• Ogólnopolski Projekt Edukacyjny Angielski jest Fun-tastyczny

• - odpowiedzialna Anita Matejko

- oddział przedszkolny 26 osób

Głównym celem projektu jest pokazanie uczniom jak ważna w naszych czasach jest znajomość języka angielskiego, rozbudzenie zainteresowania krajami anglojęzycznymi, budzenie i rozwijanie ciekawości poznawczej uczniów poprzez stworzenie im różnorodnych możliwości obcowania z językiem angielskim. Przykładowe zadania do wykonania w ramach projektu to obejrzenie przez dzieci bajki anglojęzycznej i przygotowanie ilustracji do treści, stworzenie dowolną techniką flagi Wielkiej Brytanii lub Stanów Zjednoczonych, przygotowanie przez nauczyciela prezentacji multimedialnej o znanej osobie zamieszkałej w  jednym z krajów anglosaskich, np o królowej Anglii, prezydencie USA, wykonanie przez dzieci kart obrazkowych z danego kręgu tematycznego, np kolory, zwierzęta, zabawki, nauka prostej rymowanki w języku angielskim., itp.