Aktualności

     • Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

     • Kochani Rodzice,

       

      Zbliża się długo wyczekiwany powrót dzieci do szkoły. W związku z tym, dokładamy wszelkich starań, aby był maksymalnie bezpieczny. Jeśli pozwolą warunki pogodowe, planujemy rozpoczęcie roku szkolnego na boisku szkolnym, w różnych godzinach z podziałem na grupy wiekowe:

      • 800 – klasy VII – VIII
      • 1000 – klasy IV – VI
      • 1100 – klasy II-III
      • 1230 – klasy I z rodzicami

      Oddział przedszkolny rozpoczyna zajęcia 1 września w swojej sali (bez uroczystego rozpoczęcia na boisku szkolnym).

      O bezpieczeństwo uczniów zadbamy m.in. poprzez osobne wejścia dla uczniów klas I-III oraz IV-VIII (również w szkole, uczniowie klas I-III nie będą mieli kontaktu z uczniami klas starszych). Zastanawiamy się, czy nie wprowadzić obowiązku noszenia maseczek (przyłbic) dla uczniów od klasy IV. Wszyscy uczniowie wchodzący do szkoły, aż do momentu zajęcia miejsca w klasie, muszą mieć zakryte usta i nos. Dzieci pozostawiać będą podręczniki i ćwiczenia w szkole.

      W tym roku szkolnym, nasi uczniowie również będą uczestniczyć w zajęciach na basenie, które są zaplanowane we wtorki. Pierwszy wyjazd odbędzie się 8 września (Regulamin zachowania się uczestników zajęć nauki pływania w Parku Wodnym Redzikowo – załącznik nr 1).

      Jeżeli mają Państwo jakieś inne propozycje, ciekawe rozwiązania, bardzo proszę o przesłanie ich na adres e-mail szkoły: zssiemianice@gminaslupsk.pl, gdyż procedury są w trakcie opracowywania. Za każdy pomysł z góry serdecznie dziękuję.

      Po ostatecznym opracowaniu procedur bezpiecznego funkcjonowania szkoły w okresie pandemii, wszystkie informacje zostaną Państwu przekazane za pośrednictwem strony internetowej szkoły

      https://zssiemianice.edupage.org/ oraz Librusa.

      Informuję również, że dnia 20.08.2020 r. upłynął termin płatności za dożywianie uczniów w szkole, bardzo prosimy rodziców, którzy jeszcze nie wpłacili 20 zł za miesiąc wrzesień o pilne dokonanie przelewu.

       

                  W związku ze zmianą kursowania autobusu linii numer 2, zostały zmienione godziny przerw międzylekcyjnych (załącznik nr 2).

       

      Proszę na bieżąco śledzić wszystkie informacje.

       Danuta Konkol

      Dyrektor Szkoły

     • Napisali o nas w Głosie Pomorza :)

     • W porównaniu z publicznymi szkołami ze Słupska, nasz szkoła wyprzedziła najlepszą SP nr 5 ze Słupska, wynikiem z języka polskiego i matematyki :).  Bardzo dobry wyniki uzyskali również nasi uczniowie z języka angielskiego, co dało nam 3 miejsce po SP nr 5 i SP nr 11.

      Najlepsze wyniki w naszej szkole uzyskali :

       

      z języka polskiego  :

      1. Iga Wolska – 94%

      2. Martyna Motyka – 92%

      3. Małgorzata Romaniuk – 88%

      4. Wiktoria Ringwelska – 84 %

       

      z matematyki :

      1. Jakub Wasilewski – 97%

      2. Iga Wolska – 93%

      3. Dominika Augustyn – 90%

      4. Martyna Rzeczkowska i Radosław Sotel – 87%

       

      z języka angielskiego :

      1. Zuzanna Grabowska – 100%

      2. Martyna Motyka - 100%

      3. Wiktoria Pilarczyk – 100%

      4. Iga Wolska – 100%

       

      Gratulujemy uczniom oraz ich nauczycielom – Pani Agnieszce Kujawce - język polski, Panu Sebastianowi Winsztalowi – matematyka, Pani Joannie Charczun i Panu Maciejowi Mijewskiemu. - język angielski.

     • Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2019/2020

     • Gratuluję wysokich wyników wszystkim ósmoklasistom ze Szkoły Podstawowej w Siemianicach oraz ich nauczycielom. Dziękuję za ciężką naukę i pracę szczególnie w okresie pandemii. Kochani uczniowie wierzę, że uzyskane wyniki pozwolą Wam dostać się do wymarzonych szkół.

      Dyrektor szkoły,

      Danuta Konkol

     • Podziękowania od uczniów i rodziców dla nauczycieli

     • Od uczniów:

      Od rodziców:

       

      W imieniu Rady Rodziców chciałabym bardzo serdecznie podziękować Państwu za ten jakże trudny w zakresie edukacji rok szkolny 2019/2020. Epidemia Covid-19 postawiła nas w wielu bardzo nieoczekiwanych sytuacjach. Nauczanie trzeba było przeorganizować, aby móc kontynuować edukację naszych dzieci w nowych warunkach. Daliście Państwo radę na 5+, baaa nawet na 6!. Jako jedna szkoła z pierwszych w regionie rozpoczęliście nauczanie zdalne. I nie odpuszczaliście z żadnego przedmiotu... Teraz nadszedł czas odpoczynku dla dzieci, ale i dla Państwa. Życzymy regeneracji sił, zbierania nowych pomysłów abyście mogli we wrześniu wrócić do naszych dzieci, miejmy nadzieję, że w mury szkoły. Za dobro, serce, cenne doświadczenia, ciekawe lekcje, ogrom pracy, wszystkie szóstki i jedynki... my rodzice

      DZIĘKUJEMY

      Udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu

      RADA RODZICÓW

     • Podsumowanie pracy wolontariatu

     • Drodzy Wolontariusze Klasy Ósmej – Dominiko Augustyn, Amelio Szydło, Martynko Rzeczkowska, Kalino Bigus, Martynko Motyka, Julio Nowicka, Wiktorio Ringwelska, Karolino Chabowska, Dario Znajdek, Oliwio Duczmal, Mateuszu Andruszkiewiczu, Jakubie Trompeteler, Oskarze Frączkiewiczu, Szymonie Łakomy, Patryku Bukowiński, Mikołaju Nowakowski i Mateuszu Matulewiczu!!!!

      Dziesiątki godzin wspólnie spędzonych, akcji charytatywnych, przerw szkolnych z tostami i galaretkami… i w końcu ten ostatni dzwonek oznajmiający koniec pewnego etapu w Waszym życiu. Mały rachunek, chwila nostalgii, zadumy i refleksji nad tym co było. Przygoda życia, enklawa przetrwania, bezpieczna przystań, a może po prostu miejsce bliskie sercu, pozostające na zawsze w pamięci.To tu w naszej szkole zostaliście włączeni w poczet Szkolnego Klubu Wolontariusza. Krok po kroku pokonywaliście bariery, zdobywaliście wiedzę by stać się ludźmi, którzy widzą potrzebę pomagania innym.Jesteście wyjątkowymi ludźmi, którzy w sposób dojrzały postrzegają życie. W pełni rozumiecie sens i potrzebę Waszej misji społecznej, jaką jest wolontariat. Poświęcając swój wolny czas, daliście potrzebującym cząstkę samego siebie, a to jest największy dar, którego nie można kupić. Wy potraficie bezinteresownie i z dużym zaangażowaniem pomagać innym. Wasza empatia, wrażliwość i dobroć budzą największy szacunek. Jesteście wzorem do naśladowania nie tylko dla swoich kolegów i koleżanek, ale dla całej społeczności.Kochani wolontariusze, życzymy Wam jak najwięcej zdrowia i szczęścia. Niech Wasze dalsze działania na polu wolontarystycznym dostarczają Wam jak najwięcej wewnętrznej satysfakcji, a radość tych, którym pomagacie niech motywuje Was do dalszego działania.

      DZIĘKUJEMY !!!!

