Aktualności
Godziny pracy sekretariatu
- 25.06.2026
Uprzejmie informujemy, że w miesiącach lipcu i sierpniu sekretariat szkoły będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00.
W przypadku konieczności załatwienia sprawy poza wskazanymi godzinami prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 59 847 18 56 w celu ustalenia dogodnego terminu.
- Godziny pracy sekretariatu: Czytaj więcej
Dance Team
- 25.06.2026
Nasza wspaniała grupa taneczna Dance Team, pod czujnym okiem Pani Nikoli Burakiewicz, zakończyła swój pierwszy rok tanecznej przygody!
Dzieci z dumą i ogromną energią zaprezentowały swoje układy przed rodzicami, pokazując efekty całorocznej pracy i zaangażowania. Za swój wysiłek i systematyczność otrzymały pamiątkowe dyplomy, złote medale oraz drobne upominki.
- Dance Team: Czytaj więcej
Bezpieczne wakacje!
- 25.06.2026
Ostatnie zajęcia z edukacji zdrowotnej poświęciliśmy najważniejszemu tematowi przed letnią przerwą - bezpiecznym wakacjom. Wspólnie stworzyliśmy listę zasad, które pozwolą nam wrócić we wrześniu do szkoły zdrowymi i pełnymi energii.
Oto czego się nauczyliśmy:
bezpieczeństwo nad wodą - wiemy jak rozpoznawać flagi na kąpieliskach i dlaczego skoki do nieznanej wody są zakazane
- Bezpieczne wakacje!: Czytaj więcej

Kangur matematyczny!
- 25.06.2026
Jak co roku uczniowie naszej szkoły brali udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR. W tym roku kolejny już sukces matematyczny odniósł Iwo Kamiński z 8a, który zdobył tytuł laureata w kategorii Kadet kl.8 (143,75 pkt na 150)! Był to najwyższy wynik w regionie słupskim i jeden z dwóch tytułów laureata w klasach starszych. Ten wynik plasuje Iwa wśród 0,1% wszystkich uczestników konkursu!
- Kangur matematyczny!: Czytaj więcej
Podsumowanie projektu" Gramy Zmysłami" realizowanego na zajęciach z Sensoterapii
- 25.06.2026
To Ogólnopolski Projekt Edukacyjny, którego głównym celem jest innowacyjne i kreatywne podejście do tematyki rozwijania zmysłów u dzieci.
Podczas zajęć: tworzyliśmy, eksperymentowaliśmy i bawiliśmy się wszystkimi zmysłami, rozwijaliśmy sprawność ruchową, percepcję i koncentrację, budowaliśmy pewność siebie i współpracę w grupie.
- Podsumowanie projektu" Gramy Zmysłami" realizowanego na zajęciach z Sensoterapii: Czytaj więcej
Podsumowanie zajęć strzelectwa sportowego
- 25.06.2026
Dziś odbyło się uroczyste podsumowanie zajęć oraz wręczenie nagród za zawody uczniom uczestniczącym w zajęciach strzelectwa sportowego prowadzonych w ramach UKS Orlik Siemianice.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania, wytrwałości oraz osiągniętych wyników.
Przypominamy, że nasz UKS otrzymał dotację z Programu Klub 2026 na zakup sprzętu sportowego, dzięki któremu uczestnicy zajęć mogą doskonalić swoje umiejętności i rozwijać sportową pasję.
- Podsumowanie zajęć strzelectwa sportowego: Czytaj więcej
Nagrody dla najlepszych uczniów
- 25.06.2026
Sukcesy uczniów z Gminy Redzikowo zostały dziś docenione podczas spotkania w Urzędzie Gminy Redzikowo. W poniedziałek, 22 czerwca, Wójt Gminy Redzikowo Barbara Dykier wręczyła nagrody uczniom, którzy w mijającym roku szkolnym osiągnęli znakomite wyniki w wojewódzkich konkursach przedmiotowych.
W uroczystości uczestniczyła również Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Ewa Walitów. Gratulacje odebrali nie tylko uczniowie, ale także nauczyciele przygotowujący ich do konkursów. Młodym laureatom i finalistom towarzyszyli rodzice, dziadkowie oraz dyrektorzy szkół w Siemianicach i we Wrześciu.
- Nagrody dla najlepszych uczniów: Czytaj więcej

Uroczyste zakończenie roku szkolnego
- 24.06.2026
Zapraszamy na uroczsyte zakończenie roku szkolnego 2025/2026:
- 25.06.2026r. godzina 16:30 - klasy VIII
- 26.06.2026r. godzina 8:00 - klasy IV-VII
- 26.06.2026r. godzina 10:00 - klasy 0-II
- 26.06.2026r. godzina 12:00 - klasy III
- Uroczyste zakończenie roku szkolnego: Czytaj więcej
Wolontariusze naszej szkoły na V Biegu z Nadzieją!
- 22.06.2026
W sobotę, 20 czerwca, nasi niezawodni wolontariusze wzięli udział w V Biegu z Nadzieją , który odbył się na Stadionie 650-lecia w Słupsku . To wyjątkowe wydarzenie charytatywne zgromadziło wielu uczestników, kibiców oraz osoby wspierające szczytny cel.
Nasi uczniowie z ogromnym zaangażowaniem pomagali w organizacji biegu. Do ich zadań należało m.in. kierowanie ruchem , dbanie o bezpieczeństwo na trasie , udzielanie informacji oraz podawanie wody zawodnikom . Dzięki ich pracy, uśmiechom i pozytywnej energii wydarzenie przebiegało sprawnie i w przyjaznej atmosferze .
- Wolontariusze naszej szkoły na V Biegu z Nadzieją!: Czytaj więcej
Gmina Redzikowo
Tworzenie nowych miejsc przedszkolnych, wspieranie rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym oraz podnoszenie kompetencji zawodowych nauczycieli wychowania przedszkolnego w placówkach przedszkolnych w Gminie Redzikowo
FEPM.05.07-IZ.00-0071/23