Danuta Konkol

Pani Dyrektor Danuta Konkol pełni swoją funkcję od roku 1997. Dzięki jej staraniom szkoła, od blisko dwudziestu lat, stale się rozwija, zwiększając swoją ofertę edukacyjną, bazę lekcyjną czy zaplecze sportowe. Od 1999 roku działa profesjonalna pracownia komputerowa, uczniowie uczą się dwóch języków obcych. Od czerwca 2005 szkoła nosi imię polskiego noblisty Czesława Miłosza, w 2009 została zakończona przebudowa najstarszego budynku szkolnego oraz swoją działalność rozpoczęło stowarzyszenie "Edukacja na miarę czasu". W roku 2015 zapoczątkowano starania o rozbudowę szkoły o nowe skrzydło. Dzięki pasji i wytrwałości Zespół Szkół w Siemianicach nie tylko uczy dzieci i młodzież, ale tak jak przed laty, pełni również rolę kulturotwórczą.

Tomasz Surowiec