     • Uczeń roku 2019/2020

     • Honorowy tytuł Ucznia Roku 2019/20 Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Siemianicach otrzymała Iga Wolska, uczennica klasy 8a. Iga jest wzorową uczennicą, o wysokiej kulturze osobistej, sumienna i zdyscyplinowana. Cechuje ją wrażliwość na sytuację drugiego człowieka. Uzyskała bardzo wysokie wyniki w nauce. Zawsze chętnie i aktywnie uczestniczyła w życiu szkoły!

      Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

     • Podsumowanie pracy klas 8

     • W roku szkolnym 2019/2020 mury naszej szkoły opuszczają uczniowie klas 8.

      W 4 klasie dzieci tworzyły jedną klasę, a następnie podzieliły się na dwie: 5a i 5b. Wychowawcą 5a został pan Tomasz Surowiec, a 5b pan Sebastian Winsztal. W ostatnim roku nauki wychowawczynią 8a została pani Magdalena Rubaj. Podczas pięciu lat nauki obie grupy razem jeździły na biwaki i wycieczki. Zaplanowana na ten rok wycieczka do Wrocławia ze względu na panującą sytuację nie doszła do skutku.21 absolwentów otrzymało świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem. Są to: Iga Wolska, Oliwia Duczmal, Miłosz Kuziak, Małgorzata Romaniuk, Radosław Sotel, Roksana Socha, Daria Znajdek, Dominika Augustyn, Kalina Bigus, Karolina Chabowska, Oskar Frączkiewicz, Zuzanna Grabowska, Franciszek Melewski, Martyna Motyka, Julia Nowicka, Wiktoria Pilarczyk, Wiktoria Ringwelska, Martna Rzeczkowska, Amelia Szydło, Jakub Trompeteler i Jakub Wasilewski.Laureatami statuetek Złotego Pióra zostali: Iga Wolska, Dominika Augustyn, Martyna Motyka, Martyna Rzeczkowska i Amelia Szydło, a Statuetki Srebrnego Pióra otrzymali: Małgorzata Romaniuk, Oliwia Duczmal, Miłosz Kuziak, Karolina Chabowska, Oskar Frączkiewicz, Julia Nowicka i Jakub Trompeteler. Dodatkowo Iga Wolska otrzymała tytuł Ucznia Roku.Mamy nadzieję, że wszyscy tegoroczni absolwenci będą godnie reprezentować naszą szkołę. Życzymy powodzenia!

      Dyrekcja i wychowawcy 

     • Podsumowanie pracy klas 7

     • W roku szkolnym 2019/ 2020 do klasy 7 a uczęszczało 23 uczniów, a do 7 b 24 uczniów.

      Wychowawcą kl.7a była pani Małgorzata Grus-Domagała, a kl. 7b pan Marcin Chachuła-Domański. Wszyscy uczniowie otrzymali promocję do klasy ósmej.

      Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom. Uczniowie, którzy otrzymują świadectwo z wyróżnieniem:

      • Maksymilian Jańczak 5,64
      • Katarzyna Łęgowska 4,79
      • Martyna Marcinkiewicz 5,00
      • Amelia Robak 4,86
      • Alicja Toczek 4,79
      • Izabela Grabowska 5,07
      • Oliwia Miszk 5,00
      • Amelia Trapp 4,93
      • Wiktor Jażdżewski 4,79

      Dziękujemy Wam wszystkim za trudną zdalną naukę.Daliście radę!

      Kochani uczniowie, życzymy Wam wszystkim, by czas wakacji był pełen radości, słońca, podróży i bezpiecznych przygód. Wracajcie do nas zdrowi, pełni zapału do podejmowania kolejnych życiowych wyzwań. Wszystkiego dobrego! :)

      Dyrektor szkoły Danuta Konkoloraz wychowawcy! 

