Sukcesy uczniów

      • Nagłówek

      • SUKCESY UCZNIÓW W KONKURSACH

        ROK SZKOLNY 2017/2018


         

        a) międzynarodowe:
         

        nazwa konkursu

        organizator

        szczebel

        osiągnięty wynik

        (imię i nazwisko ucznia, klasa, SP/GIM)

        nauczyciel przygotowujący

        XXXIV Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży

        Gimnazjum nr 2 w Słupsku

        międzynarodowy

        Rozalia Tłuścik kl. III a gimnazjalna – wyróżnienie

        A. Paszun

        Prace uczniów/konkursy w ramach Erasmusa +

        6 szkół realizujących wspólnie projekt Erasmus + KA2,

        ‘Multi-culturally sensitive generation’

        międzynarodowy

        Stworzenie przewodnika po najbliższej okolicy, komiksu, filmu oraz rywalizacja uczniów z 6 państw w zakresie wykonywania prac projektowych

        Joanna Charczun

        Matematyczny Konkurs „Kangur”

         

        międzynarodowy

        III GIM 5 osób- udział

        S. Winsztal

        Międzynarodowe Zawody Puchar Wybrzeża

        WKS Flota Gdynia

        międzynarodowy

        4 mejsce Jagoda Kiernicka

        M.Lis

        Apps for Good

        Gdynia

        międzynarodowy

        Udział: K.Piasecki, K.Piechowska,

        B.Szewczuk,

        M.Felc,

        D.Milczarek

        M.Lis

         

        b) ogólnopolskie:
         

        nazwa konkursu

        organizator

        szczebel

        osiągnięty wynik

        (imię i nazwisko ucznia, klasa, SP/GIM)

        nauczyciel przygotowujący

        Ogólnopolska Gimnazjada strzelecka

        KS Kołobrzeg

        ogólnopolski

        2 miejsce Jagoda Kiernicka

        4 miejsce drużynowo: J.Kiernicka

        K.Szuryn

        F.Świetlicki

        M.Lis

         

        c) wojewódzkie:

         

        nazwa konkursu

        organizator

        szczebel

        osiągnięty wynik

        (imię i nazwisko ucznia, klasa, SP/GIM)

        nauczyciel przygotowujący

        Kuratoryjny konkurs z informatyki

        Kuratorium w Gdańsku

        wojewódzki

        udział - Jakub Polechoński, 3A GIM

        Michał Piórkowski

        Kuratoryjny Fizyczny

        Kuratorium w Gdańsku

        wojewódzki

        Awans do etapu rejonowego:

        J. Polechoński IIIa

        R. Tłuścik IIIa

        Tytuł finalisty:

        J. Polechoński IIIa

        S. Winsztal

        Kuratoryjny  matematyczny GIM

        Kuratorium w Gdańsku

        wojewódzki

        Brak awansu

        S. Winsztal

        Kuratoryjny matematyczny SP

        Kuratorium w Gdańsku

        wojewódzki

        Brak awansu

        S. Winsztal

        Wojewódzki konkurs matematyczny MATMAN

         ZS w Potęgowie

        wojewódzki

        Finalista; J. Polechoński IIIa

        Udział w finale: R. Tłuśącik, J. Kozina IIIa

        S. Winsztal

        Liga matematyczna

        AP w Słupsku

        wojewódzki

        Tytuł finalisty

        F. Poniewierka IIIa

        S. Winsztal

        Pomorska Liga Zadaniowa - Matematyka

        ODN Słupsk

        wojewódzki

        Tytuł finalisty

        R. Tłuścik IIIa

        S. Winsztal

        Pomorska Liga Zadaniowa - Fizyka

        ODN Słupsk

        wojewódzki

        Awans do II etapu R. Tłuścik IIIa

        S. Winsztal

        Kuratoryjny Konkurs z chemii

        Kuratorium Oświaty

        wojewódzki

        Kozina Julia

        Tłuścik Rozalia

        Polechoński Jakub

        Kułakowski Piotr

        Rojek Oskar

        nikt nie przeszedł do etapu wojewódzkiego

        Surowiec

        Zdolni z Pomorza

        Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

        wojewódzki

        Kozina Julia

        Tłuścik Rozalia

        Polechoński Jakub

        Kułakowski Piotr

        Rojek Oskar

        Dwulit Monika

        nikt nie przeszedł do etapu wojewódzkiego

        Surowiec

        Mistrzostawa Gimnazjów woj.pomorskiego w strzelectwie sportowym

        ZSP Chojnice

        wojewódzki

        1 miejsce J.Kiernicka

        1 miejsce K.Szuryn

        1 miejsce F.Świetlicki

        M. Lis

         

        d) rejonowe/powiatowe:

         

        nazwa konkursu

        organizator

        szczebel

        osiągnięty wynik

        (imię i nazwisko ucznia, klasa, SP/GIM)

        nauczyciel przygotowujący

        Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego

        SP w Lęborku

        powiatowy

        1. Milena Piatczyc II A – 20 miejsce

        2. Julia Kałuża

        III A – 18 miejsce

        Joanna Charczun

        Olimpiada I Pomocy Przedmedycznej.

        Zespół Szkół Agrotechnicznych w Słupsku,

        powiatowy

        V miejsce, klasa II A gim.

        - Jagoda Kiernicka

        - Kuba Koniewski

        - Mateusz Głos

        - Kacper Kowalczyk

        - Jakub Malek

         

        Jarosław Daniluk

        Konkurs matematyczny „Matman”

        Szkoła w Potęgowie

        powiatowy

        Udział – uczniowie klasy 2A GIM: Cezary Prajwowski, Marcelina Kuziak, Kacper Kowalczyk.

