Aktualności

     • Prośba o wsparcie zbiórki WOŚP

     • Gminny Sztab przy Centrum Kultury w Głobinie zwraca się z wielką prośbą o wsparcie zbiórki na WOŚP, poprzez wpłatę na utworzoną przez nich e-skarbonkę.

      Gorąco zachęcamy! Pamiętajmy, że każda złotówka ma znaczenie.

       

      Link do zbiórki tutaj

     • I Miejsce dla UKS GAP Bruskowo Wielkie w Przodkowo CUP 2021

     •  

      UKS GAP Bruskowo Wielkie rocznik 2010 zajęło I miejsce

      w halowym turnieju piłki nożnej PRZODKOWO CUP 2021.

      11 stycznia 2021 rok. Można by napisać, że drużyna UKS GAP z Gminy Słupsk zdemolowała piłkarsko dzisiejszy turniej w którym wystąpiło 12 drużyn podzielonych na dwie grupy po sześć zespołów. W myśl regulaminu do dalszych gier awansowały tylko po dwie pierwsze drużyny z każdej grupy. Grano po 10 minut. Zawodnicy

      z Bruskowa Wielkiego grali w grupie B uzyskując następujące wyniki z: AMATOR Kiełpino II 5:0, GKS PRZODKOWO II 2:1, CZARNI Pruszcz Gdański I 2:0, ESCOLA FUTBOLU Gdańsk I 9:0, CHOJNICZANKA Chojnice II 2:1. Z kompletem 15 punktów

      i bramkami 20:2 zajmujemy w grupie pierwsze miejsce.

      W pierwszym półfinale GKS PRZODKOWO I ulega 1:2 drużynie CZARNI Pruszcz Gdański I. W drugim półfinale AMATOR I Kiełpino ulega 1:2 drużynie UKS GAP. W meczu o trzecie miejsce w turnieju spotykają się GKS PRZODKOWO z AMATOR I Kiełpino. Wynik meczu 2:0 dla drużyny z Kiełpina. W wielkim finale UKS GAP Bruskowo Wielkie pokonuje w rzutach karnych 2:1 drużynę CZARNI Pruszcz Gdański. W regulaminowym czasie gry padł wynik bezbramkowy. Najlepszym zawodnikiem turnieju organizatorzy uznali Filipa Piechowskiego z UKS GAP. Natomiast najlepszym strzelcem turnieju z 11 bramkami został Szymon Szymański również z UKS GAP. Gratulacje dla zespołu i trenera z UKS GAP Bruskowo Wielkie za osiągniecie tak wspaniałego wyniku sportowego.

      Zespół Trenera Andrzeja Staszewskiego wystąpił

      w następującym składzie: Filip Piechowski, Szymon Szymański, Maksymilian Ringwelski, Bartek Dusza, Michał Worona, Kuba Śmiechura i Nikodem Giszka.

     • Zabawy i zajęcia podczas ferii w przedszkolu

     • Ferie zimowe za nami. Ostatnie dwa tygodnie upłynęły nam w wesołej atmosferze. Każdy dzień wypełniony był świetną zabawą. Odbywało się wiele ciekawych zajęć i zabaw. Dzieciaczki wykonywały kreatywne prace plastyczne i techniczne, zdobiły pierniki,eksperymentowały oraz aktywnie spędzały czas na placu zabaw.

     • Jasełka

     • "Uboga, cicha
      Stajenka licha,
      Pełna Niebieskiej Chwały.. "

      Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy Pani Dyrektor, całemu Gronu Pedagogicznemu, wszystkim Pracownikom Szkoły, Rodzicom oraz Uczniom z głębi serca płynące życzenia, radosnego przeżywania Świąt w cieple promieni miłości, płynącej od rodzącej się w cichej Betlejemskiej stajence Bożej Dzieciny.

      Niech tajemnica przyjścia na świat Bożego Syna wzbogaci Was łaską, napełni pokojem, miłością i radością, a swoim blaskiem niech rozjaśnia wszystkie dni nadchodzącego 2021 roku.

      Uczniowie klasy 8a
      Katarzyna Przybyłowicz

      Z okazji nadchodzących świąt uczniowie klasy 8a wraz z nauczycielami: Krystyną Bogusz-Życzkowską, Katarzyną Przybyłowicz i Michałem Piórkowskim przygotowali Jasełka.

      Z uwagi na sytuację związaną z pandemią zostały one przygotowane w innej formie niż zawsze.

      Zapraszamy do obejrzenia!

