Kadra

      • Nagłówek

      •  

         

         

         

        Dyrektorzy Zespołu Szkół


        mgr Danuta Konkol

        DYREKTOR

        mgr Tomasz Surowiec

        WICEDYREKTOR

         

         

         

        Nauczyciele


         

         

        mgr Bogusz-Życzkowska Krystyna

        NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY

         

        mgr Chachuła-Domański Marcin

        MATEMATYKA, INFORMATYKA, TECHNIKA

        mgr Charczun Joanna

        JĘZYK ANGIELSKI

        mgr Czerniej Grażyna

        EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, TECHNIKA

        mgr Daniluk Jarosław

        BIBLIOTEKA, EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

         

        mgr Grabowska-Klinkosz Ewa

        PSYCHOLOG

        mgr Grus - Domagała Małgorzata

        JĘZYK NIEMIECKI

        mgr Jańczak Judyta

        RELIGIA

        mgr Jesionowska Elżbieta

        EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, INFORMATYKA

        mgr Kaziński Piotr

        MATEMATYKA

         

        mgr Krajewska Karina

        GEOGRAFIA, BIOLOGIA, CHEMIA

         

        mgr Krzaczek Agnieszka

        JĘZYK ANGIELSKI

        mgr Kujawka Agnieszka

        JĘZYK POLSKI

        mgr Kwiecińska Anna

        PSYCHOLOG

        mgr Laszczyk Katarzyna

        WYCHOWANIE FIZYCZNE, ŚWIETLICA

        mgr Linmann Leszek

        HISTORIA

        mgr Lis Magdalena

        WYCHOWANIE FIZYCZNE

        mgr Matejko Anita

        EDUKACJA PRZEDSZKOLNA, JĘZYK ANGIELSKI

        mgr Mijewski Maciej

        JĘZYK ANGIELSKI

        mgr Niedbajło Marta

        EDUKACJA PRZEDSZKOLNA, JĘZYK ANGIELSKI

        mgr Nowak Maria

        LOGOPEDA, ŚWIETLICA, PEDAGOG

        mgr Paszun Andrzej

        JĘZYK POLSKI

        mgr Pawelec Elwira

        NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY

        mgr Piórkowski Michał

        INFORMATYKA, MATEMATYKA

        mgr Praszczak Andrzej

        MUZYKA, PLASTYKA, ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE

        mgr Praszczak Katarzyna

        JĘZYK POLSKI

        mgr Pryciak Elżbieta

        JĘZYK NIEMIECKI

        mgr Ptak Justyna

        EDUKACJA PRZEDSZKOLNA

        mgr Radzewicz Rafał

        JĘZYK ANGIELSKI

        mgr Rokuszewska Anna 

        EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

        mgr Rubaj Magdalena

        CHEMIA, BIOLOGIA, NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY

        mgr Rusek Dobrosława

        RELIGIA

        mgr Rybak Tomasz

        WYCHOWANIE FIZYCZNE

         

        mgr Sienkiewicz Maja

        JĘZYK POLSKI

         

        mgr Słaba Sabina

        WSPOMAGANIE WCZESNOSZKOLNE

        mgr Sulej Anita

        EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

        mgr Stodulska Ewa

        EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

        mgr Surowiec Tomasz

        CHEMIA, BIOLOGIA

        mgr Sztark Agata

        EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

        mgr Szulta Monika

        WOS, GEOGRAFIA, WDŻ

        mgr Szydło Agnieszka

        EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, LOGOPEDA

        mgr Świebodzińska Karolina

        EDUKACJA PRZEDSZKOLNA

        mgr Tabała Małgorzata

        EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, DORADZTWO ZAWODOWE

        mgr Wawrzyniak Katarzyna

        NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY

        mgr Winsztal Sebastian

        FIZYKA, MATEMATYKA

        mgr Wojdziak Renata

        PEDAGOG

         

        mgr Zielińska Danuta

        EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - SZACHY

        mgr Zięciak Elżbieta

        WYCHOWANIE FIZYCZNE - TANIEC

        Administracja


        Walczak Karolina

        SEKRETARZ SZKOŁY

        Struska Ewelina

        REFERENT

        Zajko Teresa

        SAMODZIELNY REFERENT

        Woronowicz Kamila

        SAMODZIELNY REFERENT DS. ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZYCH

         

        Obsługa


        Trompeteler Anna
        Kaliszewska Elżbieta
        Polak Katarzyna
        Dudzic Agata
          Perkowska Mariola
        Rubaj Krystyna
        Wolak Dariusz
        Żukowska Bożena

        Goliszek Wioletta

         

        Szpak Beata

        Bujok Renata

        Szajter Danuta

        Brzezińska Olga

         

         

      • Kontakt

        • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach
        • zssiemianice@gminaslupsk.pl; zes_siem@wp.pl
        • +48 59 8471856
        • ul. Słupska 42 76-200 Słupsk
        • NIP 839-28-15-823
      • Logowanie

    • Biuletyn informacji publicznej