Nawigacja

Aktualności

Spotkanie z Marcinem Prusem

BYLIŚMY TAM !!!

Miła uroczystość odbyła się w naszej szkole. 27 września 2019 roku oddano do użytku nowo wybudowane skrzydło szkoły. Z tej okazji szkołę odwiedzili liczni goście. Zwiedzili szkołę i obejrzeli program artystyczny w wykonaniu naszych kolegów i koleżanek. Szkolny Klub Wolontariusza również uczestniczył w tym ważnym wydarzeniu. Bo siła jest w nas!!!

Jesienne inspiracje w Ia

Jesień w pełnej krasie. Uczniowie klasy I a postanowili pobudzić swoją wyobraźnię. Na lekcjach tworzyli kompozycje z darów lasu. Było przyjemnie i bardzo, bardzo kolorowo.


Zapraszamy do galerii.

Dzień Chłopaka w IVa

30 września 2019 r. świętowaliśmy dzień chłopaka .Nasi przystojniacy z IV A otrzymali w prezencie od swoich koleżanek oczywiście z pomocą rodziców) fantastyczne kubeczki z nadrukiem oraz „małe co nie co”. Chłopcy byli mile zaskoczeni. I o to chodzi... smiley


Zapraszamy do galerii.

Ciekawa lekcja wychowawcza

Na lekcji wychowawczej uczniowie czwartych klas mieli przyjemność gościć Pana Andrzeja Remelskiego – Działacza Filatelistycznego oraz Polskiego Towarzystwa Weksylologicznego. Hobbysta wprowadził naszych uczniów w fascynujący świat znaczków pocztowych, historii poczty i tajemnic filatelisty. Czwartoklasiści zapoznali się też z warsztatem filatelisty,poznali specjalistyczny sprzęt stosowany przez filatelistów, obejrzeli zbiory znaczków naszego gościa. Spotkanie spotkało się z dużym zainteresowaniem uczniów, być może zaowocuje ono w powstanie Szkolnego Koła Filatelisty.


Zapraszamy do galerii.

Dzień Chłopaka w Vc

W klasie V c odbył się Dzień Chłopaka. Na tę okazję została zamówiona pizza. Panowie byli bardzo zadowoleni. To był wspaniale spędzony wspólnie czas,który na długo zostanie w naszej pamięci.


Zapraszamy do galerii.

Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli.

Praktyczna lekcja geografii-rysunek poziomicowy

Na powierzchni Ziemi jest wiele wypukłych i wklęsłych form terenu. Bardzo trudno jest je przedstawić na mapie. Jednym ze sposobów pokazania ukształtowania powierzchni są poziomice. Uczniowie klas 7a i 7b wykonali model wzniesienia z poziomicami na ziemniakach. Wykorzystując ziemniaki, linijkę, wykałaczki i markery najpierw nanieśli poziomice a później wykonali rysunek poziomicowy.


Zapraszamy do galerii.

ZAJĘCIA NA STRZELNICY!

To już miesiąc szlifujemy swoją formę na treningach w strzelaniu. Zaawansowani z postawy stojącej, a początkujący w postawie siedzącej. Nie zapominamy o ćwiczeniach ogólnorozwojowych oraz korekcyjnych.
Przypominamy, że uczniowie naszej szkoły uczestniczą w ministerialnym programie Projekt Klub 2019, dotacja przeznaczona jest na zakup sprzętu sportowego oraz prowadzenie zajęć.

Zapraszamy na zajęcia uczniów klas VI – VIII w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 14:30 do 16:30.

 


Zapraszamy do galerii.

SUKCES NATASZY

Bardzo dobrze zaprezentowała się uczennica naszej szkoły Natasza Kowalewska (klasa 6B),która zajęła 5 miejsce w Finale Powiatowej Olimpiady Młodzieży w drużynowych biegach przełajowych w Smołdzinie.

Gratulujemy!!!


Zapraszamy do galerii.