      Życzymy miłych wrażeń!😊

     • Olimpiada Języka Angielskiego dla juniorów

     • W dniach 08.12.20-11.12.20 odbyła się część II etapu I Olimpiady Języka Angielskiego. Uprzejmie informujemy, iż do II etapu zakwalifikowały się dwie uczennice naszej szkoły: Kathleen Cruz (kl.VIII A) oraz Patrycja Jackowiak (kl. VI A). Część I etapu II polegać będzie na rozwiązaniu testu on-line z podziałem na województwa.

      Do części II etapu II przechodzą osoby, które uzyskały 75% punktów za część I etapu II.

      Gratulujemy i już zaciskamy mocno kciuki!

     • Ogólnopolskie Zawody Halowe w Toruniu

     • Miło nam poinformować, że uczennica klasy 8b Melisa Gładikowska zajęła 2 miejsce na Ogólnopolskich Halowych zawodach w Toruniu U15 w pchnięciu kulą. Serdecznie gratulujemy!

     • DZIĘKUJEMY!

     • W tym miesiącu zebraliśmy 3 serca pełne nakrętek!!! Plastikowe nakrętki dostarczyliśmy do punktu podawczego Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Słupsku. Pieniądze ze sprzedaży plastikowych korków trafią do Stasia Szczęsnego i Aleksandra Lewandowskiego. Przeznaczone zostaną na leki, rehabilitację i urządzenia ortopedyczne niezbędne w życiu chłopców. Pamiętajmy, że ten niewielki przedmiot, konsekwentnie zbierany, może wiele zdziałać. Jedna zakrętka na pozór nic nie znaczy, ale liczy się efekt skali. Nakrętki może zbierać każdy z nas. Pomaganie nakręca, więc dzięki zbiórce plastiku można wspierać nie tylko małych pacjentów, ale też środowisko naturalne. Zebrany plastik przekazujemy do recyklingu i dzięki temu gromadzimy pieniądze dla chorych dzieci. Dzięki leczeniu i rehabilitacjom zapewniamy im szczęśliwe dzieciństwo i godne życie.

      DZIĘKUJEMY!!!

     • DZIEŃ MISIA

     • W dniu 25 listopada nasze Świetliczaki obchodzą Światowy Dzień Pluszowego Misia. Niestety tego dnia nie obchodzimy w takiej formie, jak w poprzednich latach, ale misie dostały od swych właścicieli moc uścisków i przytulasów. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji multimedialnej! Zobaczcie, jacy pluszowi towarzysze otrzymali moc uścisków w swoje święto.

     • MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA

     • Dziaiaj, 20 listopada dzieci z oddziału przedszkolnego świetowały bardzo ważny dzień  - MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA. Dzieciaczki wzięły wspólnie udział w zajęciach o tej tematyce. Dowiedziały się, że mają swoje prawa i powinny wiedzieć jak z nich korzystać.

     • Stypendyści Marszałka Województwa Pomorskiego

     • Za osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2019/2020 troje uczniów naszej szkoły otrzymało Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego w ramach Pomorskiego Programu Pomocy Stypendialnej- III edycja. Są to następujące osoby: Wiktor Stasiński z kl. VII c oraz absolwentki szkoły Iga Wolska i Dominika Augustyn. Uczniowie w ramach stypendium będą realizować indywidualne programy edukacyjne z dwóch wybranych przedmiotów określonych regulaminem, pod kierunkiem nauczycieli-opiekunów stypendystów.

      Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych!

     • Święto Niepodległości 2020

     • 11 listopada 2020 roku, w 102 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, w całej Gminie Słupsk w samo południe zabrzmi "Mazurek Dąbrowskiego". Uczniowie naszej szkoły również zaangażowali się w tą piekną akcję. 

      Zapraszamy do wspólnego odśpiewania Hymnu Państwowego o godz. 12:00.

      #gminaslupskdohymnu2020

       

     • Ślubujemy! - Uroczyste pasowanie na ucznia klas pierwszych

     • Każdego roku w progach naszej szkoły witamy nowych pierwszoklasistów. Pierwsze dwa miesiące to czas na poznanie szkoły, jej zwyczajów, zdobycie nowych wiadomości i umiejętności. Wszystkie te działania mają przygotować dzieci do wielkiego wydarzenia – ślubowania. Ten szczególny dzień odbył się 22 października 2020 roku. Pierwszoklasiści ślubowali być dobrym i uczciwym, szanować rodziców i nauczycieli, uczyć się tego, co piękne i mądre oraz kochać i czcić swoją Ojczyznę. Małym bohaterom zostały wręczone pamiątkowe dyplomy, rożki obfitości oraz niezbędniki ucznia. Uroczystość miała zupełnie inny charakter niż zwykle. Z powodu pandemii odbyła się bez udziału rodziców i społeczności szkolnej. Wszyscy mogli oglądać pierwszaków podczas transmisji na żywo online na Facebooku. Pierwszoklasistom życzymy, aby ten dzień pozostał w ich pamięci jako wielkie przeżycie i niezapomniana, radosna chwila. A Rodzicom gratulujemy tak zdolnych pociech!

