Zajęcia cheerleaders prowadzone są w formie zajęć pozalekcyjnych i skierowane są do dziewczynek ze szkoły podstawowej. Treningi odbywają się raz w tygodniu i prowadzone są przez dyplomowanego instruktora tańca oraz trenera Cheerleaders Polish Level 0.

Zaletą zajęć jest wykorzystanie tańca jako przyjemnego i efektywnego rodzaju treningu. Podczas treningów dziewczynki mogą poznać ciekawe i widowiskowe kroki i figury taneczne (skoki cheer, skoki taneczne), poćwiczyć popisowe figury najmodniejszych tańców (hip-hop, funky, ragga, rap) oraz wypracować umiejętności współpracy w grupie, otwartości i komunikatywności

Akrobatyka to jest to!!!

Grupa "Cheer Stars Siemianice" wytrwale trenuje aby juz w najbliższym czasie zaprezentować publicznie swoje najnowsze choreografie oraz nowe umiejętności. Nasze zajęcia to nie tylko taniec ale też ćwiczenia akrobatyczne, które cheerleaderki i nasz rodzynek cheerleader lubią najbardziej. W ten sposób uczymy sie pracy w zespole bo w grupie drzemie siła!

Cheer Stars Siemianice

Dnia 19.12.2015 grupa cheerleaders "Cheer Stars Siemianice" działająca w naszej szkole wystąpiła w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej dzieci i młodzieży w Jezierzycach. Dziewczynki, których w grupie trenuje już ponad 30, miały okazję po raz pierwszy zaprezentować swoje umiejętności szerszej publiczności. Swoim tańcem oraz gorącym dopingiem nasze "pomponiarki" zagrzewały do walki biorące udział w turnieju drużyny piłkarskie z Siemianic. Za swój występ dziewczynki otrzymały małe słodkie podarunki oraz moc gorących owacji, które sprawiły im ogromną radość.