Aktualności

     • Koncert Życzeń z okazji Dnia Edukacji Narodowej

     • Dzień Edukacji Narodowej to dzień wyjątkowy dla pracowników oświaty. W tym ważnym dla nas dniu odbyło się spotkanie on-line, podczas którego Pani Dyrektor - Pani Danuta Konkol złożyła życzenia całemu gronu pedagogicznemu oraz wręczyła nagrody dyrektora. Podczas spotkania gościliśmy również Panią Wójt - Barbarę Dykier, która wręczyła naszej szkole nagrodę specjalną w wysokości 10000 zł za zaangażowanie, wspaniałą pracę oraz bardzo wysokie wyniki z egzaminów ósmoklasistów.

      Dziękujemy za życzenia od naszych uczniów i rodziców. Dziękujemy również Pani Wójt za docenienie naszej pracy.

      Na koniec wszyscy obejrzeli występ grupy teatralno-muzycznej „Podwórko”. Był to „Koncert życzeń” dedykowany wszystkim pracownikom szkoły.

      W tym szczególnym dniu cieszymy się, że jesteśmy wszyscy zdrowi i dalej możemy pracować stacjonarnie mając bezpośredni kontakt z naszymi uczniami, co jest dla nas bardzo ważne.

       

      Koncert Życzeń z okazji Dnia Edukacji Narodowej:

       

     • Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

     • Od piątku 2 października do poniedziałku 5 października trwały wybory (online) do Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły jak również wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Jest to bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli.

      Wybory Samorządu Uczniowskiego poprzedziła kampania. Kandydaci przygotowali filmy wyborcze, w których prezentowali swoje pomysły, propozycje, a także konkretne działania.... Głosowanie było tajne, każdy uczeń z klas IV - VIII mógł oddać jeden głos na swojego kandydata do Samorządu Uczniowskiego oraz opiekuna SU.

      Uwaga! Uwaga!

      Nowy skład Samorządu Uczniowskiego jest następujący:

      Przewodniczącą – Joanna Ostrowska klasa 7a

      Zastępca – Oliwia Rahoza klasa 8a

      Skarbnik – Zuzanna Żukowska klasa 6 c

      Sekretarz – Iga Stawasz klasa 5b

      Opiekunem Samorządu Uczniowskiego w roku 2020/2021 została Pani Monika Szulta :)

      Nowo wybranym władzom SU oraz opiekunowi gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz społeczności!

     • Dorośli i Dzieciaki, pomóżcie nakarmić psiaki i kociaki!!!

     • Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w organizowanej przez Szkolny Klub Wolontariusza zbiórce karmy i innych rzeczy dla psów i kotów przebywających w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Słupsku.

      Do końca października zbieramy :

      - karmę (suchą i mokrą) dla psów i kotów – Bosch Rocco Chings Originals Adult, Bosch High Premium Concept Adult a także żwirek dla kotów

      - karma sucha i mokra Dolina Noteci, Fitmin Medium Senior

      - stare prześcieradła, koce, ręczniki, poduszki i kołdry bez pierza

      Artykuły przynosimy do p. Judyty Jańczak – opiekuna Szkolnego Klubu Wolontariusza do sali nr 6.

     • Projekt edukacyjny „Widokówka - poznaj krajobraz mojej małej ojczyzny”

     • Uczniowie naszej szkoły biorą udział w projekcie, którego głównymi celami jest nawiązanie kontaktu z inni placówkami oświatowymi w celu wymiany pocztówek oraz stworzenia mapy turystycznej Polski, która ukazuje różnorodność krajobrazu przyrodniczego i kulturowego naszej ojczyzny.

      W trakcie jego trwania uczniowie wraz z nauczycielką geografii przygotują i wyślą pocztówki do innych szkół biorących udział w projekcie. Będą one przedstawiać atrakcje turystyczne, krajobraz miejscowości, w której położona jest szkoła oraz krótką informację o przedstawionym miejscu, zachęcająca naszych odbiorców do przyjazdu w dany region.Nasze kartki powędrują do: Radomia, Piotrkowa Trybunalskiego, Trzeboszowic, Sianowa, Puzdrowa, Wielkiego Leźna, Płowęży, Luskówka, Żar, Kruz oraz do miejscowości Kozy w województwie śląskim

     • Konkurs "bez garba lżej"

     • Kochani uczniowie klas I-III

      W związku z obchodzonym w naszej szkole co roku Dniem Wielbłąda, ogłaszamy konkurs plastyczny „BEZ GARBA LŻEJ”. Celem konkursu jest uświadamianie o konsekwencjach zdrowotnych noszenia zbyt ciężkiego plecaka do szkoły.

      Prace w formacie A3 i dowolnej technice plastycznej należy dostarczyć do gabinetu pedagoga szkolnego do dnia 09.10.2020 r. Proszę pamiętać o estetycznym podpisaniu prac i podaniu nr klasy przy nazwisku.

      Komisja konkursowa – Maria Nowak, Elwira Pawelec, Krystyna Bogusz-Życzkowska

   • Kontakt

    • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach
    • zssiemianice@gminaslupsk.pl; zes_siem@wp.pl
    • +48 59 8471856
    • ul. Słupska 42 76-200 Słupsk Poland
   • Logowanie

  • Biuletyn informacji publicznej
  • Librus Synergia