I c podczas jesiennej zabawy

"Zbie­ra­my kasz­ta­ny,
ro­bi­my w nich dziur­ki,
a wte­dy je moż­na
na­wle­kać na sznur­ki.
Tak robi się lej­ce,
na­szyj­nik z ko­ra­li.
Kasz­ta­ny, kasz­ta­ny
bę­dzie­my zbie­ra­li."


Zapraszamy do galerii.

Gminne zawody w drużynowych biegach przełajowych

Reprezentacja szkoły zajęła TRZECIE miejsce wśród dziewcząt i CZWARTE wśród chłopców rocznik 2007 i młodsi w GMINNEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY w drużynowych biegach przełajowych.
Indywidualnie DRUGIE miejsce zajęła Natasza Kowalewska. Zdobyła tym samym prawo reprezentowania Gminy Słupsk na zawodach powiatowych.

Wiktor Sztylka był czwarty.

 

 

Szkołę reprezentowali:

Natasza Kowalewska
Kornelia Felc
Aleksandra Burak
Małgorzata Romaniu
Karolina Chabowska
Roksana Kępa
Julia Przychoda
Amelia Trapp
Aleksy Winsztal
Dacjan Staranowicz
Hubert Wolak
Gracjan Herman
Kacper Lange
Wiktor Sztylka

 


Zapraszamy do galerii.

GMINNE ZAWODY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

24 września, uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbywały się w Lasku Północnym w Słupsku. W kategorii klas IV-VI, dziewczęta zajęły II miejsce, a chłopcy III miejsce.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy!!!

 

 

 

 

 

Szkołę reprezentowali:

Natasza Kowalewska
Kornelia Felc
Agata Jankowska
Alicja Jankowska
Roksana Kocoń
Martyna Woźniak
Joanna Ostrowska
Wiktoria Winsztal
Klaudia Goliszek
Szczypek Anna
Aleksy Winsztal
Dacjan Staranowicz
Hubert Wolak
Gracjan Herman
Kacper Lange
Igor Nowakowski
Burak Adam
Dawid Iciachowski
Sztylka Igor
Jerzy Piekarski

 

 

Innowacyjne zajęcia robotyki


Zapraszamy do galerii.

Stypendium Dyrektora

Ośmiu uczniów naszej szkoły oraz jedna absolwentka za osiągnięcie wysokich wyników w nauce i wzorowe zachowanie po II semestrze roku szkolnego 2018/2019 otrzymało Stypendium Dyrektora:

1. Patrycja Jackowiak V a; średnia- 5,64; ocena zachowania: wzorowa
2. Hanna Worona V a; średnia- 5,55; ocena zachowania: wzorowa.
3. Amelia Malec VI c; średnia- 5,38; ocena zachowania: wzorowa.
4. Amelia Trapp kl. VII b; średnia- 5,33; ocena zachowania: wzorowa.
5. Michalina Maszkowska kl. VI b; średnia- 5,32; ocena zachowania: wzorowa.
6. Jeremi Ławski kl V c; średnia- 5,30; ocena zachowania: wzorowa.
7. Dominika Kiedrowska, absolwentka szkoły; średnia- 5,27; ocena zachowania: wzorowa.
8. Filip Koniewski kl. V a; średnia- 5,27; ocena zachowania: wzorowa.
9. Maja Kramarczyk kl. V b; średnia- 5,27; ocena zachowania: wzorowa.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!


Zapraszamy do galerii.

Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

Miło nam poinformować o powołaniu nowych władz Samorządu Uczniowskiego.

Przewodniczącą została Amelia Szydło z klasy VIII b,jej zastępca to Igor Michalczyk z klasy VIII a. Funkcję sekretarza będą pełnili Aleksander Kmita z klasy VI b oraz Adam Mateuszów z klasy V b.
Opiekunem Samorządu Uczniowskiego został Pan Piotr Kaziński.
Nowymi radnymi w Młodzieżowej Radzie Gminy Słupsk zostali: Martyna Motyka z klasy VIII b, Łukasz Lisiewicz z klasy VII a oraz Oskar Frączkiewicz z klasy VIII b. Opiekunem MRG w naszej szkole jest Pani Monika Szulta.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w pełnieniu swoich obowiązków w nowym roku szkolnym 2019/2020.


