NawigacjaW ramach 4 godziny wychowania fizycznego, dla wszystkich uczniów odbywają się zajęcia nauki oraz doskonalenia pływania. Prowadzone są one w Parku Wodnym w Redzikowie, przez nauczycieli wychowania fizycznego oraz instruktorów pływania, z podziałem na grupy: początkującą, średnio zaawansowaną i zaawansowaną.

Pływanie jest jednym z ważniejszych czynników, który zapobiega i leczy wady postawy dzieci. Zbawiennie wpływa na nasz organizm ponieważ modeluje sylwetkę, poprawia odporność organizmu i zwiększa jego wydolność, pokonuje strach przed wodą, pozwala stracić nadmiar tkanki tłuszczowej, dodaje wiary we własne siły, dostarcza wielu emocji i radości. 

Gminne zawody w pływaniu - 7 grudnia 2016 r.

7 grudnia odbyły się gminne zawody w pływaniu dla uczniów gimnazjum. Nie zabrakło na nich reprezentacji naszej szkoły. Drużyna w składzie Julia Figacz, Daria Kędziora, Weronika Skrzybalska, Julia Kałuża, Amelia Stodulska, Wiktor Szewczyk oraz Krystian Szuryn rywalizowali w pływaniu na dystansie 50m w trzech stylach: klasycznym, dowolnym i grzbietowym.


Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Gminne zawody w pływaniu

9.12.2015 r.


Uczniowie gimnazjum w składzie: Alicja Rokita, Judyta Bordakiewicz, Monika Rzeczkowska, Daria Kędziora, Wiktoria Augustyn, Julia Kałuża, Konrad Czapiewski, Krzysztof Pilarczyk, Krzysztof Bigus, Miłosz Wawrzyniak, Krystian Szuryn i Wiktor Szewczyk wzięli udział w  II szkolnych zawodach pływackich Gminy Słupsk, które odbyły się na obiektach Parku Wodnego w  Redzikowie. Startowali oni na dystansie 50 m w trzech stylach: dowolnym, grzbietem i klasycznym. Wszyscy spisali się wzorowo, pobili swoje rekordy życiowe, a większość wróciła z medalami na piersi. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.


Zapraszamy do galerii.

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach
    ul. Słupska 42
    76-200 Słupsk
  • +48 59 8471856

Galeria zdjęć