Kalendarz roku szkolnego

        • Nagłówek

        • KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

           

          WRZESIEŃ 2018

           

          03 – uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

          03 – rada pedagogiczna

          05 – zebranie z rodzicami “0”
          13 – zebranie z rodzicami

          14 – sprzątanie świata “0”
          20 – prezentacja kandydatów do SU
          24 – Pierwszy Dzień Jesieni “0”
          25 – akcja “Wielbłąd”
          27 – wybory do SU
          28 – Dzień Tabliczki Mnożenia
          28 – Dzień Przedszkolaka i Dzień Chłopaka “0”
          29 – wycieczki uczniów do miejsc związanych z okresem II Rzeczpospolitej (odrabiamy 02.11.2018)

           

          PAŹDZIERNIK 2018

           

          03 – zebranie z rodzicami “0”

          04 – ślubowanie klas 1

          11 – apel z okazji DEN

          11 – szkoleniowa rada pedagogiczna

          12 – Dzień Edukacji Narodowej “0”

          15 – Gminny Dzień Edukacji Narodowej we Włynkówku

          16-18 – Dni Profilaktyki

          18 – Dzień Listonosza “0”

          19 – Światowy Dzień Owoców i Warzyw “0” + kl. 1-3

          19 – eliminacje szkolne wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z geografii (SP i GIM)

          22 – eliminacje szkolne wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z historii (SP i GIM)

          22 – Dzień Ziemniaka kl. 1-3

          25 – Drogi do Niepodległości – przegląd pieśni patriotycznych (A. Praszczak, L. Linmann)

          26 – eliminacje szkolne wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z języka polskiego (SP)

          29 – Dzień Misia kl. 1-3

           

          LISTOPAD 2018

           

          01 – dzień wolny

          02 – dzień wolny (odpracowany 29.09.2018)

          02 – Zaduszki “0”

          05-09 – wystawa albumów i książek z okazji 100-lecia Niepodległości (A. Sztark, L. Linmann)

          05 – spotkania z świadkami historii (GIM) (L. Linmann)

          06-07 – prezentacje multimedialne z okazji 100-lecia Niepodległości (L. Linmann)

          07 – eliminacje szkolne wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z biologii (GIM)

          08 – apel z okazji 100-lecia Niepodległości (K. Praszczak, A. Praszczak)

          08 – bicie rekordu w śpiewaniu Hymnu Państwowego (A. Praszczak)

          08 – eliminacje szkolne wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z fizyki (SP i GIM)

          09 – eliminacje szkolne wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z biologii (SP)

          09 – obchody święta Niepodległości we Wrześciu (kl. 6)

          09 – Święto Niepodległości “0”

          11 – gminne obchody święta Niepodległości w Jezierzycach

          14 – eliminacje szkolne wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z matematyki (SP i GIM)
          15 – Rada Pedagogiczna
          15 – eliminacje szkolne wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z chemii (SP i GIM)
          16 – eliminacje szkolne wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego (SP i GIM)
          19 – eliminacje szkolne wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z informatyki (GIM)
          21 – zebranie z rodzicami

          21 – eliminacje szkolne wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z języka niemieckiego (SP)

          21-23 – próbne egzaminy kl. 8

          22 – eliminacje szkolne wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z informatyki (SP)

          23 – eliminacje szkolne wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z języka polskiego (GIM)

          26 – Mali Pasjonaci kl. 1-3
          26 – Dzień Pluszowego Misia “0”

          28-30 – próbne egzaminy gimnazjalne

           

           GRUDZIEŃ 2018

           

          03 – kolędowanie językowe SP + GIM

          03 – światowy dzień walki z AIDS

          04 – Dzień Górnika “0”

          06 – Mikołajki “0”

          16-21 – Erasmus Turcja

          19 – Jasełka “0”

          21 – Jasełka SP + GIM
          21 – Wigilia i Pierwszy Dzień Zimy “0”

          24-31 – przerwa świąteczna

           

          STYCZEŃ 2019

           

          01 – przerwa świąteczna

          15 – wystawienie przewidywanych ocen z przedmiotów i zachowania

          21 – Dzień Babci i Dziacka “0” + kl. 1-3

          22 – rada klasyfikacyjna

          29 – zebranie z rodzicami

           

          LUTY 2019

           

          01 – artykuł do specjalnego wydania Gazety Gminnej

          02 – bal stowarzyszenia

          04 – Językowe Walentynki SP + GIM

          06 – zabawa karnawałowa “0”

          11-22 – ferie zimowe

          17-22 – Erasmus Grecja

          26 – rada podsumowująca

          28 – Tłusty Czwartek “0”

           

          MARZEC 2019

           

          04 – Dzień Świętego Patryka SP

          06 – Czekoladowy Zawrót Głowy kl. 1-3
          08 – Dzień Kobiet “0”

          14 – Dzień Matematyki

          18 – 20 – Próbne egzaminy ósmoklasisty

          21 – Festiwal Nauki SP+ GIM

          21 – I Dzień Wiosny “0” + kl. 1-3

          25 – 27 – Rekolekcje

          27 – 29 – Próbne egzaminy gimnazjalne

          29 – Targi Edukacyjne

          28 – Zebranie z rodzicami

           

          KWIECIEŃ 2019

           

          02 – Dzień Książki “0”

          03 – 05 – próbne egzaminy kl. 8
          10-12 – egzamin gimnazjlany (dni wolne od zajęć dydaktycznych, czynna świetlica)

          15-17 – egzamin ósmoklasisty(dni wolne od zajęć dydaktycznych, czynna świetlica)

          18-23 – przerwa świąteczna

          25 – apel z okazji świąt majowych

          29-30 – dni wolne od zajęć dyaktycznych (czynna świetlica)

           

          MAJ 2019

           

          01-03 – dni wolne (02.05.2019 odpracowany 01.06.2019)

          15- wystawienie przewidywanych ocen niedostatecznych z przedmiotów i nagannych z zachowania

          16 – apel z okazji Dni Patrona

          16 – zebranie z rodzicami oraz spotkanie rekrutacyjne do klas 1

          19-25 – Erasmus Siemianice

          27 – Dzień Mamy i Taty “0” + kl. 1-3

           

          CZERWIEC 2019

           

          01 – Festyn Rodzinny (odpracowujemy 02.05.2019)

          03-07 – biwaki klasowe

          03 – Dzień Dziecka “0”

          10 – wystawienie wszystkich przewidywanych ocen z przedmiotów i zachowania

          14 – ogłoszenie wyników egaminów gimnazjalnych i kl. 8

          14 – bal gimnazjalny oraz bal ósmoklasisty

          17 – rada klasyfikacyjna

          19 – zakończenie Roku Szkolnego “0”

          21 – zakończenie Roku Szkolnego

          21 – Pierwszy Dzień Lata “0”

          22-29 – Erasmus Łotwa

          27 – rada podsumowująca

           

      • Kontakt

        • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach
        • zssiemianice@gminaslupsk.pl; zes_siem@wp.pl
        • +48 59 8471856
        • ul. Słupska 42 76-200 Słupsk
        • NIP 839-28-15-823
      • Logowanie

    • Biuletyn informacji publicznej