mix
Ogólnopolski
Błażej Kokolus – wyróżnienie (5 miejsce)
Konkurs plastyczno-informatyczny.
Komputerowa pisanka.
ZS Siemianice, p-le
Miejskie nr 6
Wojewódzki
Wyróżnienie Zuzanna Głowacka
MatMAN
Zespół Szkół w Potęgowie
wojewódzki
Konrad Gawęda – III miejsce – klasa Ib
„Podróże
z książką”
Pałac Młodzieży w Gdańsku
Wojewódzki
Udział:
Urszula Derdzińska kl.IIc
Magdalena Tabała kl.IIc
MATMAN – matematyczny
ZS w Potęgowie
Wojewódzki
Konrad GawędaIb – II m-ce
Konkurs na doświadczenie z fizyki
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce
Powiatowy
Damian Makowski, Michał Kowalewski IIb – II m-ce
Konrad Gawęda Ib – III m-ce
Mała Olimpiada Fizyczna „Gauss”
II LO w Słupsku
Powiatowy
Konrad Gawęda Ib – II m-ce
Wiktor Kwiatek IIIa, Mateusz Matczak IIIc, Kamil Ponichter IIIa - finaliści
Konkurs „Ośmiu wspaniałych”
Starostwo Powiatowe w Słupsku, Emcek w Słupsku
powiatowy
Udział: Mateusz Chabrowski kl.IIIc
III Powiatowy Konkurs Polonistyczny dla Gimnazjalistów „Czy znasz język ojczysty?”
II Liceum Ogólnokształcące w Słupsku
powiatowy
Wyróżnienie – Anna Kłusek III b, II miejsce – K. Melka IIIc
Turniej BRD
ZS Jezierzyce
gminny
II miejsce Mateusz Matczak, Bartosz Zywert,
Gminny Konkurs Recytatorski
Szkoła Podstawowa Bierkowo
Gminny
I miejsce - Martyna Marcinkiewicz
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 5
Gimnazjum Nr 5 w Słupsku
międzyszkolny
I miejsce drużynowo – Anna Kłusek III b, Anna Molenaar IIc, Joanna Morawska Ib
Active Days – gra rowerowa
Active Days
międzyszkolne
Grupowo 4 miejsce oraz 8 miejsce.
I Międzyszkolny Konkurs dla Gimnazjalistów
" Zdrowe odżywianie oznacza zdrowy styl życia"
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Słupsku
powiatowy
1 miejsce: Martyna Skrzybalska III c, Zuzanna Krakowiak III c i Mateusz Chabrowski III c.
3. KONKURSY SPORTOWE 2012/2013
nazwa
organizator
szczebel (gminny, powiatowy, wojewódzki, inne)
osiągnięty wynik (imię i nazwisko ucznia, klasa)
IX Mistrzostwa
Gimnazjów województwa pomorskiego w strzelectwie sportowym
Chojnice
Wojewódzkie
Anna Kłusek, Dominik Kardas, Sylwia Lipińska, Adam Kosidlak, Jakub Smorawski, Piotr Kłusek, Katarzyna Smagieł
I miejsce drużynowo - pistolet
Zawody lekkoatletyczne
Szkolny Związek Sportowy w Słupsku – stadion 650 lecia.
Finał powiatowy
II miejsce w skoku w dal – Mateusz Winiarczyk
III miejsce w sztafecie 4 x 100 m – Mateusz Winiarczyk, Mateusz Matczak, Błażej Kokolus, Paweł Studnicki
Turniej piłki siatkowej chłopców
ZS Żelkowo
Półfinał powiatowy
III miejsce – Michał Węcławik, Mateusz Winiarczyk, Adrian Winiarczyk, Maciej Sikora, Błażej Kokolus, Maciek Zywert, Konrad Siukowski, Damian Makowski, Patryk Piotrkowski, Cezary Brandt, Paweł Basarab, Kamil Werner
Turniej piłki koszykowej chłopców
ZS Jezierzyce
Półfinał powiatowy
II miejsce – Michał Węcławik, Mateusz Winiarczyk, Adrian Winiarczyk, Błażej Kokolus, Maciek Zywert, Patryk Piotrkowski, Cezary Brandt, Paweł Basarab, Michał Rejmer, Kamil Werner
Turniej piłki siatkowej chłopców
ZS Siemianice
Gminny
I miejsce – Michał Węcławik, Mateusz Winiarczyk, Adrian Winiarczyk, Maciej Sikora, Błażej Kokolus, Maciek Zywert, Konrad Siukowski, Damian Makowski, Patryk Piotrkowski, Cezary Brandt, Paweł Basarab, Kamil Werner
Turniej piłki koszykowej chłopców
ZS Jezierzyce
Gminny
I miejsce – Michał Węcławik, Mateusz Winiarczyk, Adrian Winiarczyk, Błażej Kokolus, Maciek Zywert, Patryk Piotrkowski, Cezary Brandt, Paweł Basarab, Michał Rejmer, Kamil Werner