     • Podsumowanie pracy klas 6

     • W roku szkolnym 2029/2020 w klasach VI uczyło się 68 uczniów, wszyscy zostali klasyfikowani. Uczniowie, mimo bardzo trudnego czasu nauki online, osiągnęli znakomite wyniki.
      Wśród klas VI:
      - Srebrne Pióro Cz. Miłosza otrzymało 5 uczniów:
      Burakiewicz Nikola, Cecko Kacper, Piątek Julia, Stasiński Wiktor, Winsztal Wiktoria

      - najwyższe wyniki w nauce osiągnęli uczniowie: Wiktor Stśiński 5,86, Wikoria Winsztal 5,64
      i Cecko Kacper 5,57

      - świadectwo z wyróżnieniem otrzymało 34 uczniów:

      • Wiktor Stasiński 5,86
      • Wiktoria Winsztal 5,64
      • Kacper Cecko 5,57
      • Nikola Burakiewicz 5,50
      • Adam Semenyszyn 5,36
      • Roksana Kocoń 5,36
      • Wiktoria Podstawek 5,36
      • Krystian Smaglijenko 5,29
      • Michalina Roszak 5,29
      • Amelia Malec 5,29
      • Staranowicz Dacjan 5,29
      • Igor Matis 5,21
      • Nina Szczypek 5,21
      • Miłosz Chachuła – Domański 5,21
      • Wiktoria Rokuszewska 5,07
      • Marcelina Kluk 5,07
      • Benedykt Melewski 5,07
      • Kierzkiewicz Oliwia 5,00
      • Wiktoria Maras 4,93
      • Mateusz Woś 4,93
      • Grzegorczyk Anna 4,93
      • Wozniak Martyna 4,86
      • Daria Prajwowska 4,86
      • Piekarski Jan 4,85
      • Romaniuk Jakub 4,83
      • Piotr Łukasik 4,86
      • Grzegrzółka Patrycja 4,79
      • Jankowska Agata 4,79
      • Aleksy Winsztal 4,79
      • Jankowska Alicja 4,79
      • Kowalewska Natasza 4,79
      • Maszkowska Michalina 4,79
      • Szczęsna Natalia 4,79
      • Maksymilian Urbański 4,77
      • Zasada Sławomir 4,75

      Szczególne sukcesy mieli:
      - Julia Piątek otrzymała tytuł laureatki kuratoryjnego konkursu z języka niemieckiego
      - zespół Apps for Good Benedykt Melewski, Wiktor Staśiński, Wiktoria Rokuszewska i Szymon Głowacki zdobył 2 miejsce w międzynarodowym konkursie
      - Wiktor Stasiński - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
      - Kacper Cecko otrzymał tytuł laureata ogólnopolskiego konkursu Olimpus z matematyki
      - Laureatami konkursu Olimpus z języka angielskiego - sesja zimowa rok 2020 zostali: Daria Żabik 5 miejsce, Adam Semenyszyn 7 miejsce, Oliwia Kierzkiewicz 9 miejsce, Michalina Maszkowska 10 miejsce
      - II MIEJSCE w Powiecie W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ "Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU " Aleksy Winsztal, Dacjan Staranowicz, Hubert Wolak,
      I miejsce w Powiecie w zawodach pływackich w Redzikowie Hubert Łapko
      I miejsce w miedzywojewódzkim Turnieju Halowej piłki nożnej Partner Cup w Barwicach Hubert Wolak i Dacjan Staranowicz

      Serdecznie gratulujemy! Udanych wakacji!
       

      Danuta Konkol
      Tomasz Rybak
      Maciej Mijewski
      Joanna Charczun

       

     • Podsumowanie pracy klas 5

     • Drodzy uczniowie klas V!

      Nadszedł koniec roku szkolnego 2019/2020. Był to rok, który trochę nas zaskoczył. Kontaktowaliśmy się przez komputer, telefon…Czasami błądziliśmy w ciemnościach…szukając rozwiązań w realizowaniu edukacji zdalnej. Musieliśmy szybko dostosować się do nowych okoliczności.W roku szkolnym 2019/2020 w klasach V uczyło się 63 uczniów. Wszyscy zostali klasyfikowani do klasy szóstej. Średnia ocen klas V to 4,67

      Oto uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce:

