Nawigacja

 

Lista laureatów i finalistów

konkursów i olimiad przedmiotowych

reprezentujących Zespół Szkół

im. Czesława Miłosza w Siemianicach.

 

UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ


Konrad Gawęda

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs matematyczno-przyrodniczy 2011/2012 - Finalista

Michał Sobczyk

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczny 2002/2003 - Finalista

 

UCZNIOWIE GIMNAZJUM


Jan Melka

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z języka polskiego 2010/2011 - Finalista

Katarzyna Melka

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z języka polskiego 2011/2012 - Finalistka

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z fizyki 2012/2013 - Finalistka

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z języka angielskiego 2012/2013 - Finalistka

Piotr Kłusek

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z  biologii 2014/2015 - Finalista

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z  geografii 2014/2015 - Finalista

Zuzanna Cyprych

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z biologii 2013/2014 - Finalistka

Magdalena Tabała

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z biologii 2013/2014 - Finalistka

Natalia Rola

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z biologii 2015/2016 - Finalistka

Judyta Bordakiewicz

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z biologii 2015/2016 - Finalistka

Błażej Smorawski

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z fizyki 205/2016 - Laureat

Konrad Gawęda

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z fizyki 2012/2013 - Finalista

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z fizyki 2013/2014 - Laureat

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z matematyki 2013/2014 - Finalista

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z fizyki 2014/2015 - Laureat

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z matematyki 2014/2015 - Finalista

Bartosz Żydyk

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z Fizyki 2010/2011 - Finalista

Marek Derezulko

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z chemii 2010/2011 - Finalista

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z fizyki 2010/2011 - Finalista

Anna Smorawska

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z matematyki 2007/2008 - Finalistka

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z fizykii 2007/2008 - Finalistka

Anna Molenaar

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z języka angielskiego 2012/2013 - Finalistka

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z języka angielskiego 2013/2014 - Finalistka

Maksymilian Łakomy

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z informatyki 2014/2015 - Finalista

Marek Tomczewski

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z informatyki 2006/2007 - Finalista

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z fizyki 2006/2007 - Finalista

Patrycja Kruszewska

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z matematyki 2007/2008 - Finalistka

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z fizyki 2007/2008 - Finalistka

Łukasz Gawęda

Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z Fizyki 2005/2006 - Finlista

Jędrzej Arciszewski

Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z chemii 2010/2011 - Finalista

Alicja Kędzierska

Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z chemii 2010/2011 - Finalistka

Marta Gońka

Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z języka polskiego 2008/2009 - Finalistka

Aleksandra Kowalczyk

Wojewódzki KuratoryjnyKonkursz biologii 2008/2009 - Finalistka

Kacper Kasper

Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z informatyki 2007/2008 - Finalista

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach
    ul. Słupska 42
    76-200 Słupsk
  • +48 59 8471856

Galeria zdjęć