Nawigacja

Aktualności

Dyniowy zawrót głowy

W poniedziałek 4 listopada rozstrzygnięty został konkurs DYNIOWY ZAWRÓT GŁOWY. W tym roku szkolnym uczniowie przygotowali niezwykle ciekawe dynie, nawiązujące do tradycji Halloween.


Zapraszamy do galerii.

Rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą halloweenową dynię

Podczas poniedziałkowego Halloween w oddziale przedszkolnym odbył się konkurs na najciekawszą halloweenową dynię. Zarówno Sówki jak i Słoneczka wykazały się kreatywnością w przygotowaniu dyń, dlatego wyłonienie zwycięzców nie było łatwe. Pierwsze miejsce zajęły -Ania i Zosia, drugie miejsce - Laura, Szymon, Emilka i Natalka, trzecie miejsce - Zosia i Oliwka. Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia. Gratulujemy !!! wink


Zapraszamy do galerii.

Halloween /Dzień dyni

„My jesteśmy straszne zmory,
Bardzo groźne z nas potwory,
Jeśli nie chcesz się nas bać,
Musisz nam cukierka dać!”
 
W poniedziałek dzieci z oddziałów przedszkolnych obchodziły Halloween/Dzień Dyni. W tym dniu wszyscy byli poprzebierani za różne straszne i zabawne postacie. Uczniowie chętnie brali udział w różnych zabawach i konkursach. Bardzo dużo osób wzięło udział w konkursie na najciekawsza halloweenową dynię. Rozstrzygnięcie konkursu już wkrótce...
 

Zapraszamy do galerii.

Słoneczka - jesienne inspiracje

Uczniowie z oddziału 0 a bardzo lubią wykonywać prace plastyczno-techniczne. Tym razem zrobili piękne jesienne drzewa wykorzystując papier w jesiennych kolorach.


Zapraszamy do galerii.

Słoneczka na jesiennym spacerze

Uczniowie oddziału zerowego mieli ostatnio okazję obserwować z bliska piękny jesienny krajobraz podczas spaceru po okolicy. Była to również doskonała okazja do zabawy i integracji koleżeńskiej.


Zapraszamy do galerii.

Sówki - wizyta w kinie

17 października 2019 dzieci z oddziałów przedszkolnych wybrały się na wycieczkę do Multikina na film animowany pt. ,,O Yeti". Wspaniały film swoją fabułą i akcją zabrał dzieci w niezwykłą podróż. Film wywarł ogromne wrażenie na małych widzach.


Zapraszamy do galerii.

Słoneczka - wizyta w kinie

Uczniowie z oddziału przedszkolnego wybrali się na wycieczkę do Multikina na film animowany pt: „O Yeti”. Bohaterowie filmu zabrali nas w niezwykłą podróż na najwyższy punkt na Ziemi. Wraz z nimi mogliśmy przeżywać wiele niesamowitych przygód. Dzieciom bardzo podobała się bajka o tajemniczym stworzeniu, który dzięki trójce odważnych przyjaciół odnalazł drogę do domu.


Zapraszamy do galerii.

Słoneczka - urodziny Julki

W październiku swoje 6 urodzinki obchodziła Julka. Raz jeszcze składamy najserdeczniejsze życzenia.


Zapraszamy do galerii.

Słoneczka - występ Lenki

W grupie 0 a wystąpiła świetnie zapowiadająca się wirtuozka gitary, nasze Słoneczko Lenka. Mini koncert bardzo spodobał się wszystkim widzom, a sam występ został nagrodzony gromkimi brawami. Czekamy na więcej smiley


Zapraszamy do galerii.

Sówki - zajęcia plastyczne

,,Jest czerwony w kropki białe
ma rozmiary okazałe
choć wygląda całkiem ładnie
to posłuchaj mnie dokładnie
nie jedz nigdy muchomora!
Bo się znajdziesz u doktora!"

Dzieci z grupy Sówki na zajęciach plastycznych wykonały piękne muchomory. Poziom zaangażowania był bardzo wysoki, dzieci chętnie wzięły udział w wykonaniu tej pracy.


Zapraszamy do galerii.

Zerówka. Rozstrzygnięcie konkursu NAJPIĘKNIEJSZE JESIENNE PRZEBRANIE

We wtorek 24 września w oddziałach zerowych odbył się bal jesienny, podczas którego przeprowadzony został konkurs na jesienne przebranie. Zarówno Słoneczka, jak i Sówki przygotowały piękne stroje, dlatego panie postanowiły nikogo nie wyróżniać i nie przyznawać konkretnych miejsc. Wszystkie przebrane dzieci okazały się zwycięzcami.


