• Rozstrzygnięcie Wewnątrzszkolnego Konkursu bibliotecznego na Najładniejszą Zakładkę do Książki

• W dniu 31.01.2022 roku zakończył się Wewnątrzszkolny Konkurs biblioteczny na Najładniejszą Zakładkę do Książki, który po raz kolejny spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły.
            W tegorocznej twórczości wyłonieni zostali następujący uczniowie:
            w kategorii I - uczniowie klas 1
            I miejsce Hania Garbusińska z klasy 1a
            II miejsce Maria Roman-Eski z klasy 1b
            III miejsce Oliwia Matejko z klasy 1c
            Wyróżnienie: Zofia Stec z klasy 1b

W kategorii II - uczniowie klas 2
            I miejsce Oliwia Kirko z klasy 2b
            II miejsce Iga Kamińska z klasy 2a
            III miejsce Hanna Bajtek z klasy 2b
            wyróżnienia: Kacper Zmitrowicz 2b, Julia Ożóg 2b.

W kategorii klas 3
            I miejsce Emily Paryz kl.3a
            II miejsce Dorian Cieślak 3c
            Na zwycięzców czekają nagrody natomiast wszyscy uczniowie otrzymają dyplomy.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu.

• Kolejny sukces fizyczny!

• Wiktor Stasiński uczeń klasy 8c Zespołu Szkolno - Przedszkolnego im. Czesława Miłosza w Siemianicach uzyskał awans do etapu wojewódzkiego kuratoryjnego konkursu z fizyki. To drugi sukces Wiktora, który będzie również reprezentował naszą szkołę w finale Pomorskiej Ligi Zadaniowej z fizyki. Wiktor jest na dobrej drodze do powtórzenia zeszłorocznego sukcesu Maksymiliana Jańczaka, który został laureatem obydwu konkursów.
            Do konkursu przygotowuje się pod okiem Pana Sebastian Winsztala.
            Gratulujemy i życzymy powodzenia na finale!

• Dziękujemy!

• W tegorocznej zbiórce na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszej szkole zebrano kwotę 924,82 zł oraz 329 eurocentów.
            Wszystkim, którzy wsparli zbiórkę serdecznie dziękujemy ❤️👌

• Rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Tolerancja, akceptacja - słowa namalowane"

• Uczniowie klas IV-VII naszej szkoły zostali laureatami Międzyszkolnego  Konkursu Plastycznego  "Tolerancja, akceptacja - słowa namalowane", którego organizatorem była Szkoła Podstawowa im. Leopolda Staffa we Włynkówku. Nagrody trafiły do Rojka Patryka ucznia klasy 7c, który zajął II miejsce oraz Hanny Dymek uczennicy klasy 6a za zajęcie 3 miejsca.
            Inspiracją do stworzenia prac plastycznych miał być szeroko rozumiany temat tolerancji, który jest bliski każdemu z nas. Postawiliśmy na nieograniczoną wyobraźnię i kreację, którą udało nam się przełożyć na język plastyczny i się udało! Gratulacje w formie dyplomów i upominków od organizatorów powędrowały również do pozostałych uczestników konkursu z naszej szkoły, którzy to przeszli eliminacje wewnątrzszkolne.
            Byli to uczniowie:
            - Maja Kalinowska i Julia Marszałek z klasy 4b,
            - Marianna Błasiak, Oliwia Zwolak, Liliana Prajwowska, Aleksander Lisiak, Lena Szewczuk oraz Maja Słowińska z klasy 5b,
            - Franciszek Jańczak z klasy 6a,
            - Lena Cyprych z klasy 6b,
            - Patrycja Jackowiak, Daria Szumejda, Julia Wach z klasy 7a oraz Nikola Wałantowicz z klasy 7b.
            Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

• Sukces fizyczny!

• Miło nam jest poinformować, że uczniowie ZS-P w Siemianicach Adam Semenyszyn z 8a i Wiktor Stasiński z 8c uzyskali tytuł laureata I miejsca etapu powiatowego Pomorskiej Ligi Zadaniowej z fizyki uzyskując jednocześnie awans do etapu wojewódzkiego. Chłopcy będą reprezentować naszą szkołę na finale, który odbędzie się w marcu. Do konkursu naszych uczniów przygotowuje Pan Sebastian Winsztal.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na finale!