• Zawody gminne w mini siatkówce chłopców

• W dniu 03.12.2022 r. w Głobinie odbyły się zawody gminne w mini siatkówce chłopców. W turnieju udział brali zawodnicy ze szkół podstawowych z Jezierzyc, Głobina, Bierkowa i Siemianic. Zespół Szkolno Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach, który osiągną ogromny sukces wygrywając cały turniej bez straty seta, reprezentowali:

Jan Dąbrowski, Dawid Miszk, Jakub Piwowarski, Aleksander Kacprzak, Maksymilian Ringwelski, Piechowski Filip, Szymon Szymański i Marcel Sokołowski.

Serdecznie gratulujemy!!!!!

• ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI 2022-12-01

• „Święta godne, a nie głodne”

W ostatni listopadowy weekend na terenie Słupska w największych sklepach odbyła się Świąteczna Zbiórka Żywności, która jest inicjatywą Banków Żywności zrzeszonych w Federacji Polskich Banków Żywności.

Przed Bożym Narodzeniem chętnie otworzyliśmy serca i portfele. Dzięki ofiarności mieszkańców, którzy zakupili produkty spożywcze i przekazali je na rzecz potrzebujących, wsparliśmy potrzebujących.

W akcję zaangażowaliśmy się również my- wolontariusze naszej szkoły. Bardzo dziękujemy pracownikom sklepu Biedronka  za zrozumienie i przychylność w zorganizowaniu zbiórki. Przekazujemy również serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom, którzy nie pozostali obojętni wobec osób potrzebujących pomocy i podzielili się zakupioną żywnością.

Hojność ofiarodawców przerosła nasze oczekiwania, to kolejny rekord empatii !!!