         

        Powiatowy Konkurs Recytatorski

        SP Łupawa

        powiatowy

        Wyróżnienie

        Kacper Kowalczyk kl. IIA GIM

        K.Praszczak

        Konkurs Języka Angielskiego w ramach Bałtyckiego Festiwalu Nauki

        Instytut Neofilologii Akademii Pomorskiej w Słupsku

        powiatowy

        I miejsce
        Anna Hec

        Rafał Radzewicz

        Ptaki Pomorza

        Nadleśnictwo Warcino

        powiatowy

        Machałek Julia

        Tłuścik Rozalia

        Bielecka Maria

        Szydło Amelia

        Roszak Michalina

        Chabowska Karolina

        nikt nie został finalista/laureatem

        Surowiec

        Konkurs o zdrowym odżywianiu

        Zespół Szkół ponadgimnazjalnych nr1

        Starostwo powiatowe,

        Sanepid

        powiatowy

        Udział  i VI miejsce Julia Kałuża, Rozalia Tłuścik, Michalina Małkus

        M. Utig

         

        e) gminne:
         

        nazwa konkursu

        organizator

        szczebel

        osiągnięty wynik

        (imię i nazwisko ucznia, klasa, SP/GIM)

        nauczyciel przygotowujący

        Gminny Konkurs piosenki anglojęzycznej w Jezierzycach

        SP w Jezierzycach

        gminny

        Wszyscy uczestnicy otrzymali I miejsce, w tym

        Julia Kałuża – kl III

        Joanna Charczun

        Gminny Turniej Koszykówki Chłopców w Jezierzycach

         

         

         

         

         

        ZS Jezierzyce

        gminny

        III miejsce

        Chabowski Jakub, Głód Piotr, Goździński Aleksander, Piotr Kułakowski - III A GIM, Malek Jakub,  - Wiśniewski Miłosz II A GIM, Piasecki Kacper, Szewczuk Bartosz - III B GIM,

        Tomasz Rybak, Magdalena Lis

        Gminny Turniej Koszykówki Dziewcząt w Jezierzycach

         

        ZS Jezierzyce

        gminny

        II miejsce Dobies Natalia, Hec Anna, Kaliszczak Aleksandra, Kochanowska Dominika - III A GIM, Koperska Weronika, Magdalena Matczak - III B GIM, Ragan Wiktoria - VII b, Majchrzak Małgorzata - VII a,   Szajter Julia - II A GIM, Szula Martyna - II B GIM

         

        Gminny Turniej Siatkówki Dziewcząt w Głobinie

         

         

         

         

         

        gminny

        II miejsce Bielecka Marysia - II A GIM, Dobies Natalia, , Kaliszczak Aleksandra, Kochanowska Dominika - III A GIM, Koperska Weronika, Matczak Magdalena - III B GIM, Ragan Wiktoria VII b, Majchrzak Małgorzata - VII a, Szajter Julia, Stodulska Amelia - II A GIM, Szula Martyna - II B GIM,

        Tomasz Rybak, Magdalena Lis

        Gminny Turniej Siatkówki Chłopców we Włynkówku

         

         

         

        gminny

        II miejsce

        Chabowski Jakub, Goździński Aleksander, Głód Piotr, Kułakowski Piotr - III A GIM, Szewczuk Bartosz, Derdziński Grzegorz, Królak Arkadiusz, Szewczyk Wiktor, Szuryn Krystian - III B

        Tomasz Rybak, Magdalena Lis

         

        f) szkolne:

         

        nazwa konkursu

        organizator

        szczebel

        osiągnięty wynik

        (imię i nazwisko ucznia, klasa, SP/GIM)

        nauczyciel przygotowujący

        Dyktando z języka angielskiego

        Joanna Charczun

        szkolny

        Jakub Polechoński III A

        Bartłomiej Mystek kl II a

        Oliwier Wasiliew kl II A, Cezary Prajwow-ski kl II B

        Joanna Charczun

        Rafał Radzewicz

        VII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

        IV LO w Słupsku

        szkolny

        Anna Hec 3a GIM,

        Kacper Piasecki 3b GIM,

        Wieto Meiborg 2 a GIM

        M. Grus-Domagała

        Halowy turniej piłki nożnej klas IV SP

        UKS Orlik Siemianice

        szkolny

        Zgłoszeni zawodnicy

        Tomasz Rybak

        Halowy turniej piłki nożnej klas V - VI SP

        UKS Orlik Siemianice

        szkolny

        Zgłoszeni zawodnicy

        Tomasz Rybak

        Turniej Piłki Nożnej klas VII SP - III GIM

        UKS Orlik Siemianice

        szkolny

        Zgłoszeni zawodnicy

        Tomasz Rybak

        Turniej Piłki Siatkowej

        UKS Orlik Siemianice

        szkolny

        Zgłoszeni zawodnicy

        Tomasz Rybak, Magdalena Lis

        Turniej Tenisa Stołowego

        UKS Orlik Siemianice

        szkolny

        Zgłoszeni zawodnicy

        Tomasz Rybak

         

         

         

      • Kontakt

        • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach
        • zssiemianice@gminaslupsk.pl; zes_siem@wp.pl
        • +48 59 8471856
        • ul. Słupska 42 76-200 Słupsk
        • NIP 839-28-15-823
      • Logowanie

    • Biuletyn informacji publicznej