      • 5,71 – Jackowiak Patrycja
      • 5,64 –Worona Hanna
      • 5,50 – Rojek Patryk
      • 5,43 – Strączewski Franciszek
      • 5,36 – Drożdż Michalina
      • 5,31 – Ławski Jeremi
      • 5,14 – Pawłowska Rozalia
      • 5,14 – Stec Helena
      • 5,14 – Szmidt Lena
      • 5,14 – Bajtek Patryk
      • 5,07 – Koniewski Filip
      • 5,07 – Danowska Natalia
      • 5,07 – Żukowska Zuzanna
      • 5,07 – Kornelia Wrycza
      • 5,07 – Weryński Tymek
      • 5,00 – Kobusiński Hubert
      • 5,00 – Kramarczyk Maja
      • 5,00 – Romańczuk Marcel
      • 5,00 – Skrzypczyk Mateusz
      • 4,93 – Burak Adam
      • 4,93 – Budynek Michał
      • 4,93 – Mateuszów Adam
      • 4,93 – Hendrych Marcel
      • 4,93 – Nartowska Patrycja
      • 4,92 – Nanaszko Hanna
      • 4,92 – Julia Wach
      • 4,86 – Goliszek Klaudia
      • 4,86 – Głos Bartłomiej
      • 4,86 – Pachnowski Remigiusz
      • 4,79 – Dębicki Marcel
      • 4,79 – Studziński Igor

      Dziękujemy za wytężoną pracę, bo nie zawsze było łatwo. Wykonaliście niesamowitą pracę i jesteśmy z Was bardzo dumni.

      Życzymy Wam niezapomnianych wakacji i mnóstwa zabawy…ale uważajcie na siebie i słuchajcie rodziców. Jeśli wszystko pójdzie dobrze spotkamy się we wrześniu.

      Dyrektor Danuta Konkol

      Wychowawcy: Katarzyna Laszczyk, Agnieszka Kujawka, Monika Szulta

     • Podsumowanie pracy klas 4

     • Drodzy Czwartoklasiści !!!

      Rok szkolny zakończony!Nareszcie upragnione wakacje, w końcu możecie odpocząć od komputerów;) i zacząć ładować baterię…, aby w pełni sił wrócić do szkoły (we wrześniu!) do piątej klasy!

      W tym roku sprawdziliście się na medal, złoty medal !!! Zdobyliście aż 132 oceny celujące i 162 bardzo dobre!! Co w sumie dało średnią 4,93!!! Ze wszystkich przedmiotów!Aż 69% z Was otrzymało świadectwo z wyróżnieniem, a 63% ma wzorowe zachowanie!

      Jednak nam daliście się poznać jako wspaniali aktorzy, wyśmienici pływacy, genialni piłkarze, bystrzy szachiści, anielscy chórzyści, a także poligloci.

      Życzymy Wam udanych, słonecznych wakacji, niezapomnianych przygód i beztroskich chwil.Odpoczywajcie!Czekamy na Was z utęsknieniem we wrześniu!

      A teraz krótkie podsumowanie.

      Najwyższe średnie, a tym samym SREBRNE PIÓRO CZESŁAWA MIŁOSZA zdobyli:

      Lena Cyprych 6,0

      Flavio Postiglione 6,0

      Iga Stawasz 6,0

      Franciszek Jańczak 5,67

      Dawid Motyka 5,67

      Nagrody książkowe za średnią powyżej 4,75 otrzymali:

      Antonina Piszcz 5,33

      Julia Witek 5,33

      Jakub Kozina 5,25

      Paulina Podstawek 5,25

      Leonard Piszcz 5,17

      Paulina Woźniak 5,17

      Jakub Kniaź 5,08

      Mikołaj Świebodziński 5,08

      Wiktoria Wrzesień 5,08

      Martyna Kiedrowska 5,0

      Wiktor Kupiec 5,0

      Bartosz Obst 5,0

      Oliwia Groszek 4,92

      Filip Paprocki 4,92

      Julia Chudy 4,83

      Maksymilian Ringwelski 4,83

      Hania Dymek 4,82

      Michał Szulta 4,75

      Kacper Wojtko 4,75

      Jakub Zaremba 4,75

       

      Gratulujemy!

