Taniec nowoczesny

• Nagłówek

•

W ramach godzin wychowania fizycznego prowadzone są zajęcia z tańca nowoczesnego. Podczas lekcji uczniowie pod okiem dyplomowanego instruktora tańca poznają podstawowe figury różnych stylów tanecznych - jazz, modern, disco dance, dancehall jak również podstawy tańca klasycznego.

Głównym założeniem programowym realizowanym w ramach działania tych zajęć jest rozwijanie umiejętności wyrażania muzyki ruchem oraz rozwijanie różnorodnych form ekspresji ruchowej. Naczelnym zadaniem jest, aby uczniowie świetnie się bawili i byli współorganizatorami tych zajęć.

• Taniec Zumba - podsumowanie projektu Comenius

• Z okazji podsumowania międzynarodowego projektu Comenius odbył się w naszej szkole taniec Zumba, w którym wystąpili uczniowie z Turcji, Rumunii, Węgier, Włoch oraz Bułgarii. Całość poprowadziła pani Daria Boś.

• zssiemianice@gminaslupsk.pl; zes_siem@wp.pl
        • ul. Słupska 42 76-200 Słupsk