• Wirtualna wycieczka po naszej szkole

• Uczniowie klasy 5b - Jakub Kozina, Jakub Kniaź, Dawid Motyka, Bartosz Obst  w ramach projektu na lekcji informatyki przygotowali wirtualny spacer po naszej szkole przygotowany w Minecrafcie. Ich praca zajęła ponad 30 godzin, a efekt jest spektakularny.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku.

• DYREKCJA I NAUCZYCIELE
            ZESPOŁU SZKOLNO- PRZEDSZKOLNEGO W SIEMIANICACH

ZAPRASZAJĄ

RODZICÓW PRZYSZŁYCH UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH NA ZEBRANIE ORGANIZACYJNEKTÓRE ODBĘDZIE SIĘ  08.06.2021 (WTOREK)  O GODZ. 17.00 W AULI WIDOWISKOWEJ NASZEJ SZKOŁY.

W ZEBRANIU MOŻE BRAĆ UDZIAŁ TYLKO JEDEN RODZIC
            Z ZACHOWANIEM REŻIMU SANITARNEGO.

PROSIMY ZABRAĆ DŁUGOPIS ORAZ PESEL I 2 PODPISANE ZDJĘCIA LEGITYMACYJNE DZIECKA.

ZAPRASZAMY

• Szkolny konkurs recytatorsko-plastyczny z okazji Europejskiego Dnia Logopedy - rozstrzygnięcie

• 15.04.2021 po wielu trudnościach związanych ze zmianami w trybie nauczania nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu recytatorsko – plastycznego w ramach Europejskiego Dnia Logopedy, organizowanego przez logopedów szkolnych dla uczniów klas 0-3. Wydarzenie to cieszyło się tak dużą popularnością wśród uczniów edukacji wczesnoszkolnej i oddziału przedszkolnego, że komisja postanowiła wyłonić zwycięzców w dwóch kategoriach: klasy 0-1 i 2-3.

Konkurs podzielony był na dwie części, z których jedna polegała na przygotowaniu recytacji dowolnego wiersza Jana Brzechwy, druga natomiast opierała się na wykonaniu pracy plastycznej będącej interpretacją prezentowanego utworu.

Prace plastyczne wykonywane były dowolną techniką i uczniowie musieli je wykonać do dnia poprzedzającego rozstrzygnięcie. Część recytatorska konkursu odbyła się 15.04.2021 r. za pomocą platformy Teams.

Wiersze zaprezentowane zostały przez uczniów na wysokim poziomie, w związku z czym komisja konkursowa miała nie lada wyzwanie, by wyłonić laureatów:

w kategorii klasy 0 – I za pracę plastyczną:
            I miejsce – Maria Roman – Eski
            II miejsce – Julia Ożóg
            III miejsce – Maria Sokołowska

recytacja:
            I miejsce – Marika Pacewicz
            II miejsce – Maria Roman – Eski
            III miejsce – Maja Groszek
            wyróżnienie: Maria Sokołowska, Julia Mogielnicka, Emilia Flinik

w kategorii klasy II – III ​za pracę plastyczną:
            I miejsce – Jan Dąbrowski
            II miejsce – Zofia Zaremba
            III miejsce – Jakub Filip

recytacja:
            I miejsce – Zofia Zaremba
            II miejsce – Izabela Weryńska
            III miejsce – Jakub Filip
            wyróżnienie: Iwo Kamiński, Aleksander Wszałkowski, Maciej Kozłowski.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i serdecznie gratulujemy laureatom!