Zapraszamy do galerii.

Sówki - 6 urodziny Daniela

Dzisiaj swoje 6 urodziny obchodził Daniel z grupy Mądre Sowy. Solenizantowi życzymy wszystkiego najlepszego smiley


Zapraszamy do galerii.

Sówki - Światowy Dzień Kropki

16 września dzieci z grupy ,,Mądre Sowy" obchodziły Światowy Dzień Kropki. Uczniowie w tym dniu przyszli ubrani w kropki. Oglądaliśmy film ,,The Dot" oraz rozmawialiśmy na temat wiary we własne możliwości, zwróciliśmy uwagę na to, że każdy ma jakiś talent, wystarczy tylko w siebie uwierzyć. Wszystkie dzieci w tym dniu mogły zaprojektować swoje wyjątkowe kropki.


Zapraszamy do galerii.

Sówki - 6 urodziny Wiktora

Dziś dzieci z grupy Sówki świętowały 6 urodzinki Wiktora. W tak ważnym dniu wszystkie dzieci wraz z jubilatem na czele były bardzo przejęte. Śpiewaliśmy wspólnie sto lat oraz składaliśmy życzenia. Wiktor w podziękowaniu poczęstował wszystkich smakołykami.


Zapraszamy do galerii.

Dzień Kropki - Zerówka "Słoneczka"

Celem Międzynarodowego Dnia Kropki jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia, działania. Tego dnia nasze ubrania wypełnione były kolorowymi kropkami. Na zajęciach poznaliśmy genezę tego święta. Uważnie wysłuchaliśmy opowiadania jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia ta uświadomiła dzieciom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności - talent. Tego dnia również dostrzegaliśmy kropki tam, gdzie wcześniej nikt na nie nie zwracał uwagi. Bawiliśmy się też przy piosence o kropce, a także dzieci tworzyły fantazyjne obrazy za pomocą kropek.


Zapraszamy do galerii.

Sówki -Skąd jest ten prąd?

Dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w zajęciach zorganizowanych przez Starostwo Powiatu Słupskiego i Naczelną Organizację Techniczną. Uczniowie dowiedzieli się jakie są źródła energii, wysłuchali pięknych baśni i legend. Dzieci miały także czas na wspólna zabawę z chustą animacyjną. Na koniec zbudowały wiatraki wykorzystując drewniane klocki.


Zapraszamy do galerii.

Słoneczka - spotkanie z "bajoczką" Panią Anną Szranc oraz teatrem Kamisibai

We wrześniu uczniowie należący do oddziałów zerowych zostali zaproszeni przez Panią Annę Szranc na spotkanie z teatrem Kamisibai (papierowy teatr). Uczniowie wysłuchali oryginalnej baśni regionalnej, budowali latarnie morskie z drewnianych klocków oraz uczestniczyli w zabawie z wykorzystaniem chusty animacyjnej.


Zapraszamy do galerii.

Zerówka - bal jesienny

We wtorek 24 września w oddziałach zerowych odbył się bal jesienny, podczas którego przeprowadzony został jesienny pokaz mody oraz konkurs na najpiękniejsze jesienne przebranie. W wesołej atmosferze Słoneczka i Sówki wraz z paniami przywitały jesień.


Zapraszamy do galerii.

Pożegnanie z przedszkolem

Słoneczka i Sówki we wrześniu ostatecznie pożegnały się z przydomkiem PRZEDSZKOLAK. Podczas ostatniego dnia przedszkolaka świetnie bawili się na dyskotece oraz skosztowali pysznych przysmaków.


Zapraszamy do galerii.

 

Słoneczka - w zerówce fajnie jest

Uczniowie (tak chcą być nazywani) należący do oddziału zerowego miło spędzają czas w naszej szkole. Zabawa w sali, na świeżym powietrzu, jak również nauka sprawiają im wielką przyjemność.


Zapraszamy na do galerii.

Słoneczka zwiedzają szkołę

Uczniowie należący do oddziału zerowego nie chcą być już nazywani przedszkolakami. Od września ochoczo przygotowują się do nauki w szkole, którą już zdążyli zwiedzić.


Zapraszamy do galerii.

Słoneczka - wrześniowi solenizanci

We wrześniu swoje 6 urodziny obchodzili Laura, Staś i Sebastian.


Zapraszamy do galerii.

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach
    ul. Słupska 42
    76-200 Słupsk
  • +48 59 8471856

Galeria zdjęć