Zapraszamy do galerii.

Trening świadomości ciała i przestrzeni

Uczniowie klasy IVa z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Siemianicach od tego roku szkolnego uczęszczają na innowacje teatralne pt. „W krainie teatru” prowadzone przez Katarzynę Praszczak.
Zajęcia z 30 września br. były niezwykłe, gdyż trening poprowadziła dla uczniów aktorka z Państwowego Teatru Lalek „Tęcza” ze Słupska, pani Ilona Zaremba. Dzieci świetnie się bawiły a jednocześnie ćwiczyły koncentrację oraz trenowały świadomość własnego ciała i przestrzeni – bezcenne umiejętności w grze aktorskiej i w życiu.


Zapraszamy do galerii.

"Dzień Chłopaka" w Ic

30 września jest jak co roku wyjątkowy. Każdy mały i duży chłopiec po cichu marzy o jakiejś miłej niespodziance. Nasi chłopcy dostali od swoich koleżanek dyplomy i kolorowe resoraki. Może i lekcji już nie udało się dokończyć, ale uśmiechów chłopców nic nie zastąpi. Najlepsze życzenia heart


Zapraszamy do galerii.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego oraz Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk

Dnia 30.09.2019 roku odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego oraz Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk. Uczniowie wybierali również opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Jest to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie,w którym świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli. Wybory poprzedziła kampania. Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze, w których umieścili swoje pomysły,propozycje a także konkretne działania dotyczące samorządności i praworządności wśród społeczności uczniowskiej. Głosowanie było tajne, każdy uczeń mógł oddać swój głos na specjalnie przygotowanych kartach. Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwała komisja. Czekamy na wyniki! smiley


Zapraszamy do galerii.

Wyniki konkursu plastycznego "Bez garba lżej"

Uczniowie klas I-III wzięli udział w konkursie plastycznym "Bez garba lżej" i wykonali piękne prace.
I miejsce w klasach pierwszych zajęła - Amelia S. kl. 1a,
II miejsce - Nadia P. kl. 1a.
W klasach drugich i trzecich:
I miejsce - Maja S. kl. 3b
II miejsce - Julia F. kl. 2a
III miejsce - Oliwier F. kl. 3a
Pozostałe dzieci za wykonanie prac otrzymały dyplomy i coś słodkiego.
Gratulujemy!!! 


Zapraszamy do galerii.

Uroczyste otwarcie nowego skrzydła szkoły


Zapraszamy do galerii.

Gry opowiadania

Dla osiągnięcia sukcesów w nauce matematyki dzieciom potrzebna jest odporność emocjonalna. Chodzi tu o zdolność rozumnego kierowania swoim zachowaniem w sytuacjach, które są pełne napięć i wymagają wysiłku umysłowego. Takimi sytuacjami są gry opowiadania . Wywołują one gwałtowny wzrost napięcia, chęć wygrania oraz mobilizują dziecko do wysiłku i wytrwania do końca.


Zapraszamy do galerii.

Akcja Wielbłąd - Bez Garba Lżej

"Las w słoiku"

Pan Marcin przeprowadził w świetlicy bardzo ciekawe warsztaty jesienne. Opowiedział o leśnych roślinach oraz o procesie fotosystezy. Dzieci wykonały piękne mini lasy w słoikach, a po wykonaniu pracy otrzymały dyplomߘꦬt;/span>


Zapraszamy do galerii i odwiedzenia strony

Akcja Wielbłąd - Dzień II - klasy II


Zapraszamy do galerii.

Akcja Wielbłąd - Dzień 1 - klasy I


Zapraszamy do galerii.

Warsztaty szycia - bawełniane kotki

ERASMUS+

Uczennice naszej szkoły pod opieką pani Joanny Charczun i Agnieszki Szydło wzięły udział w spotkaniu w Portugalii w ramach projektu Erasmus+ „Slowing Down, a New Face Of European Education”. Tym razem zadania polegały na harmonii z natura. spędziliśmy wspólnie czas na kempingu, gotując, pływając w oceanie i poznając inne zwyczaje.


Zapraszamy do galerii.

