Laureaci i finaliści

      • Nagłówek

      •  

        Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu / rok szkolny Osiągnięty wynik
        Katarzyna Melka 

        Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z języka polskiego 2011/2012 

        Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z fizyki 2012/2013

        Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z języka angielskiego 2012/2013

        Finalistka

        Finalistka

        Finalistka

        Piotr Kłusek

        Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z  biologii 2014/2015 

        Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z  geografii 2014/2015 

        Finalista

        Finalista

        Zuzanna Cyprych  Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z biologii 2013/2014 Finalistka
        Magdalena Tabała  Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z biologii 2013/2014 Finalistka
        Natalia Rola  Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z biologii 2015/2016 Finalistka
        Judyta Bordakiewicz  Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z biologii 2015/2016 Finalistka
        Błażej Smorawski  Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z fizyki 205/2016 Laureat
        Konrad Gawęda 

        Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z fizyki 2012/2013

        Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z fizyki 2013/2014 

        Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z matematyki 2013/2014

        Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z fizyki 2014/2015

        Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z matematyki 2014/2015
         

        Finalista

        Laureat

        Finalista

        Finalista

        Finalista

        Marek Derezulko Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z chemii 2010/2011 Finalista
        Anna Smorawska Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z matematyki 2007/2008 Finalistka
        Anna Molenaar 

        Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z języka angielskiego 2012/2013

        Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z języka angielskiego 2013/2014

        Finalistka

        Finalistka

        Maksymilian Łakomy  Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z informatyki 2014/2015 Finalista
        Patrycja Kruszewska  Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z matematyki 2007/2008 Finalista
        Jędrzej Arciszewski  Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z chemii 2010/2011 Finalista
        Alicja Kędzierska  Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z chemii 2010/2011 Finalistka
        Marta Gońka Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z języka polskiego 2008/2009 Finalistka
        Aleksandra Kowalczyk  Wojewódzki KuratoryjnyKonkursz biologii 2008/2009 Finalistka
        Kacper Kasper  Wojewódzki KuratoryjnyKonkurs z informatyki 2007/2008 Finalista

         

      • Kontakt

        • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach
        • zssiemianice@gminaslupsk.pl; zes_siem@wp.pl
        • +48 59 8471856
        • ul. Słupska 42 76-200 Słupsk
        • NIP 839-28-15-823
      • Logowanie

    • Biuletyn informacji publicznej