Nawigacja

 

 

 

Protokół z posiedzenia komisji konkursowej V Wojewódzkiego Konkursu na Grafikę Komputerową ,,Komputerowa pisanka” – 2017

    W dniu 05.04.2017r. w Zespole Szkół  im. Czesława Miłosza  w Siemianicach odbyło się posiedzenie komisji konkursowej  V Wojewódzkiego Konkursu na Grafikę Komputerową – ,,Komputerowa pisanka” w składzie:

  • Danuta Konkol – przewodnicząca – dyrektor Zespołu Szkół im. Czesława Miłosza w Siemianicach
  • Ewa Czaplińska – Stec – adiunkt – Dział Sztuki i Techniki  Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku
  •  Barbara Studzińska – artysta fotografik – Studio Fotograficzne Słupsk
  • Agnieszka Poźlewicz – nauczyciel – pedagogika wczesnoszkolna, przedszkolna, ZS Redzikowo

 

      Ogółem na konkurs wpłynęło 313 prac z województwa pomorskiego.

Prace oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych:

  • 5 - 7 lat   (rok urodzenia 2012 – 2010)    I – kategoria
  • 8 - 10 lat  (rok urodzenia 2009  - 2007)  II - kategoria

 

I kategoria:

 

I miejsce –  Otylia Kwiecień – Przedszkole Miejskie nr 19 – Słupsk

 

II miejsce –  Weronika Witczak - Przedszkole Miejskie nr 23 – Słupsk

                     Julia Kawałko - Przedszkole Miejskie nr 25 – Słupsk

                     Maja  Mydło – Zespół Szkół -  Damno

 

III miejsce – Tymoteusz Czerwiński - Przedszkole Miejskie nr 25 Słupsk

                      Oliwia Dolny - Przedszkole Miejskie nr 6 – Słupsk

                      Laura Dąbrowska  - Szkoła Podstawowa – Bierkowo

 

Wyróżnienie –  Martyna Maciąg - Zespół Szkół -  Damno

                         Maria Jarynkiewicz  - Przedszkole Miejskie nr 6 – Słupsk

                         Izabela Gąsiorowska - Przedszkole Miejskie nr 12 - Słupsk

 

II kategoria:

 

I miejsce –   Bartłomiej Materek – SP nr 3 – Słupsk

 

II miejsce –  Joanna Jurewicz – SP – Wicko

                     Patrycja Jackowiak – ZS Siemianice

 

III miejsce – Karol Iwański – SP nr 3 Słupsk

                      Hanna Mordwiłko – ZS Jezierzyce

                      Anna Sanocka – ZS Maszewko

 

Wyróżnienie –   Marcelina Olter – SP nr 65 Gdańsk

                          Gabriela Dąbkowska – SP nr 2 Ustka

                          Lena Andrzejewska – SP nr 3 Słupsk

                          Patrycja Rzeppka – SP nr 10 Słupsk

                          Natalia Rzepka – SP Wicko

                          Zuzanna Michońska – SP nr 2 Ustka

                          Marta Zalesińska – SP nr 65 Gdańsk

                          Nikola Koszałka – SP nr 3 Lębork

                          Julia Czylkowska – ZS Damno

 

Nagrody do placówek dostarczy organizator.

 

Siemianice, 05.04.2017


Zapraszamy do galerii.

 

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach
    ul. Słupska 42
    76-200 Słupsk
  • +48 59 8471856

Galeria zdjęć