Projekt " Zdrowo jem,więcej wiem"

Zapraszamy do udziału w biegach organizowanych w Słupsku

W związku z coraz większą popularyzacją aktywnego spędzana wolnego czasu w szczególności poprzez bieganie i nordic walking Gmina Słupsk postanowiła zorganizować I Bieg Gminny i tym samym na stałe wpisać go w kalendarz gminnych wydarzeń sportowych.

Współorganizatorem I gminnego biegu który będzie nosił nazwę Bieg Przyjaźni jest firma Modular Consulting oraz Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum” znane z organizowania wielu biegów w Słupsku i okolicy. Bieg zaplanowany jest na 5 października 2019 r. przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym oraz Parku Wodnym w Redzikowie. Dystans dostosowany jest tak każdy mógł wziąć udział w wydarzeniu. Dla biegaczy oraz kijkarzy zaplanowano dystans 5 oraz 2,5 km. Zachęcamy do biegu rodziny z dziećmi, właścicieli z czworonogami, grupy zorganizowane oraz wszystkich tych którzy chcą aktywnie spędzić czas. Dla każdego uczestnika biegu przewidziano bity medal pamiątkowy oraz poczęstunek a także możliwość udziału w losowaniu nagród rzeczowych.

Planowany Bieg Przyjaźni wchodzi w skład 3 biegów, z czego dwa kolejne zaplanowane są w przyszłym roku w innych miejscowościach z terenu Gminy Słupsk. Dlatego warto już teraz zarezerwować sobie termin na I bieg gminny, którego medal będzie nawiązywał nie tylko do Gminy Słupsk ale będzie częścią składową medali z biegów zaplanowanych na kolejny rok.

Zapisz się już dziś! www.biegislupsk.pl

 

Prezentacja kandydatów do Młodzieżowej Rady Gminy oraz na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego


Zapraszamy do galerii.

" Wewnętrzna równowaga"

Dla odnalezienia wewnętrznego spokoju i wyciszenia się po zakończeniu lekcji, uczniowie w ramach świetlicy mają w piątkowe popołudnia możliwość skorzystania z jogi. Uczniom bardzo się spodobały ćwiczenia i chętnie na nie uczęszczają. Kolejny nasz  strzał w 10, jeśli chodzi o ofertę zajęć dodatkowych dla naszych uczniów, z czego się bardzo cieszymy.


Zaprasamy do galerii.

Jesienne origami w świetlicy

Jesień zbliża się wielkimi krokami... A w świetlicy powstają pierwsze jesienne prace wykonane metodą origami.


Zapraszamy do galerii.

Akcja profilaktyczna NIEĆPA 2019

W ramach realizacji szkolnego programu profilaktyczno - wychowawczego uczniowie kl. VIII wezmą udział w corocznej akcji pod hasłem "NIEĆPA", która poświęcona jest profilaktyce uzależnień, połączonej z koncertem zespołu Blue Cafe, który odbędzie się 4 października 2019 roku w Hali Gryfii. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na koncert oraz mamy nadzieję na świetną zabawę!

