• Przydatna wiedza

Skłonności zawodowe - test Holanda
        Typy osobowości - prezentacja

• Jaki zawód wybrać - zobacz zawody pewnej przyszłości

• Rynek pracy podlega ciągłym przeobrażeniom wynikającym m.in. ze zmian demograficznych dokonujących się w społeczeństwie, z dynamicznego rozwoju nowych technologii i umiędzynarodowienia działalności gospodarczej. Czynniki te kształtują zawody przyszłości – profesje, których przedstawiciele będą poszukiwani i cenieni na rynku pracy. Dostosowanie ścieżki edukacji do wymagań rynku znacznie zwiększa szanse na znalezienie przez absolwenta uczelni pracy w wyuczonym zawodzie. Pracodawcy zgłaszają zapotrzebowanie zwłaszcza na wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Jest to tylko część artykułu. Aby przeczytać resztę kliknij TUTAJ.

• 10 złotych zasad

• Pobierz przydatną prezentację: Dziesięć złotych zasad wywierania doskonałego pierwszego wrażenia
      • Przewodnik szpiega

po  TARGACH  EDUKACYJNYCH

Stoisz przed wyborem szkoły ponadgimnazjalnej. Możesz potraktować to jako misję szpiegowską.   Rozpocznij ją  07.04.2016r. i staw się na godzinę 10.30  w hali sportowej w Jezierzycach, gdzie odbywać się będą Targi Edukacyjne.
        Poniżej przedstawiam plan, który pomoże zdobyć Ci istotne informacje. Na ich podstawie będziesz mógł wybrać interesującą Cię szkołę.

Przygotuj się do misji. Kliknij START.

• Gesty rąk

• Pobierz przydatną prezentację, która pomoże Ci odpowiednio zachować się podczas rozmów z potencjalnym pracodawcą.