" Wewnętrzna równowaga"

Dla odnalezienia wewnętrznego spokoju i wyciszenia się po zakończeniu lekcji, uczniowie w ramach świetlicy mają w piątkowe popołudnia możliwość skorzystania z jogi. Uczniom bardzo się spodobały ćwiczenia i chętnie na nie uczęszczają. Kolejny nasz  strzał w 10, jeśli chodzi o ofertę zajęć dodatkowych dla naszych uczniów, z czego się bardzo cieszymy.

Zaprasamy do galerii.

Jesienne origami w świetlicy

Jesień zbliża się wielkimi krokami... A w świetlicy powstają pierwsze jesienne prace wykonane metodą origami.

"Warsztaty szycia - bawełniane kotki"

Maszyna poszła w ruch!! Dzieci, które uczęszczają na zajęcia organizowane w świetlicy oraz na warsztaty do Pani Marii Nowak, szyją bawełniane maskotki, tym razem są to kotki.
Już niedługo pochwalimy się naszymi pracami smiley

Zapraszamy do galerii!

"Kolorowe konstrukcje"

Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie stoją i dzieckoDzieci uczęszczające do świetlicy świetnie się bawiły układając kolorowe konstrukcje. Z kolorowych słomek można wybudować rakietę, domki, samoloty i wiele innych. Dzieci podczas zabawy uczą się logicznego myślenia, kreatywności i konstruowania smiley