Tekst

        • Nagłówek

        •  

           

           

          Protokół z posiedzenia komisji konkursowej V Wojewódzkiego Konkursu na Grafikę Komputerową ,,Komputerowa pisanka” – 2017

              W dniu 05.04.2017r. w Zespole Szkół  im. Czesława Miłosza  w Siemianicach odbyło się posiedzenie komisji konkursowej  V Wojewódzkiego Konkursu na Grafikę Komputerową – ,,Komputerowa pisanka” w składzie:

          • Danuta Konkol – przewodnicząca – dyrektor Zespołu Szkół im. Czesława Miłosza w Siemianicach
          • Ewa Czaplińska – Stec – adiunkt – Dział Sztuki i Techniki  Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku
          •  Barbara Studzińska – artysta fotografik – Studio Fotograficzne Słupsk
          • Agnieszka Poźlewicz – nauczyciel – pedagogika wczesnoszkolna, przedszkolna, ZS Redzikowo

           

                Ogółem na konkurs wpłynęło 313 prac z województwa pomorskiego.

          Prace oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych:

          • 5 - 7 lat   (rok urodzenia 2012 – 2010)    I – kategoria
          • 8 - 10 lat  (rok urodzenia 2009  - 2007)  II - kategoria

           

          I kategoria:

           

          I miejsce –  Otylia Kwiecień – Przedszkole Miejskie nr 19 – Słupsk

           

          II miejsce –  Weronika Witczak - Przedszkole Miejskie nr 23 – Słupsk

                               Julia Kawałko - Przedszkole Miejskie nr 25 – Słupsk

                               Maja  Mydło – Zespół Szkół -  Damno

           

          III miejsce – Tymoteusz Czerwiński - Przedszkole Miejskie nr 25 Słupsk

                                Oliwia Dolny - Przedszkole Miejskie nr 6 – Słupsk

                                Laura Dąbrowska  - Szkoła Podstawowa – Bierkowo

           

          Wyróżnienie –  Martyna Maciąg - Zespół Szkół -  Damno

                                   Maria Jarynkiewicz  - Przedszkole Miejskie nr 6 – Słupsk

                                   Izabela Gąsiorowska - Przedszkole Miejskie nr 12 - Słupsk

           

          II kategoria:

           

          I miejsce –   Bartłomiej Materek – SP nr 3 – Słupsk

           

          II miejsce –  Joanna Jurewicz – SP – Wicko

                               Patrycja Jackowiak – ZS Siemianice

           

          III miejsce – Karol Iwański – SP nr 3 Słupsk

                                Hanna Mordwiłko – ZS Jezierzyce

                                Anna Sanocka – ZS Maszewko

           

          Wyróżnienie –   Marcelina Olter – SP nr 65 Gdańsk

                                    Gabriela Dąbkowska – SP nr 2 Ustka

                                    Lena Andrzejewska – SP nr 3 Słupsk

                                    Patrycja Rzeppka – SP nr 10 Słupsk

                                    Natalia Rzepka – SP Wicko

                                    Zuzanna Michońska – SP nr 2 Ustka

                                    Marta Zalesińska – SP nr 65 Gdańsk

                                    Nikola Koszałka – SP nr 3 Lębork

                                    Julia Czylkowska – ZS Damno

           

          Nagrody do placówek dostarczy organizator.

           

          Siemianice, 05.04.2017


          Zapraszamy do galerii.

           

      • Kontakt

        • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach
        • zssiemianice@gminaslupsk.pl; zes_siem@wp.pl
        • +48 59 8471856
        • ul. Słupska 42 76-200 Słupsk
        • NIP 839-28-15-823
      • Logowanie

    • Biuletyn informacji publicznej