Aktualności

   • Podziękowanie

   • Zarząd Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Siemianicach „Edukacja na miarę czasu” pragnie serdecznie podziękować Państwu za dokonaną wpłatę w wysokości 1% od podatku. Przekazane pieniądze w kwocie 4 055,30 zł (za 2018 rok) wykorzystamy na naszą działalność statutową. Dokonana wpłata jest dla nas dużym  wsparciem i dowodem na to, że uznajecie Państwo naszą działalność za pożyteczną i skuteczną. Mamy nadzieję, że będziemy mogli liczyć na Wasze wsparcie również w przyszłym roku. 

    Serdecznie pozdrawiamy

   • Jubileuszowy X Bal Charytatywny na rzecz szkoły w Siemianicach

   • W dniu 02.02.2019 r odbył się jubileuszowy X bal charytatywny organizowany na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły w Siemianicach „Edukacja na miarę czasu”. Do pięknie przystrojonej sali Domu Weselnego Felix przybyli liczni goście, którzy próbowali rozpoznać swoich znajomych poprzebieranych w fantastyczne stroje karnawałowe. Kuszące diablice, policjantki, gejsza, kilka zakonnic i biskup, więźniowie, wróżka, Pocahontas i jej ukochany John, czarne kocice, hrabia wraz z hrabiną, Michael Jackson, Bob Marley, a nawet człowiek - krewetka, to tylko kilka z postaci, które bawiły się w Felixie.
     

    Tegoroczny bal zaszczyciła swoją obecnością rekordowa liczba 186 gości. Bilety rozeszły się w ciągu kilku dni i nie wystarczyło ich dla wszystkich zainteresowanych.
     

    Jak co roku bal uświetniły występy taneczne uczniów, licytacja oraz loteria fantowa. Z okazji jubileuszu goście zjedli pyszny tort, a po północy skosztowali dzika. Wszyscy bawili się do białego rana przy świetnej muzyce i bogatym menu.

     

    Najważniejszym celem balu było zebranie funduszy na doposażenie nowego skrzydła szkoły. Udało się tego dokonać dzięki licznym przyjaciołom. Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, zaangażowanym rodzicom i nauczycielom za bezinteresowną pomoc i hojność, dzięki której udało się zorganizować X Bal Charytatywny.

    Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół w Siemianicach „Edukacja na miarę czasu” jest organizacją pożytku publicznego i wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć szkołę w Siemianicach prosimy o przekazanie nam 1% podatku (KRS 0000334242).

     

    Dziękujemy!


    Prezes Stowarzyszenia – Agnieszka Kujawka

    Dyrektor Szkoły – Danuta Konkol

     

    Zapraszamy do galerii.

   • IX Bal Charytatywny

   •  Karnawał to okres zimowych balów, maskarad, pochodów i zabaw. Dlatego też w tym radosnym okresie odbył się już IX Bal Charytatywny organizowany na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół im. Czesława Miłosza w Siemianicach ”Edukacja na miarę czasu”. W progi Domu Weselnego Feliks wstąpili niezwykli goście: elegancka dama z lat XX,   kilka drapieżnych wampirów, starożytni Egipcjanie, bogaci szejkowie arabscy z pięknymi żonami, kolorowe wróżki, Murzyni, zgrabne kocice, więźniowie, groźni piraci, klaun, grupa dziewcząt przebranych w stroje z lat 80 – tych, czerwony kapturek, włochaty troglodyta i mnóstwo innych fantastycznych postaci ze świata baśni i filmu.

      Jak co roku imprezę rozpoczęła pani wicedyrektor Elżbieta Poniewierka, która przybliżyła zebranym cel organizacji balu. Środki przekazane przez rodziców zostaną przeznaczone na budowę i doposażenie nowego kompleksu szkolnego dla uczniów Siemianic i okolicznych miejscowości, co z pewnością wpłynie na poprawę kondycji i zdrowia dzieci. Serdecznie podziękowała też wszystkim, którzy wsparli działalność Stowarzyszenia oraz zaangażowali się w przygotowanie imprezy. Następnie goście obejrzeli pokaz tańca towarzyskiego, który zachęcił do pozostania na parkiecie. Kolejnymi atrakcjami balu były: fotobudka, loteria fantowa, licytacje interesujących zestawów voucherów oraz smakowicie przyrządzony dzik.

