Sukcesy uczniów

• Finalista Wojewódzkiego Konkursu organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku z fizyki, chemii i matematyki – Łukasz Gawęda, opiekunowie: p. Sebastian Winsztal, p. Marlena Bojara Jankowska, p. Anna Domańska.

I miejsce w kategorii klas trzecich gimnazjum w V Turnieju Matematycznym (organizator Społeczne Gimnazjum STO  nr.1 w Słupsku) – Łukasz Gawęda

III miejsce w kategorii klas pierwszych gimnazjum w V Turnieju Matematycznym (organizator Społeczne Gimnazjum STO  nr.1 w Słupsku) – Anna Smorawska –opiekun p.Barbara Pioch.

I miejsce zajęła w Powiatowym Konkursie Wiedzy Pożarniczej  Małgorzata Rozenek (opiekun – Tomasz Rybak).

Paweł Tabała kl. III b- V miejsce w Konkursie Biologicznym na etapie rejonowym

Łukasz Weichhold kl. IIb- udział w Mistrzostwach województwa Pomorskiego w Szachach (awans do półfinałów Mistrzostw Polski)

Łukasz Weichhold kl. IIb- V miejsce w XI Ogólnopolskim Turnieju Przyszłych Arcymistrzów

Zespół szachistów zajął  IV miejsce w powiecie