      Pozdrawiamy serdecznie!

      Dyrektor Szkoły Pani Danuta Konkol oraz

      Wasze Wychowawczynie Pani Kasia i Pani Magda

     • Podsumowanie pracy klas 3

     • Kochani Trzecioklasiści !

      Dziś szczególny dzień dla Was i dla nas, waszych wychowawczyń. Dziś zakończył się pierwszy etap waszej szkolnej edukacji. Prawda, że czas szybko mija?Tak niedawno rozpoczęliście naukę w szkole. Na uroczystym apelu zostaliście przyjęci w poczet uczniów tej szkoły.Ten rok szkolny kończy się szczególnie. Razem z Rodzicami stanęliście przed wyzwaniem pracy zdalnej i świetnie sobie poradziliście. Wasze pozytywne nastawienie i aktywne uczestnictwo w lekcjach „dodawało nam skrzydeł” podczas tego trudnego czasu dla nas wszystkich. Jesteśmy z Was bardzo dumne! Posiedliście nową wiedzę i umiejętności. Wykorzystajcie je i rozwijajcie w kolejnych latach nauki.Życzymy Wam, aby każdy kolejny dzień był wspaniałą przygodą i niósł wiele pozytywnych doświadczeń.

      Wasze Wychowawczynie Agnieszka Szydło, Grażyna Czerniej i Dyrektor szkoły Danuta Konkol

     • Podsumowanie pracy klas 2

     • Uczniowie klas II Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Siemianicach osiągnęli najważniejsze umiejętności edukacyjne, takie jak: czytanie ze zrozumieniem, słuchanie z uwagą, estetyczne pisanie w liniaturze, mnożenie, dzielenie, dodawanie i odejmowanie.Wspaniale poradzili sobie z nowymi wyzwaniami, a zwłaszcza ze zdalną edukacją. Wychowawczynie - panie Anita Sulej, Anna Rokuszewska i Małgorzata Tabała są dumne ze wszystkich 52 uczniów. Wśród nich są aż 4 orły, które znalazły się w pierwszej dziesiątce ogólnopolskiego konkursu matematycznego. Mamy również ucznia na podium w powiatowym konkursie plastyczno - technicznym. Są świetni tancerze, recytatorzy, śpiewacy, piłkarze, aktorzy i plastycy. Ponadto panie zawsze mogą liczyć na rodziców, którzy są dobrze zorganizowani, potrafią ze sobą współpracować i nigdy nie odmawiają pomocy.

      Życzymy Wam bezpiecznych i słonecznych wakacji!

     • Podsumowanie pracy klas 1

     • Nadszedł już czas, aby podsumować pierwszy rok szkoły naszych najmłodszych uczniów.

      Praca w tym roku była inna niż zwykle. Nasi uczniowie wraz z rodzicami stanęli przed wyzwaniem pracy zdalnej i świetnie się spisali. Uczniowie wszystkich klas pierwszych, a było ich razem 66 osób. Aktywnie uczestniczyli w lekcjach online i zrealizowali cały program.Gratulujemy uczniom postępów, a rodzicom uzdolnionych i grzecznych dzieci! :)

      Mamy nadzieję, że spotkamy się po wakacjach już w murach szkoły!

      Życzymy wszystkim bezpiecznych wakacji! :)

      Ewa Stodulska, Ela Jesionowska, Agata Sztark

     • Uczniowie ze 100% frekwencją

     • "Ciągłe i sumienne spełnianie obowiązków wymaga nie mniej wysiłku niż czyny bohaterskie"

      Jean-Jacques Rousseau

       

      Dyplom oraz gratulacje za WZOROWĄ FREKWENCJĘ otrzymują uczniowie:Marika Broll kl. 1aKacper Michalak kl. 1aPaulina Felczak kl. 1bHubert Romańczuk kl. 1bFilip Adamiak kl. 2aMikołaj Trapp kl. 2bEryk Piekarski kl. 2cMarcel Zdanowicz kl. 3aAleksandra Burak kl. 3bAleksander Kacprzak kl. 3bHanna Kobyłecka kl. 3bLiliana Prajwowska kl. 3bDawid Motyka kl. 4bZuzanna Żukowska kl. 5cWiktoria Podstawek kl. 6aGratulacje i wyrazy uznania składają Pani Dyrektor wraz z nauczycielami. Życzymy dalszych sukcesów!!!