WYJAZD INTEGRACYJNY UCZNIÓW Z KLAS IIa, IIb, IIc ORAZ ICH RODZICÓW DO ORZECHOWA - ZAPADŁE

14.09.2019r. został zorganizowany wyjazd uczniów z klas IIa, IIb, IIc oraz rodziców do Orzechowa - Zapadłe. Nasza trasa rozpoczęła się na leśnym parkingu w Zapadłe .Po przygotowaniu drewna i ułożeniu stosu gałęzi na późniejsze ognisko udaliśmy się na leśną ścieżkę dydaktyczną ,,Orzechowska Wydma” sąsiadującą z miejscowościami Orzechowo Morskie i Zapadłe. Trasa wiodła wśród urozmaiconych krajobrazów nadmorskich i na każdym kroku zaskakiwała swoją zielenią oraz ogromną malowniczością. Podziwialiśmy liczne sosny z powykręcanymi pniami od silnych wiatrów wiejących od morza, zapoznaliśmy się z wieloma siedliskami i różnorodną roślinnością opisanymi na 11 tablicach. Część ścieżki pokonaliśmy idąc przez drewniane kładki, schody drewniano – ziemne oraz mostek nad żlebem. Atrakcją była platforma widokowa ulokowana na najwyższym wzniesieniu wydmy. Z niej rozciągał się piękny widok na Orzechowską Wydmę, która osiąga wysokość 20 m.n.p.m. Dotarliśmy do wieży widokowej w Orzechowie Morskim na terenie ośrodka ,,Leśnik”. Betonowa konstrukcja swoim wyglądem przypominała latarnię morską. Aby dojść na sam szczyt, musieliśmy pokonać 240 stalowych, kręconych schodków. Opłacało się. Z wieży tej rozpościerała się bowiem zapierająca dech w piersiach panorama wybrzeża, miedzy innymi malownicze klify. Niestrudzeni udaliśmy się na spacer relaksacyjny brzegiem morza. Wracając na parking przez las zbieraliśmy grzyby. Pogoda nam dopisała. Świeciło słońce. Zrelaksowani, dotlenieni i uśmiechnięci na koniec urządziliśmy sobie piknik piekąc kiełbaski na ognisku. Dzień upłynął nam w bardzo miłej, rodzinnej atmosferze, przy sprzyjających warunkach pogodowych. Był czas na wspólne rozmowy, zawarcie nowych znajomości i radosne zabawy dzieci.


Zapraszamy do galerii.

DZIEŃ KROPKI

Drodzy Rodzice!

Co roku we wrześniu nauczyciele, bibliotekarze, pracownicy instytucji kultury na całym świecie, w ramach International Dot Day, organizują wiele działań, które pomagają dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony i je zaprezentować. Motywem przewodnim działań jest kropka. Inspiracją do obchodzenia tego święta stała się książka napisana i zilustrowana przez Petera H. Reynoldsa pt. Kropka.

Uczniowie z klas I - III Zespołu Szkolno - Przedszkolnego im. Cz. Miłosza w Siemianicach obchodzą DZIEŃ KROPKI 16 września 2019r. Prosimy o ubranie dzieci w tym dniu w sportowe podkoszulki bez nadruku i przynajmniej jednej rzeczy w kropki.

Dziękujemy Małgorzata Tabała, Anita Sulej


Zapraszamy do galerii.

Zajęcia z doradztwa zawodowego

Od dnia 23-09-2019 ruszają OBOWIĄZKOWE zajęcia z doradztwa zawodowego z p. Małgorzatą Tabałą dla klas VII zgodnie z harmonogramem (zajęcia odbywają się na 9 lekcji w sali C103 i C105).

Klasa VIIa:
23 i 30 września
7 i 28 października
4, 18 i 25 listopada
2 grudnia

2h będą również realizowane w marcu w ramach Targów Edukacyjnych

Klasa VIIb:
13 stycznia
3, 10, 17, 24 luty
2, 9, 16 marca

2h będą również realizowane w marcu w ramach Targów Edukacyjnych

 

Leśne ludziki i zwierzątka w I b

Za oknem zrobiło się chłodno, liście zmieniły kolor, a z drzew spadają kasztany… Nadchodzi jesień. Dzieci z klasy I b wykonały piękne prace plastyczne z leśnych darów jesieni.


Zapraszamy do galerii.

Akcja Wielbłąd - bez garba lżej

Co roku organizujemy "Akcję Wielbłąd - bez garba lżej". Głównym celem przedsięwzięcia jest minimalizowanie wagi plecaków naszych uczniów.

W dniach 23.09, 25.09 i 26.09, Pani Maria Nowak (pedagog) przeprowadzi pogadankę wśród klas 1-3 oraz zważy plecaki naszych uczniów.

W ramach programu ogłaszamy OGŁASZAMY KONKURS PLASTYCZNY pt. "Bez garba lżej" - dla klas 1-3.

Prace powinny przedstawiać, w jaki sposób możemy minimalizować wagę plecaków, jakie są konsekwencje noszenia zbyt ciężkich plecaków. Liczymy na Waszą wyobraźnię i kreatywność.

