Nasze klasy

• 2014/2015

• Klasa I a

Wychowawczyni: mgr Anita Stodulska

Jest to 21-osobowa grupa wspaniałych, energicznych siedmiolatków, którzy uwielbiają ruch w formie zabaw sportowych. Uczniowie charakteryzują się dużą chęcią poznawania otaczającego ich świata, a zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności stanowi ich naturalną potrzebę rozwoju.

Klasa Ib

Wychowawczyni: mgr Agnieszka Szydło

Klasa liczy 22 osoby, w tym 10 dziewcząt i 12 chłopców. Uczniowie mają mnóstwo energii i aktywnie uczestniczą w zajęciach dodatkowych. Maluchy mają ogromną swobodę myślenia i są bardzo kreatywne. Jako zespół funkcjonują doskonale, wspierają się, pomagają sobie i wzajemnie motywują.

Klasa Ic

Wychowawczyni: mgr Grażyna Czerniej

Klasa II a

Wychowawczyni: mgr Elżbieta Jesionowska

To najmniej liczna klasa w szkole (16 osób). Świetni organizatorzy, wspaniali graficy komputerowi. Lubimy wycieczki, szczególnie do lasu. Nie jest nam obcy mikroskop - na ,,Mądrych Głowach" bawimy się w badaczy i obserwatorów. Naszym ulubionym przedmiotem w szkole jest przerwa obiadowa, pytamy o nią już po pierwszej lekcji.

Klasa IIIa

Wychowawczyni: mgr Anna Rokuszewska

Klasa liczy 29 osób w tym 14 dziewcząt, 15 chłopców. Grupa zróznicowana pod względem zainteresowań. Wśród uczniów można wyróżnić wspaniałych sportowców, pływaków, tancerzy, śpiewaków, plastyków, Pełni energii chętnie uczestniczą w dodatkowych zajęciach odnosząc sucesy.

Klasa IV a

Wychowawczyni: mgr Katarzyna Praszczak

Klasa V a

Wychowawczyni: mgr Marta Kurzyniec Sadowska

Klasa V to klasa liczna, jest nas 30 osób - 17 dziewcząt i 13 chłopców. Jesteśmy bardzo aktywni, lubimy wspólnie spędzać czas, chętnie uczestniczymy w uroczystościach szkolnych. Z pomocą naszej wychowawczyni i wszystkich nauczycieli rozwijamy swoje talenty i zainteresowania. Każdy z nas jest inny, ale razem tworzymy zgrany zespół.

Klasa VI a

Wychowawca: mgr Andrzej Paszun

Tworzymy trzydziestoosobową grupę. Powstaliśmy przez połączenie dwóch klas. Jesteśmy najstarsi w szkole podstawowej. Za niecały rok będziemy już gimnazjalistami, ale przed nami jeszcze trudne wyzwanie – sprawdzian.