Specjaliści

• Agata Sztark

• Tak!!! Nasza szkoła ma panią "od biblioteki". Pani Agata kocha książki i o każdej z nich mogłaby opowiedzieć jakąś ciekawą historię. Dba o to, by w szkolnej bibliotece lektury były zawsze na swoim miejscu, a uczniowie nie zapominali o tym, że w pierwszej kolejności czytać należy książki, a nie strony internetowe.

• Renata Wojdziak

• Pani Renata organizuje i udziela różnych form pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Wspiera działania wychowawcze i opiekuńcze nauczycieli wynikające z programu wychowawczego szkoły i programu profilaktyki.

pedagog
      • Elżbieta Poniewierka

• Pani Elżbieta jest nauczycielem wspierającym oraz współtworzącym zajęcia prowadzone przez nauczyciela przedmiotowego w klasie 6b.

nauczyciel wspomagający
      • Anna Kwiecińska

• Pani Ania doskonale pomaga nam rozpoznawać potencjalne możliwości uczniów. Działa profilaktyczne, mediacyjne oraz interwencyjne wobec uczniów, rodziców i nauczycieli.

psycholog
      • Agnieszka Szydło

• Pani Agnieszka to specjalista zajmujący się kształtowaniem mowy, zapobieganiem zaburzeniom mowy i ich usuwaniem.

logopeda
      • Maria Nowak

• Pani Maria to specjalista dbający o prawidłową wymowę wielu trudnych dla dzieci głosek. Pomaga dzieciom w nauce i korygowaniu zaburzeń wymowy.

logopeda

• Małgorzata Tabała

• Pani Małgorzata doradza uczniom i ich rodzicom najlepsze kierunki rozwoju dla młodego człowieka.

doradca zawodowy
      • Katarzyna Wawrzyniak

• Pani Katarzyna pomaga nauczycielom konkretnych przedmiotów w organizacji lekcji z klasą 5b oraz rozwiązuje problemy jakie pojawiają się w relacjach między uczniami, rodzicami i nauczycielami.

nauczyciel wspomagający
      • Ewa Andrzejewska

• Pani Ewa czuwa nad zdrowiem naszych uczniów. Dba o to, aby nikomu nie działa się krzywda i fachowo reaguje w przypadku wszelkich wypadków.

pielęgniarka