Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych

        • Aktualności

        •  

          Lista laureatów i finalistów

          konkursów i olimiad przedmiotowych

          reprezentujących Zespół Szkół

          im. Czesława Miłosza w Siemianicach.

           

          UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ


          Konrad Gawęda

          Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs matematyczno-przyrodniczy 2011/2012 - Finalista

          Michał Sobczyk

          Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczny 2002/2003 - Finalista

           

          UCZNIOWIE GIMNAZJUM


          Jan Melka

          Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z języka polskiego 2010/2011 - Finalista

          Katarzyna Melka

          Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z języka polskiego 2011/2012 - Finalistka

          Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z fizyki 2012/2013 - Finalistka

          Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z języka angielskiego 2012/2013 - Finalistka

          Piotr Kłusek

          Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z  biologii 2014/2015 - Finalista

          Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z  geografii 2014/2015 - Finalista

          Zuzanna Cyprych

          Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z biologii 2013/2014 - Finalistka

          Magdalena Tabała

          Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z biologii 2013/2014 - Finalistka

          Natalia Rola

          Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z biologii 2015/2016 - Finalistka

          Judyta Bordakiewicz

          Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z biologii 2015/2016 - Finalistka

          Błażej Smorawski

          Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z fizyki 205/2016 - Laureat

          Konrad Gawęda

          Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z fizyki 2012/2013 - Finalista

          Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z fizyki 2013/2014 - Laureat

          Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z matematyki 2013/2014 - Finalista

          Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z fizyki 2014/2015 - Laureat

          Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z matematyki 2014/2015 - Finalista

          Bartosz Żydyk

          Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z Fizyki 2010/2011 - Finalista

          Marek Derezulko

          Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z chemii 2010/2011 - Finalista

          Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z fizyki 2010/2011 - Finalista

          Anna Smorawska

          Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z matematyki 2007/2008 - Finalistka

          Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z fizykii 2007/2008 - Finalistka

          Anna Molenaar

          Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z języka angielskiego 2012/2013 - Finalistka

          Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z języka angielskiego 2013/2014 - Finalistka

          Maksymilian Łakomy

          Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z informatyki 2014/2015 - Finalista

          Marek Tomczewski

          Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z informatyki 2006/2007 - Finalista

          Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z fizyki 2006/2007 - Finalista

          Patrycja Kruszewska

          Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z matematyki 2007/2008 - Finalistka

          Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z fizyki 2007/2008 - Finalistka

          Łukasz Gawęda

          Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z Fizyki 2005/2006 - Finlista

          Jędrzej Arciszewski

          Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z chemii 2010/2011 - Finalista

          Alicja Kędzierska

          Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z chemii 2010/2011 - Finalistka

          Marta Gońka

          Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z języka polskiego 2008/2009 - Finalistka

          Aleksandra Kowalczyk

          Wojewódzki KuratoryjnyKonkursz biologii 2008/2009 - Finalistka

          Kacper Kasper

          Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z informatyki 2007/2008 - Finalista

      • Kontakt

        • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach
        • zssiemianice@gminaslupsk.pl; zes_siem@wp.pl
        • +48 59 8471856
        • ul. Słupska 42 76-200 Słupsk
        • NIP 839-28-15-823
      • Logowanie

    • Biuletyn informacji publicznej