Joanna Mączka

Pani Joanna słynie z tego, że jak jej podopieczni ma tysiąc pomysłów na minutę. Jej uczniowie nigdy się nie nudzą, bo zawsze jest coś do zrobienia: obraz, wyklejanka, kapelusz z papieru, zabawa w berka na placu zabaw, a może po prostu potańczymy i pośpiewamy.

wychowawczyni grupy I

Kamila Jastrzębowska

Pani Kamila jest zawsze uśmiechnięta, serdeczna, z dużą dawką poczucia humoru. Jej podopieczni uwielbiają bawić się razem ze swoją panią, wspólnie malować, tańczyć, śpiewać i uprawiać różnego rodzaju sporty.

wychowawczyni grupy II

Anita Jankowska

Pani Anita słynie z tego, że nigdy nie jest smutna. Uwielbia wspólne zabawy z dziećmi, ale także wymaga od nich systematycznej pracy. Podczas zajęć zawsze jest czas na klejenie plasteliny, malowanie rękami, zabawy z balonem, budowanie miast i... naukę.

wychowawczyni

Justyna Jutrzenka-Trzebiatowska

Pani Justyna jest nową nauczycielką w naszym punkcie przedszkolnym. Uśmiechnięta i serdeczna, chętna do zabaw z dziećmi.

wychowawczyni grupy III

Anita Matejko