Nawigacja

 

 

 

 



Serdecznie zapraszamy uczniów w roku szkolnym 2015/2016
na bezpłatne zajęcia pozalekcyjne!



 

Klasy I SP

Nazwa Planowany termin Sala Prowadzący
zespół wyrównawczy Poniedziałek, 8.00-8.45 104 A Sztark.
koło teatralne  Poniedziałek, 08.50-9.35 310 A. Jankowska/ A. Stodulska
koło teatralne  Poniedziałek, 12.40-14.25 310 A. Sztark
zespół wyrównawczy Poniedziałek, 12.40-13.25 105 M. Tabała
chór Poniedziałek, 14.35-16.10 0 A Praszczak
cheerleaderki Poniedziałek, 15.25-16.10 s. korekcyjna D. Boś
zajęcia sportowe Poniedziałek, 16.15-17.00 s. gim M. Lis
koło kreatywnego myślenia Wtorek, 8.00-8.45 203 A. Rokuszewska
papieroplastyka wtorek, 14.35-15.20 202 A. Rokuszewska
zajęcia wokalne  Wtorek, 14.35-15.20 203 A Praszczak
cheerleaderki Wtorek, 15.25-16.10 s. korekcyjna D. Boś
Gminna Akademia Piłk. chł/dz Wtorek, 15.25-16.10 s. gim T. Rybak
koło kreatywnego myślenia Środa, 12.40-13.25 105 M. Tabała
koło mały informatyk Środa, 12.40-13.25 205-206 P. Kolasińska-Czywil
koło malarskie Środa, 12.40-13.25 17 A. Sztark
gry i zabawy planszowe Środa, 15.20-16.30 304 A. Jankowska
mały odkrywca Czwartek, 8.00-8.50 310 M. Szulta
łamigówki mądrej główki Czwartek, 8.00-8.50 304 A. Jankowska
gry i zabawy planszowe Czwartek, 8.50-9.35 304 A. Jankowska
jestem ekologiem Czwartek, 9.40-10.25 3 B. Rodziewicz
zajęcia korekcyjne Czwartek, 15.25-16.25 s. korekcyjna A. Rokuszewska
teatr cieni Czwartek, 15.25-16.10 201 M. Tabała
cheerleaderki Czwartek, 15.25-16.10 s. gim D. Boś
koło języka angielskiego Piątek, 8.50-9.35 202 M. Kurzyniec-Sadowska
koło kreatywnego myślenia Piątek 9.40-10.25 201 A. Sztark
zespół wyrównawczy Piątek 10.30-11.15 17 A.Rokuszewska
zajęcia korekcyjne Piątek, 14.35-15.35 s. korekcyjna A. Rokuszewska


 

Klasy II SP

Nazwa Planowany termin Sala Prowadzący
mały odkrywca Poniedziałek, 8.00-8.45 304 M. Szulta
koło j. angielskiego Poniedziałek, 8.50-9.35 0 Ł. Koss
koło teatralne  Poniedziałek, 08.50-9.35 310 A. Jankowska/ A. Stodulska
zespół wyrównawczy Poniedziałek, 10.30-11.15 17 A. Stodulska
koło teatralne  Poniedziałek, 12.40-14.25 310 A. Sztark
chór Poniedziałek, 14.35-16.10 0 A Praszczak
cheerleaderki Poniedziałek, 15.25-16.10 s. korekcyjna D. Boś
zajęcia wyrównawcze Poniedziałek, 15.25-16.10 201 G.Czerniej
zajęcia sportowe Poniedziałek, 16.15-17.00 s. gim M. Lis
papieroplastyka wtorek, 14.35-15.20 202 A. Rokuszewska
zajęcia wokalne  Wtorek, 14.35-15.20 203 A Praszczak
cheerleaderki Wtorek, 15.25-16.10 s. korekcyjna D. Boś
Gminna Akademia Piłk.  chł/dziewcz. Wtorek, 15.25-16.25 s. gim T. Rybak
gry i zabawy planszowe Środa, 8.00-8.50 310 M. Szulta
łamigówki mądrej główki Środa, 8.00-8.50 304 A. Jankowska
koło wokalno instrumentalne Środa, 8.50-9.35 310 E. Stodulska/ A. Jankowska
koło wyrównawcze Środa, 9.40-10.25 17 A. Szydło
koło kreatywnego myślenia Środa 10.30-11.15 103 A .Stodulska
gry i zabawy planszowe Środa, 15.20-16.30 304 A. Jankowska
zajęcia kreatywne-inscenizacje  Środa 15.25-16.10 201 G. Czerniej
zajęcia plastyczne Czwartek, 13.40-14.25 310 B. Rodziewicz/ E. Grabusińska
książka moim przyjacielem Czwartek, 14.35-15.20 310 B . Rodziewicz
zajęcia korekcyjne Czwartek, 15.25-16.10 s. korekcyjna A. Rokuszewska
teatr cieni Czwartek, 15.25-16.10 201 M. Tabała
cheerleaderki Czwartek, 15.25-16.10 s. gim D. Boś
zajęcia korekcyjne Piątek, 14.35-15.20 s. korekcyjna A. Rokuszewska
koło fotograficzne Piątek, 14.35-15.20 310 K. Wawrzyniak
koło kreatywnego myślenia Piątek 8.00-8.45 202 A.Szydło


 

Klasy III SP

Nazwa Planowany termin Sala Prowadzący
koło teatralne  Poniedziałek, 08.50-9.35 310 A. Jankowska/ A. Stodulska
koło teatralne  Poniedziałek, 12.40-14.25 310 A. Sztark
chór Poniedziałek, 14.35-16.10 0 A Praszczak
cheerleaderki Poniedziałek, 15.25-16.10 s. korekcyjna D. Boś
zajęcia sportowe Poniedziałek, 16.15-17.00 s. gim M. Lis
mały odkrywca Wtorek, 13.40-14.25 310 M. Szulta
książka moim przyjacielem Wtorek, 13.40-14.25 304 E. Jesionowska
koło mądre głowy Wtorek, 13.40-14.25 105 E. Stodulska
papieroplastyka wtorek, 14.35-15.20 202 A. Rokuszewska
zajęcia wokalne  Wtorek, 14.35-15.20 203 A Praszczak
cheerleaderki Wtorek, 15.25-16.10 s. korekcyjna D. Boś
gry i zabawy planszowe Środa, 15.20-16.30 304 A. Jankowska
piłkarzyki  Środa, 16.15-17.00 s. gim T. Rybak
zajęcia wyrównawcze Czwartek, 8.50-9.35 206 E. Jesionowska
mądre głowy Czwartek, 9.40-10.25 6 E. Jesionowska
klub czytelnika  Czwartek 12.40-13.25 biblioteka Z. Madeła
terapia pedagogiczna Czwartek 12.40-13.40   M. Nowak
zajęcia korekcyjne Czwartek, 15.25-16.10 s. korekcyjna A. Rokuszewska
teatr cieni Czwartek, 15.25-16.10 201 M. Tabała
cheerleaderki Czwartek, 15.25-16.10 s. gim D. Boś
zespół wyrównawczy Piątek 12.40-13.25 310 E.Stodulska
zajęcia korekcyjne Piątek, 14.35-15.20 s. korekcyjna A. Rokuszewska
koło fotograficzne Piątek, 14.35-15.20 310 K. Wawrzyniak

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach
    ul. Słupska 42
    76-200 Słupsk
  • +48 59 8471856

Galeria zdjęć