2011/2012
1. WOJEWÓDZKIE KURATORYJNE KONKURSY PRZEDMIOTOWE 2012/2013
nazwa
organizator
szczebel
(gminny, powiatowy, wojewódzki, inne)
osiągnięty wynik
(imię i nazwisko ucznia, klasa)
Wojewódzki kuratoryjny konkurs z języka angielskiego na komiks
Gimnazjum numer 3
Wojewódzki
Wyróżnienie – Daria Kędziora V
III miejsce – Zuzanna Bujak V
Wojewódzki konkurs na Grafikę Komputerową
Przedszkole Miejskie nr 6 Słupsk
Zespół Szkół w Siemianicach
Wojewódzki
II miejsce - Anastazja Maciejewska
2. KONKURSY INNE 2012/2013
nazwa
organizator
szczebel
(gminny, powiatowy, wojewódzki, inne)
osiągnięty wynik
(imię i nazwisko ucznia, klasa)
Kangur
ODN Słupsk
Międzynarodowy
Jakub Polechoński IVa – wyróżnienie NAJ-SP
Olimpus - SP
Firma Olimpus
Olimpiady Przedmiotowe
Ogólnopolski
Finalista (6 miejsce w kraju)– Michał Kamiński, Izabela Żeromska, Zuzanna Cyprych, Anna Molenaar
Konkurs Fox z języka angielskiego - SP
FOX Olimpiady Przedmiotowe
Ogólnopolski
Wynik dobry: Michał Kamińki, Izabela Żeromska, Zuzanna Mystek, Alicja Świętochowska, Agata Barcikowska
Olimpiada” Olimpusek” - SP
Firma Olimpus
Warszawa
Ogólnopolski
16 m-ce 179p/210 Jakub Obst
Kangurek matematyczny
Ogólnopolski
Startowali :
Piotr Jankowski, Jakub Obst, Jakub Wójcik, Wiktoria Ragan, Mateusz Brzyski, Dawid Badzio, Jakub Semenyszyn, Jan Piekarski,
Ogólnopolski Konkurs na Grafikę Komputerową
SP 65 Gdańsk
Ogólnopolski
II miejsce - Grzegorz Najmrocki
OLIMPUS konkurs z języka angielskiego
Firma FOX
Ogólnopolski
K.Derdzińska, D.Kędziora, Z.Bujak, W.Nanaszko
MIX konkurs z języka angielskiego
Firma Mix
Ogólnopolski
A.Rokita, J.Bordakiewicz,
IIIOGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY DZIECI I MŁODZIEŻY pt,, Podwórko- Kosmiczne podwórko”
MDK w Słupsku
Ogólnopolski
Daria Znajdek kwalifikacja na wystawę pokonkursową, Małgorzata Romaniuk uczestnictwo ze SP Siemianice
OGÓLNOPOLSKI KONKURS ,,OLIMPUSEK” uczniów klas I-III
OLIMPUS z Warszawy
Ogólnopolski
Dyplomy uczestnictwa otrzymali: Motyka Martyna 142pkt, Melewski Franciszek 121pkt, Nowakowski Mikołaj 12pkt, Romaniuk Małgorzata 110pkt, Pawłowski Witold 104pkt, Michalczyk Igor 104pkt, Szydlo Amelia 100pkt, Pilarczyk Wiktoria 97pkt, Wrzesień Jan 93pkt
OKJA „FOX”
Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Bielsku-Białej
Ogólnopolski
Uczniowie klasy IV po raz pierwszy startowali w tym konkursie uzyskując zadowalające wyniki
Jakub Polechoński, Oskar Rojek, Julia Kałuża, Julia Kozina, Rozalia Tłuścik, Grzegorz Derdziński
Konkurs plastyczno-informatyczny.
Komputerowa pisanka.
ZS Siemianice, p-le
Miejskie nr 6
Wojewódzki
Wyróżnienie Zuzanna Głowacka
„Podróże
z książką”
Pałac Młodzieży w Gdańsku
Wojewódzki
Udział: Zuzanna Bujak kl.V
Grzegorz Derdziński kl.IV
Kamila Jaszewska kl.VI
Alicja Rokita kl.VI
Konkurs " Woda dar natury"
Wodociągi - Słupsk
Rejonowy - powiatowy
Udział:
Judyta Bordakiewicz VI, Klaudia Hermann VI, Błażej Smorawski VI
Konkurs Mikołajkowy
Redzikowo
Gminny
II miejsce Wiktoria Maraszkiewicz, Jakub Obst
Konkurs ekologiczny
SP Głobino
Gminny
I miejsce Jakub Semenyszyn, Wiktoria Ragan
Gminny Konkurs ,,Marzanna”
Szkoła Podstawowa Bierkowo
Gminny
II miejsce:
Grzegorz Najmrocki
Dominika Płoszaj
Katarzyna Łęgowska
Gminny Konkurs Recytatorski
Szkoła Podstawowa Bierkowo
Gminny
I miejsce - Martyna Marcinkiewicz
XI GMINNY KONKURS CZYTELNICZY ,,Polubić czytanie” dla klas I-III
SP we Wrześciu
Gminny
Martyna Motyka zdobyła tytuł ,,Super Czytelnika”
GMINNY KONKURS RECYTATORSKI KLAS 0-III
SP Bierkowo
Gminny
Augustyn Dominika wyróżnienie
GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY
SP Głobino
gminny
Woronin Robert, Augustyn Dominika
Konkurs "Nie truj się, nie bądź toksyczny"
Gmina -
SP Włynkówko
gminny
1 miejsce: Judyta Bordakiewicz VI, Klaudia Hermann VI, Kamila Jaszewska VI, Błażej Smorawski VI, Alicja Rokita - kl. VI
Gminne Warsztaty Profilaktyczne „Nie truj się, nie bądź toksyczny”
Szkoła Podstawowa im. Leopolda Staffa we Włynkówku
gminny
Judyta Bordakiewicz, kl. VI
Klaudia Hermann, kl. VI
Patrycja Jaszewska, kl. VI
Alicja Rokita, kl. VI
Błażej Smorawski, kl. VI
Konkurs Zdrowotny
Jezierzyce
gminny
II miejsce Bartłomiej Mystek
III miejsce Marta Ledeman
III miejsce Jakub Koniewski
Active Days – gra rowerowa
Active Days
międzyszkolne
Grupowo 4 miejsce oraz 8 miejsce.
3. KONKURSY SPORTOWE 2012/2013
nazwa
organizator
szczebel (gminny, powiatowy, wojewódzki, inne)
osiągnięty wynik (imię i nazwisko ucznia, klasa)
Mini piłka ręczna
Jezierzyce
Gminny
III miejsce : Łukasz Lipiński, Cezary Kochanowski, Cezary Kardas, Denis Pianka, Marcin Iciachowski, Andrzej Kosidlak, Tomasz Grzegrzółka, Dominik Sawicki, Adam Markut, Krystian Ślęzak