Godziny pracy specjalistów

        • Nagłówek

        •  

          poniedziałek

          wtorek

          środa

          czwartek

          piątek

          R. Wojdziak (gab. 302)

          11.30 – 15.30

          8.00 – 14.30

          12.30 – 15.30

          10.30 – 15.30

          8.00 – 14.30

          M. Nowak (gab. 302)

          8.30 – 11.30

          9.30 – 10.30

          8.30 – 12.30

          8.30 – 10.30


          PIELĘGNIARKA sala 18

          Ewa Andrzejewska

          poniedziałek

          8.00-15.35

          środa

          8.00-15.35

           drugi i czwarty piątek miesiąca 8.00-15.15

           

           

          BIBLIOTEKA

          Agata Sztark

          poniedziałek

          8.45-11.30 i 12.15-14.30

          wtorek

          7.45-14.15

          środa

          7.45-14.15

          czwartek

          7.45-14.15

          piątek

          7.45-13.15


           

           

          DORADCA ZAWODOWY

          Małgorzata Tabała

          poniedziałek

          15.15 – 16.00, sala C105 lub C103

           

           


           

          LOGOPEDA

          Agnieszka Szydło

          Poniedziałek

          10.30 - 11.00, 11.30 - 12.30

          sala 7

          Środa 12.30 - 14.30 sala 7

          Czwartek

          7.30 - 8.00

          sala 7

          LOGOPEDA Maria Nowak
          Poniedziałek 11.30 - 12.00, 12.30 - 13.30 sala 7
          Wtorek 10.30 - 12.00 sala 7
          Czwartek 10.30 - 12.30 sala 7
          Piątek 11.00 - 11.30, 11.30 - 13.30 sala 7

           

          REWALIDACJA

          Katarzyna Wawrzyniak

          poniedziałek

          13.35 – 14.35

          wtorek

          13.35 – 14.35

          środa

          7.45 – 8.45

          piątek

          14.25 – 15.25

           

          TERAPIA PEDAGOGICZNA

          Agata Sztark

          Poniedziałek

          14.25 – 15.10, 16.00 – 16.45

          sala 204, sala 202

          Wtorek

          14.25 – 15.10

          sala 202

          Środa

          8.00 – 8.45, 8.50 – 9.35

          sala 202, sala 204


      • Kontakt

        • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach
        • zssiemianice@gminaslupsk.pl; zes_siem@wp.pl
        • +48 59 8471856
        • ul. Słupska 42 76-200 Słupsk
        • NIP 839-28-15-823
      • Logowanie

    • Biuletyn informacji publicznej