NawigacjaW ramach 4 godziny wychowania fizycznego, dla wszystkich uczniów odbywają się zajęcia nauki oraz doskonalenia pływania. Prowadzone są one w Parku Wodnym w Redzikowie, przez nauczycieli wychowania fizycznego oraz instruktorów pływania, z podziałem na grupy: początkującą, średnio zaawansowaną i zaawansowaną.

Pływanie jest jednym z ważniejszych czynników, który zapobiega i leczy wady postawy dzieci. Zbawiennie wpływa na nasz organizm ponieważ modeluje sylwetkę, poprawia odporność organizmu i zwiększa jego wydolność, pokonuje strach przed wodą, pozwala stracić nadmiar tkanki tłuszczowej, dodaje wiary we własne siły, dostarcza wielu emocji i radości.Gminne Zawody w Pływaniu - 12.12.2018r.

12 grudnia w Aqua Parku w Redzikowie odbyły się Gminne Zawody w Pływaniu.

W zmaganiach udział wzięło aż 33 uczniów naszej szkoły.

Bardzo dobrze zaprezentowały się sztafety pływackie dziewcząt w składzie: Melisa Gładikowska, Martyna Woźniak, Kornelia Felc, Alicja Jankowska, Agata Jankowska, Wiktoria Winsztal, Roksana Kocoń, Joanna Ostrowska i chłopców w składzie: Hubert Łapko, Hubert Wolak, Igor Studziński, Mateusz Woś, Aleksy Winsztal, Adam Semenyszyn, Jakub Romaniuk, Dacjan Staranowicz, które zwyciężyły w swoich kategoriach.

Podczas zmagań indywidualnych uczniowie wypadli również dobrze z zdobywając ogrom medali i dyplomów.

Wszystkim uczniom dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Zapraszamy do galerii.

Gminne zawody w pływaniu - 8 grudnia 2016 r.

8 grudnia odbyły się gminne zawody w pływaniu, w których uczestniczyła liczna grupa uczniów naszej szkoły. Uczniowie klas III mieli do przepłynięcia 25 m dowolnym sposobem. Uczniowie klasy IV pływali na dystansie 25 m stylem dowolnym i grzbietowym, a zawodnicy klas V i VI 50 m stylem grzbietowym i dowolnym.


Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Gminne zawody w pływaniu - 7 grudnia 2016 r.

7 grudnia odbyły się gminne zawody w pływaniu dla uczniów gimnazjum. Nie zabrakło na nich reprezentacji naszej szkoły. Drużyna w składzie Julia Figacz, Daria Kędziora, Weronika Skrzybalska, Julia Kałuża, Amelia Stodulska, Wiktor Szewczyk oraz Krystian Szuryn rywalizowali w pływaniu na dystansie 50m w trzech stylach: klasycznym, dowolnym i grzbietowym.


Zapraszamy do obejrzenia galerii.

 

Gminne zawody w pływaniu - 12.12.2015r.

12.12.2015 r.


Uczniowie szkoły podstawowej w składzie: Kałuża Alicja, Marcinkiewicz Martyna, Gładikowska Melisa, Lisiewicz Łukasz, Wawrzyniak Błażej, Amelia Szydło, Małgorzata Romaniuk, Kalina Bigus, Wiktoria Pilarczyk, Martyna Rzeczkowska, Witold Pawłowski , Franciszek Melewski, Ziarno Szymon, Semenyszyn Jakub, Piekarski Jan oraz Amelia Stodulska wzięli udział w  II szkolnych zawodach pływackich Gminy Słupsk, które odbyły się na obiektach Parku Wodnego w  Redzikowie. Startowali oni na dystansie 25 m (klasy trzecie  i czwarte) oraz  50 m (klasy piąte i szóste) w dwóch stylach: dowolnym i grzbietowym. Uczniowie nie zawiedli i wrócili z zawodów z workiem medali;) Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.


Zapraszamy do galerii.

Gminne zawody w pływaniu - 9.12.2015r.

9.12.2015 r.


Uczniowie gimnazjum w składzie: Alicja Rokita, Judyta Bordakiewicz, Monika Rzeczkowska, Daria Kędziora, Wiktoria Augustyn, Julia Kałuża, Konrad Czapiewski, Krzysztof Pilarczyk, Krzysztof Bigus, Miłosz Wawrzyniak, Krystian Szuryn i Wiktor Szewczyk wzięli udział w  II szkolnych zawodach pływackich Gminy Słupsk, które odbyły się na obiektach Parku Wodnego w  Redzikowie. Startowali oni na dystansie 50 m w trzech stylach: dowolnym, grzbietem i klasycznym. Wszyscy spisali się wzorowo, pobili swoje rekordy życiowe, a większość wróciła z medalami na piersi. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.


Zapraszamy do galerii.

 

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach
    ul. Słupska 42
    76-200 Słupsk
  • +48 59 8471856

Galeria zdjęć