Klasy 1-3 SP
Serdecznie zapraszamy uczniów
w roku szkolnym 2019/2020
na bezpłatne zajęcia pozalekcyjne!OFERTA BEZPŁATNYCH ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH
l.p.
Nazwa koła
Termin realizacji
Nauczyciel prowadzący
Sala
1.
Zajęcia wyrównawcze/zajęcia dla zdolnych kl. 1b
Poniedziałek godz. 12.35-13.20
Elżbieta Jesionowska
202
2.
Programowanie klasy 2
Poniedziałek godz. 12.35-13.20
Michał Piórkowski
C103
3.
Zajęcia wyrównawcze/zajęcia dla zdolnych kl. 2c
Poniedziałek godz. 12.35-13.20
Małgorzata Tabała
P2
4.
Zajęcia teatralne klasy 2
Poniedziałek godz. 12.30-13.30
Anita Sulej
310
5.
Polubić czytanie klasy 1-3
Poniedziałek godz. 13.30-15.30
Jarosław Daniluk
biblioteka
6.
Surviwal klasy 1-4
Poniedziałek godz. 15.30-17.00
Katarzyna Laszczyk
teren
7.
Zajęcia wyrównawcze/zajęcia dla zdolnych kl. 3a
Wtorek godz. 12.35-13.20
Grażyna Czerniej
205
8.
Zajęcia wyrównawcze/zajęcia dla zdolnych kl. 3b
Wtorek 12.35-13.20
Agnieszka Szydło
206
8.
Zabawy interaktywne kl. 1-3
Wtorek 13.30-14.30
Grażyna Czerniej
201
9.
Polubić czytanie kl. 1-3
Wtorek 13.30-14.30
Jarosław Daniluk
biblioteka
10.
Z ekologią na ty kl. 1-3
Wtorek 13.25-14.10
Agnieszka Szydło
206
11.
Taniec kl. 1-3
Wtorek 13.30-14.15
Elżbieta Zięciak
sala widowiskowa
12.
Zajęcia wokalno-muzyczne
Wtorek 15.30-16.30
Dobrosława Rusek
304
13.
Fizyka na wesoło kl. 1-3
Środa 12.35-13.20
Sebastian Winsztal
C201
14.
Origami kl. 1-3
Środa 12.30-13.30
Anna Rokuszewska
204
15.
Koło matematyczne kl. 2 i 3
Środa 12.30-13.30
Ewa Stodulska
203
16.
Innowacja – doradztwo zawodowe kl. 2
Środa 12.35-13.20
Małgorzata Tabała
P2
17.
Teatr cieni - kl. 1-3
Środa 13.30-14.30
Małgorzata Tabała
P2
18.
Zajęcia sportowe kl. 1-3
Środa 12.30-13.30
Katarzyna Laszczyk
sala korekcyjna
19.
Zajęcia wyrównawcze/zajęcia dla zdolnych kl. 1a
Czwartek 11.30-12.15
Ewa Stodulska
203
20.
Zajęcia wyrównawcze/zajęcia dla zdolnych kl. 1c
Czwartek 11.30-12.15
Agata Sztark
201
21.
Programowanie kl. 1
Czwartek 12.35-13.20
Michał Piórkowski
C103
22.
Zajęcia wyrównawcze/zajęcia dla zdolnych kl. 2b
Czwartek 12.35-13.20
Anna Rokuszewska
204
23.
Zajęcia wyrównawcze/zajęcia dla zdolnych kl. 2a
Czwartek 12.35-13.20
Anita Sulej
310
24.
Programowanie kl. 3
Piątek godz. 12.35-13.20
Michał Piórkowski
C103
25.
Joga kl. 1-3
Piątek 12.35-13.20
Agata Sztark
201
26.
Polubić czytanie 1-3
Piątek 13.30-14.30
Jarosław Daniluk
biblioteka
27.
Cherleaderki 1-4
Piątek 14.25-15.10
Daria Boś
C101
28.
Surviwal kl. 1-4
Piątek 15.30-17.00
Katarzyna Laszczyk
teren
29.
Mały podróżnik
Piątek 15.15-16.30
Monika Szulta
304
30.
Niemiecki nie jest trudny
Piątek 14.30-15.15
Małgorzata Grus-Domagała
304