• ❣❣❣ZBIÓRKA MONET W RAMACH AKCJI „GÓRA GROSZA”❣❣❣

• Nasza szkoła po raz kolejny bierze udział w akcji charytatywnej „Góra Grosza” organizowanej przez „Towarzystwo Nasz Dom”. Biorąc udział w akcji, wspieramy organizatorów w realizacji ich celów, którymi są: pomoc rzeczowa dla dzieci w całej Polsce, wsparcie psychologiczne dzieci i ich bliskich, programy stypendialne dla dzieci i młodzieży oraz specjalistyczna opieka całodobowa.

W naszej szkole zbiórka pieniędzy w ramach akcji charytatywnej „Góra Grosza” będzie trwała od 24 listopada 2023 r. do 29 lutego 2024 r. W każdy piątek wolontariusze będę odwiedzać klasy z puszkami, do których zbierane będą monety o nominałach od 1 gr do 5 zł. Możliwe jest również przekazanie banknotów.

Jeden grosz to dla każdego z nas niewiele, jednak najdrobniejsze monety zebrane w dużej ilości mogą stworzyć fundusz, dzięki któremu udzielona zostanie pomoc bardzo wielu dzieciom.

Zapraszamy do czynnego udziału wszystkich uczniów naszej szkoły, nauczycieli oraz pracowników.