Nawigacja

Serdecznie zapraszamy uczniów
w roku szkolnym 2017/2018
na bezpłatne zajęcia pozalekcyjne!

 

OFERTA BEZPŁATNYCH ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

 

BLOK PRZYRODNICZY

nazwa zajęć

prowadzący

adresat

termin

sala

Koło biologiczno - przyrodnicze

M. Utig

7 SP + 2 GIM

wtorek, lekcja 9

1

Zrozumieć świat

T. Surowiec

4-7 SP + 2-3 GIM

poniedziałek, lekcja 9

101

Koło chemioluba

T. Surowiec

7 SP + 2 GIM

czwartek, lekcja 9

101

Koło geograficzne

M. Szulta

7 SP + 2-3 GIM

czwartek, lekcja 9

2

Palcem po mapie

M. Szulta

2 GIM

poniedziałek, lekcja 8

2

Palcem po mapie

M. Szulta

3 GIM

wtorek, lekcja 9

2

Koło chemioluba

T. Surowiec

3 GIM

piątek, lekcja 9

101

Koło biologiczne

M. Utig

3 GIM

czwartek, lekcja 9

1

 

BLOK HUMANISTYCZNY

nazwa zajęć

prowadzący

adresat

termin

sala

Koło recytatorskie / dziennikarskie

A. Kujawka

4-7 SP + 2-3 GIM

poniedziałek, lekcja 9

103

Koło polonistyczne

K. Praszczak

4b, 7ab SP, 2A GIM

wtorek, lekcja 9

105

Koło literackie

A. Paszun

4-7 SP + 2-3 GIM

poniedziałek, lekcja 9

105

Koło historyczne

L. Linmann

4-7 SP + 2-3 GIM

wtorek, lekcja 9

3

Pogotowie polonistyczne

A. Paszun

2B, 3A GIM

piątek, lekcja 9

105

Koło języka polskiego

A. Kujawka

3B GIM

wtorek, lekcja 9

103

 

BLOK MATEMATYCZNO – INFORMATYCZNY

nazwa zajęć

prowadzący

adresat

termin

sala

W świecie kodów i programowania

M. Piórkowski

4-7 SP i 2-3 GIM

poniedziałek, lekcja 9

206

Koło młodego odkrywcy

S. Winsztal

7 SP, 2A GIM

wtorek, lekcja 9

111

Doścignąć Pitagorasa – zajęcia uzupełniające

M. Piórkowski

2-3 GIM

piątek, lekcja 9

2

Koło matematyczno - fizyczne

S. Winsztal

2B GIM

poniedziałek, lekcja 1

111

Koło matematyczno - fizyczne

S. Winsztal

3 GIM

środa, lekcja 9

111

 

BLOK JĘZYKOWY

nazwa zajęć

prowadzący

adresat

termin

sala

Język kaszubski

W. Wódz

1-7 SP i 2-3 GIM

wtorek, lekcja 9, 10

4

APPS for good – tworzenie aplikacji w języku angielskim

M. Lis

J. Charczun

M. Mijewski

4-7 SP + 2-3 GIM

drugi piątek miesiąca,

godz. 17-19

204, 205, 206

Erasmus + Club

J. Charczun

2-3 GIM

pierwszy piątek miesiąca, godz. 18-20

104

Zespół rockowy

M. Mijewski

4-7 SP + 2-3 GIM

czwartek, lekcja 9

103

Brace the Impact – podnoszenie kompetencji lingwistycznych

R. Radzewicz

7 SP + 2-3 GIM

poniedziałek, lekcja 9

204

Koło języka niemieckiego

D. Boś

7 SP + 1-3 GIM

poniedziałek, lekcja 9

3

Level up – podnoszenie kompetencji językowych

M. Mijewski

3 GIM

czwartek, lekcja 8

103

 

BLOK ARTYSTYCZNY

nazwa zajęć

prowadzący

adresat

termin

sala

Grupa teatralno-muzyczna „Podwórko”

K. Praszczak

A. Praszczak

4-7 SP + 2-3 GIM

4-7 SP + 2-3 GIM

czwartek, lekcja 9, 10

czwartek, lekcja 9

0

Chór

A. Praszczak

4-7 SP + 2-3 GIM

poniedziałek, lekcja 9 i 10

0

Zajęcia z dźwiękiem i światłem

A. Praszczak

4-7 SP + 2-3 GIM

czwartek, lekcja 10,

wg potrzeb + nagłośnienie / oświetlenie

0

 

INNE

nazwa zajęć

prowadzący

adresat

termin

sala

Pomocna dłoń

B. Rodziewicz

1-6 SP

środa, lekcja 9

105

Caritas

A. Rakoczy-Radawiec

4-7 SP + 2-3 GIM

czwartek, lekcja 9

204

Klub Dżentelmena

M. Chachuła-Domański

5 SP

wtorek, lekcja 10

205

Wolontariat

B. Rodziewicz

7 SP + 2-3 GIM

piątek, lekcja 9, 10

4

 

BLOK SPORTOWY

nazwa zajęć

prowadzący

adresat

termin

sala

Zajęcia z survivalu

K. Laszczyk-Jankowska

1-7 SP + 2-3 GIM

piątek, lekcja 8, 9

środa, lekcja 9

sala gimnastyczna

 

sala gimn. korekc.

Tenis ziemny

W. Szyndlar

1-7 SP + 2-3 GIM

środa, 18.00 -19.00

sala gimnastyczna

Zajęcia z survivalu

K. Laszczyk-Jankowska

1-7 SP + 2-3 GIM

piątek, lekcja 8, 9

sala gimnastyczna

Nauka gry w szachy

D. Zielińska

1-7 SP + 2-3 GIM

poniedziałek, lekcja 9

środa, lekcja 9

1

Klub Włóczykija

M. Lis

4-7 SP + 2-3 GIM

soboty, wg potrzeb

zajęcia w terenie

Koło rowerowe

T. Rybak

4-7 SP + 2-3 GIM

5 razy w roku,

termin zleżny od pogody

zajęcia w terenie

Tenis stołowy

T. Rybak

4-7 SP + 2-3 GIM

wtorek, lekcja 9

sala gimn. korekcyjnej

Sportowe przerwy

T. Rybak

4-7 SP + 2-3 GIM

poniedziałek, środa, czwartek, 12.15-12.35

sala gimnastyczna

Koło turystyczne

M. Szulta

4-7 SP + 2-3 GIM

wyjścia na rajdy wg zgłoszeń

 

Strzelectwo sportowe

M. Lis

6-7 SP + 2-3 GIM

osoby chętne, którym nie pasują terminy zgłaszają się do p. Lis indywidualnie

wtorek, 14.30-16.00

czwartek, 13.30-15.00

strzelnica Słupsk

Piłkarzyki

L. Linmann

2-3 GIM

poniedziałek, lekcja 9

boisko wielofunkcyjne

 

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach
    ul. Słupska 42
    76-200 Słupsk
  • +48 59 8471856

Galeria zdjęć