Spotkanie z reprezentantem Polski w piłce siatkowej Marcinem Prusem

Uczniowie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Siemianicach będą uczestniczyli  w spotkaniu z reprezentantem Polski w piłce siatkowej Marcinem Prusem, które odbędzie się dn. 14.12.2018 r. (piątek) w sali gimnastycznej.

Marcin Prus stukrotny Reprezentant Polski w siatkówce, najlepszy siatkarz świata turnieju w Bahrajnie, trener i dziennikarz sportowy oraz autor dwóch  książek. Pośród działalności profilaktycznej realizowanej w kilkudziesięciu miastach Polski realizował programy autorskie "Mistrzem być", i "Sport moim wyborem".
- od lutego 2014r. jest Ambasadorem Siatkarskich Ośrodków Szkolnych przy PZPS, dla którego po dziś dzień prowadzi spotkania z dziećmi - młodymi sportowcami.
- Od marca 2014 r. w ramach Akcji Społecznej - Lubię Siatkę w Katowicach pod patronatem Prezydenta Miasta Katowice  zrealizował 40 spotkań z uczniami przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich dla około 13714 osób.

-Od września 2014r. w ramach Akcji Społecznej Siatkarska Łódź pod patronatem Prezydent Miasta Łodzi zrealizował spotkania z uczniami ze szkół podstawowych i gimnazjalnych dla około 11500 osób.

-W Sosnowcu od 7 X 2015 pod patronatem Prezydenta Miasta Sosnowca - realizował 32 trzygodzinne spotkania w ramach kampanii profilaktycznej Sosnowic przeciwko dopalaczom dla 5441 uczniów.

- W Kędzierzynie Koźlu od kwietnia 2016 r. pod patronatem Prezydenta Miasta realizował program Siatkówka dobra na wszystko dla 13 podstawówek i lokalnej społeczności.

- Od 2016 r. realizuje stałą współpracę w zakresie działalności profilaktycznej na poziomie uniwersalnym z Urzędem Miasta Słupska oraz współpracuje z Ośrodkiem Kuratorskim nr 1 przy Sądzie Rejonowym w Słupsku.