     • Stypendia Wójta 2019/ 2020

     • W naszej szkole odbyło się wręczenie Stypendium Wójta najzdolniejszym uczniom. Niestety ze względu na pandemię, nie mogło być tak uroczyste jak co roku.

      Pani Dyrektor, w imieniu Pani Wójt dumna z naszych podopiecznych przekazała uczniom nagrody w swoim gabinecie. Zostali nagrodzeni uczniowie, którzy swoją ciężką pracą osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Mamy nadzieję, że stypendia będą również zachętą dla pozostałej młodzieży. Gratulujemy wszystkim, którzy zdobyli tak wysokie wyniki. Wiemy, doskonale, że wymagało to ogromu pracy, wysiłku i wielu wyrzeczeń za co wam bardzo dziękujemy.

      Miło jest nam poinformować, że niżej wymienieni uczniowie naszej szkoły, oraz absolwenci otrzymali stypendia za wyniki w nauce w drugim półroczu roku szkolnego 2019/2020.

      Gratulujemy uczniom naszej szkoły, absolwentom oraz ich rodzicom i nauczycielom, którzy przyczynili się do ich sukcesu.

      Nagrodzeni uczniowie:

      Patrycja Jackowiak

      Hanna Worona

      Wiktoria Winsztal

      Nikola Burakiewicz

      Kacper Cecko

      Wiktor Stasiński

      Maksymilian Jańczak

      Patryk Rojek

      Absolwenci naszej szkoły:

      Oliwia Duczmal

      Małgorzata Romaniuk

      Iga Wolska

      Dominika Augustyn

      Martyna Motyka

      Martyna Rzeczkowska

      Amelia Szydło

      Karolina Chabowska

      Oskar Frączkiewicz

      Jakub Trompeteler

      Julia Nowicka

     • Koncert Życzeń z okazji Dnia Edukacji Narodowej

     • Dzień Edukacji Narodowej to dzień wyjątkowy dla pracowników oświaty. W tym ważnym dla nas dniu odbyło się spotkanie on-line, podczas którego Pani Dyrektor - Pani Danuta Konkol złożyła życzenia całemu gronu pedagogicznemu oraz wręczyła nagrody dyrektora. Podczas spotkania gościliśmy również Panią Wójt - Barbarę Dykier, która wręczyła naszej szkole nagrodę specjalną w wysokości 10000 zł za zaangażowanie, wspaniałą pracę oraz bardzo wysokie wyniki z egzaminów ósmoklasistów.

      Dziękujemy za życzenia od naszych uczniów i rodziców. Dziękujemy również Pani Wójt za docenienie naszej pracy.

      Na koniec wszyscy obejrzeli występ grupy teatralno-muzycznej „Podwórko”. Był to „Koncert życzeń” dedykowany wszystkim pracownikom szkoły.

      W tym szczególnym dniu cieszymy się, że jesteśmy wszyscy zdrowi i dalej możemy pracować stacjonarnie mając bezpośredni kontakt z naszymi uczniami, co jest dla nas bardzo ważne.

       

      Koncert Życzeń z okazji Dnia Edukacji Narodowej:

       

     • Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

     • Od piątku 2 października do poniedziałku 5 października trwały wybory (online) do Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły jak również wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Jest to bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli.

      Wybory Samorządu Uczniowskiego poprzedziła kampania. Kandydaci przygotowali filmy wyborcze, w których prezentowali swoje pomysły, propozycje, a także konkretne działania.... Głosowanie było tajne, każdy uczeń z klas IV - VIII mógł oddać jeden głos na swojego kandydata do Samorządu Uczniowskiego oraz opiekuna SU.

      Uwaga! Uwaga!

      Nowy skład Samorządu Uczniowskiego jest następujący:

      Przewodniczącą – Joanna Ostrowska klasa 7a

      Zastępca – Oliwia Rahoza klasa 8a

      Skarbnik – Zuzanna Żukowska klasa 6 c

      Sekretarz – Iga Stawasz klasa 5b

      Opiekunem Samorządu Uczniowskiego w roku 2020/2021 została Pani Monika Szulta :)

      Nowo wybranym władzom SU oraz opiekunowi gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz społeczności!

  • Kontakt

   • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach
   • zssiemianice@gminaslupsk.pl; zes_siem@wp.pl
   • +48 59 8471856
   • ul. Słupska 42 76-200 Słupsk Poland
   • NIP 839-28-15-823
   • Numer konta szkoły: BNP Paribas 88 1600 0003 1852 7297 3000 0001
  • Logowanie

 • Biuletyn informacji publicznej
 • Librus Synergia