Technika prac - dowolna
Format - klasy 1 (A4), klasy 2-3 (A3)
Termin oddawania prac - do 23.09.2019
Rozstrzygnięcie konkursu - 27.09.2019
Prace muszą być podpisane na odwrocie - imię, nazwisko i klasa.

Prace oddajemy Pani Marii Nowak - s.304 lub gabinet pedagoga.

Organizatorzy konkursu - Maria Nowak, Elwira Pawelec, Krystyna Bogusz-Życzkowska.

Wszelkie pytania proszę kierować do Pani Marii Nowak.

Zapraszamy

 

Koło cheerleaders

Zapraszamy chętnych uczniów z klas 1-4 SP w piątki na 8 godz. lekcyjnej (14.25 - 15.10) na zajęcia taneczne koła cheerleaders do instruktora Pani Darii Boś w sali C101 (sala widowiskowa).

Wymagana jest zgoda opiekuna/rodzica - do pobrania w zakładce organizacja szkoły --> pliki --> deklaracja - cheerleaders

Deklarację składamy u Pani Darii Boś

 

"Warsztaty szycia - bawełniane kotki"

Maszyna poszła w ruch!! Dzieci, które uczęszczają na zajęcia organizowane w świetlicy oraz na warsztaty do Pani Marii Nowak, szyją bawełniane maskotki, tym razem są to kotki.
Już niedługo pochwalimy się naszymi pracami smiley


Zapraszamy do galerii!

"Kolorowe konstrukcje"

Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie stoją i dzieckoDzieci uczęszczające do świetlicy świetnie się bawiły układając kolorowe konstrukcje. Z kolorowych słomek można wybudować rakietę, domki, samoloty i wiele innych. Dzieci podczas zabawy uczą się logicznego myślenia, kreatywności i konstruowania smiley


Zapraszamy do galerii.

 

 

"Bezpieczna szkoła"

W ramach wewnętrznego programu szkolnego "Bezpieczna szkoła", zaproszeni funkcjonariusze Policji przeprowadzili wśród klas 2 pogadankę na temat bezpieczeństwa na drodze. Nasi uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób bezpiecznie przejść przez pasy; w jaki sposób należy się zachować, gdy zaczepi ich obca osoba, a także co należy zrobić w sytuacji zagrożenia.


Zapraszamy do galerii.

Wizyta Komisji Oświatowej Gminy Słupsk w naszej szkole

Goście byli zachwyceni!


Zapraszamy do galerii.

Karate – zapisy na treningi

Już od 5 września ruszają zapisy na treningi KARATE w naszej szkole.
Zajęcia grupy początkującej odbywają się we wtorki i czwartki w godz: 17:30-18:30 /Sala Gimnastyczna/.

Sekcja Klubu Karate Champion, działa w naszej szkole od kilku lat, osiągając świetne wyniki sportowe i wychowawcze.

Więcej informacji udziela instruktor Przemysław Juchniewicz /tel. 608 431 879, www.champion.slupsk.pl/.

 

Aj Fabryka Mebli - Oferty pracy

Aj Fabryka Mebli - Oferty pracy

Aj Fabryka Mebli

Dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców i cała społeczność uczniowska składają podziękowania firmie: Aj Fabryka Mebli w Redzikowie za dofinansowanie Naszej Szkoły w formie zakupu mebli. Dziękujemy!!!

Aj Fabryka Mebli
ul. Przemysłowa 15
76-200 Redzikowo
tel. +48 59 715 11 50

Pralnia dywanów i tapicerek "Perfekt"


Dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców i cała społeczność uczniowska składają podziękowania firmie: Pralnia dywanów i tapicerek Perfekt w Słupsku za dofinansowanie Naszej Szkoły w formie wyprania i wyczyszczenia dywanów i tapicerki w całej placówce. Dziękujemy!!!

Pralnia dywanów i tapicerek PERFEKT w Słupsku
ul. Aleja 3go Maja 72/3
tel. 690-915-915
pn-pt 9-17, sb 9-13

 

 

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach
    ul. Słupska 42
    76-200 Słupsk
  • +48 59 8471856

Galeria zdjęć