Tekst 250

      • Lekcje otwarte

      • Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców uczniów naszej szkoły na lekcje otwarte, które odbędą się:



        1. dla rodziców uczniów klas I-III SP w dniu 08.03.2016 r. + dodatkowe terminy uzgodnione z Rodzicami:

        klasa

        nauczyciel prowadzący

        godzina / rodzaj zajęć / sala

        Ia

        Patrycja Kolasińska-Czywil

        Małgorzata Tabała

        godz. 9.40 – 10.25 – zaj.komp. (205/206)

        godz. 10.30 – 11.15 i godz. 11.35 – 12.20 – edu.wcz. (201)

        Ib

        Patrycja Kolasińska-Czywil

        Anna Rokuszewska

        godz. 10.30 – 11.15 – zaj.komp. (205/206)

        godz. 12.40-13.25 – edu.wcz. (202)

        Ic

        Agata Sztark

        godz. 9.40 – 10.25 – edu.wcz. (304)

        IIa

        Joanna Charczun

        Anita Stodulska

        Elżbieta Zięciak

        godz. 8.50-9.35 – j. angielski (310, 203)

        godz. 10.30 – 11.15 – edu.wcz. (304)

        godz. 12.40-13.25 – wf tańce (sala gimn.)

        IIb

        Beata Rodziewicz

        Agnieszka Szydło

        Elżbieta Zięciak

        Marta Kurzyniec-Sadowska / Joanna Charczun

        godz. 8.00 – 8.45 – religia (202)

        godz. 8.50-9.35 i godz. 9.40 – 10.25 – edu.wcz. (202)

        godz. 11.35 – 12.20 – wf tańce (sala gimn.)

        godz. 12.40-13.25 – j. angielski (203, 201)

        IIc

        Grażyna Czerniej

        Elżbieta Zięciak

        Patrycja Kolasińska-Czywil

        godz. 9.40 – 10.25 – edu.wcz. (201)

        godz. 10.30 – 11.15 – wf tańce (sala gimn.)

        godz. 11.35 – 12.20 – zaj.komp. (205/026)

        IIIa

        Beata Rodziewicz

        Elżbieta Jesionowska

        godz. 9.40 – 10.25 – religia (310)

        godz. 10.30 – 11.15 i godz. 11.35 – 12.20 – edu.wcz. (204)

        IIIb

        Ewa Stodulska

        Beata Rodziewicz

        godz. 8.00-8.45 i godz. 8.50-9.35 – edu.wcz. (204)

        godz. 10.30 – 11.15 – religia (310)

         

        Dodatkowe terminy uzgodnione z Rodzicami:

         klasa

        nauczyciel prowadzący

        data / godzina / rodzaj zajęć / sala

        PP gr 1

        Kamila Jastrzębowska

        14.03.2016, godz. 9.00-9.3 – edukacja przedszkolna (1)

        PP gr 2

        Anna Kowalewicz

        10.03.2016, godz. 9.00-9.30 – edukacja przedszkolna (2)

        Ib

        Anna Rokuszewska

        01.03.2016, godz. 13.40-14.25 – edukacja wczesnoszkolna (202)

        Ic

        Agata Sztark

        10.03.2016, godz. 14.35-15.20 – edukacja wczesnoszkolna (203)

        IIc

        Grażyna Czerniej

        09.03.2016, 15.25-16.10 – edukacja wczesnoszkolna (201)

         

         

        2. dla rodziców uczniów klas IV-VI SP w dniu 08.03.2016 r. - zapraszamy na dowolne wybrane przez Państwa zajęcia,

        3. dla rodziców uczniów klas I-III GIM w dniu 15.03.2016 r. - zapraszamy na dowolne wybrane przez Państwa zajęcia.

      • Kontakt

        • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach
        • zssiemianice@gminaslupsk.pl; zes_siem@wp.pl
        • +48 59 8471856
        • ul. Słupska 42 76-200 Słupsk
        • NIP 839-28-15-823
      • Logowanie

    • Biuletyn informacji publicznej