     • Srebrne i Złote Pióra im. Czesława Miłosza 2019/2020

     • Jak zawsze na zakończenie roku szkolnego wyróżniamy i doceniamy uczniów za pracowitość, świetne wyniki w nauce, zaangażowanie oraz najlepsze wykorzystanie swoich zdolności. Nagrodą jest przyznanie statuetki Srebrnego lub Złotego Pióra im. Czesława Miłosza. Bardzo miło nam poinformować, że po analizie wniosków, zgodnie z przyjętymi w regulaminie kryteriami, nadano 22 tytułów Laureata Srebrnego Pióra oraz 7 tytułów Laureatów Złotego Pióra. Serdecznie gratulujemy, Wasza pracowitość jest wzorem do naśladowania. Mamy nadzieję, że zapał do nauki nigdy w Was nie zgaśnie, a poznawanie świata będzie codzienną przygodą.

      Laureaci Srebrnego Pióra:- III B Emilia Wołoszyn, Maja Słowińska - IV A Franciszek Jańczak- IV B Dawid Motyka, Iga Stawasz , Lena Cyprych, Flavio Prostiglione- V A Patycja Jackowiak, Worona Hanna - V C Patryk Rojek- VI A Nikola Burakiewicz, Wiktoria Winsztal - VI B Kacper Cecko, Julia Piątek- VI C Wiktor Stasiński- VII A Maksymilian Jańczak- VIII A Oliwia Duczmal, Małgorzata Romaniuk- VIII B Karolina Chabowska, Julia Nowicka, Oskar Frączkiewicz, Jakub Trompeteler

      Laureaci Złotego Pióra:- III A Oliwier Fiodorow- III B Alicja Kołatka- VIII A Iga Wolska- VIII B Amelia Szydło, Martyna Motyka, Martyna Rzaczkowska, Dominika Augustyn

      Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! :)

     • Koniec nietypowego roku szkolnego!

     • Nareszcie, po wytężonym roku pracy, a przede wszystkim po prawie czterech miesiącach zdalnej nauki uczniowie ZSP w Siemianicach doczekali się upragnionych wakacji. Wszystkim nauczycielom i uczniom gratulujemy tego, że w sprawny sposób mimo różnych trudności udało się realizować zdalne nauczanie, które okazało się dla wielu z nas dużym wyzwaniem. Na pewno ten rok szkolny zostanie zapamiętany jako jeden z trudniejszych.

      W roku szkolnym 2019/2020 w naszej placówce uczyło się 409 uczniów, 119 otrzymało świadectwa z wyróżnieniem, a 36 osób stało się już jej absolwentami.

      Najlepszą klasą okazała się IV b ze średnią 5,06, a troje uczniów z tej klasy uzyskało najwyższą możliwą średnią 6,0. Są nimi:- Lena Cyprych,- Flavio Postiglione- Iga Stawasz

      Tytuł Ucznia Roku otrzymała uczennica klasy VIII a Iga Wolska.

      Wszystkim nauczycielom i uczniom życzymy udanych słonecznych wakacji, absolwentom dostania się do wymarzonych szkół i każdemu z nas rozpoczęcia nauki we wrześniu już stacjonarnie w szkole.

      Do zobaczenia we wrześniu!

  • Kontakt

   • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach
   • zssiemianice@gminaslupsk.pl; zes_siem@wp.pl
   • +48 59 8471856
   • ul. Słupska 42 76-200 Słupsk Poland
   • NIP 839-28-15-823
   • Numer konta szkoły: BNP Paribas 88 1600 0003 1852 7297 3000 0001
  • Logowanie

 • Biuletyn informacji publicznej
 • Librus Synergia