Agata Sztark

Tak!!! Nasza szkoła ma panią "od biblioteki". Pani Agata kocha książki i o każdej z nich mogłaby opowiedzieć jakąś ciekawą historię. Dba o to, by w szkolnej bibliotece lektury były zawsze na swoim miejscu, a uczniowie nie zapominali o tym, że w pierwszej kolejności czytać należy książki, a nie strony internetowe.

Renata Wojdziak

Pani Renata organizuje i udziela różnych form pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Wspiera działania wychowawcze i opiekuńcze nauczycieli wynikające z programu wychowawczego szkoły i programu profilaktyki.

pedagog

Anna Kwiecińska

Pani Ania doskonale pomaga nam rozpoznawać potencjalne możliwości uczniów. Działa profilaktyczne, mediacyjne oraz interwencyjne wobec uczniów, rodziców i nauczycieli.

psycholog

Agnieszka Szydło

Pani Agnieszka to specjalista zajmujący się kształtowaniem mowy, zapobieganiem zaburzeniom mowy i ich usuwaniem.

logopeda

Maria Nowak

Pani Maria to specjalista dbający o prawidłową wymowę wielu trudnych dla dzieci głosek. Pomaga dzieciom w nauce i korygowaniu zaburzeń wymowy.

logopeda

Małgorzata Tabała

Pani Małgorzata doradza uczniom i ich rodzicom najlepsze kierunki rozwoju dla młodego człowieka.

doradca zawodowy

Katarzyna Wawrzyniak

Pani Katarzyna pomaga nauczycielom konkretnych przedmiotów w organizacji lekcji z klasą 5b oraz rozwiązuje problemy jakie pojawiają się w relacjach między uczniami, rodzicami i nauczycielami.

nauczyciel wspomagający

Ewa Andrzejewska

Pani Ewa czuwa nad zdrowiem naszych uczniów. Dba o to, aby nikomu nie działa się krzywda i fachowo reaguje w przypadku wszelkich wypadków.

pielęgniarka