    Goście bawili się do muzyki z list przebojów, cała  sala wirowała w tańcu. Wróżki pląsały z wampirami, Murzyn z Egipcjanką, jaskiniowiec z różową panterą, hinduski maharadża z perską księżniczką. Humor dopisywał wszystkim. Zabawa trwała do rana, goście byli pod wrażeniem świetnej organizacji balu. Dochód wyniósł aż 15. 500 zł, co świadczy o hojności i dobrym sercu uczestników imprezy.

    Serdecznie dziękujemy przyjaciołom Stowarzyszenia, którzy wsparli nas w działaniu na rzecz szkoły:

    -Pani Teresie Michalskiej

    -Firmie Igmar AD Spółka zo.o

    -Pyszemu Jedzonku

    -Panu Markowi Ziarno

    -The William Wallace

    -Ferro di Cavallo Pizzerii Ristorante

    -Mariaz Patisserie

    -Kwiatkarni w Siemianicach

    -Gabinetowi Kosmetologii ZEGA w Słupsku

    -Herbaciarni w Spichlerzu

    -Pani Janinie Widzisz –Szczebiotko

    -Pani Monice Bulczak

    -Państwu Barbarze i Arturowi Skrzybalskim

    -Firmie Apart

    -Kawodajni Słupskiej

    -Pani Annie Walkowiak

    -Państwu Irenie i Piotrowi Kubiakom

    -Pani Mariannie Nowak

    -Pani Paulinie Winiarczyk

    -Państwu Beacie i Robertowi Rodziewiczom

    –klubowi Efekt w Słupsku

    -Justin – fit w Słupsku

    -Pani Barbarze Studzińskiej

    -Firmie Gino Rossi

    -Panu Ryszardowi Grójczakowi

    -Panu Sylwestrowi Prajwowskiemu

    -Panu Maciejowi Piszczowi

    -Pani Ilonie Zarembie

    -Teatrowi Lalki Tęcza

    -Pani Monice Prajwowskiej

    -Studiu Diament w Słupsku

    -Panu Robertowi Biedroniowi

    -Pani Jolancie Czerwiakowskiej

    -Pani Renacie Wojdziak

    -Panu Gerardowi Trederowi,

    -Panu Waldemarowi Tabale

    -Punktowi Aptecznemu Bliski w Siemianicach

    - Firmie Wind Service Sp. Zo.o

    - Parkowi Wodnemu w Redzikowie

    -Pani Anicie Stodulskiej

    -Pani Małgorzacie Dziemińskiej

    -Firmie Morpol

    -Pani Magdalenie Wronie

    oraz anonimowym darczyńcom.

   • Nagłówek

   •                                           Niech magiczna moc Wigilijnego Wieczoru
                                              przyniesie spokój i radość.
    Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia
    żyje własnym pięknem,
    a Nowy Rok obdaruje pomyślnością i szczęściem.
    Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia
    spędzonych w rodzinnym gronie
    życzy
    Zarząd Stowarzyszenia

    Edukacja na miarę czasu

     
     

     

   • Podziękowanie

   •    Zarząd Stowarzyszenia Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Czesława Miłosza w Siemianicach „Edukacja na miarę czasu” pragnie serdecznie podziękować Państwu za dokonaną wpłatę w wysokości 1% od podatku. Przekazane pieniądze w kwocie 2 896 zł (za 2017 rok) wykorzystamy na naszą działalność statutową. Dokonana wpłata jest dla nas ogromnym wsparciem i dowodem na to, że uznajecie Państwo naszą działalność za pożyteczną i skuteczną. Mamy nadzieję, że będziemy mogli liczyć na Wasze wsparcie również w przyszłym roku.

    Serdecznie pozdrawiamy

   • Ogłoszenie

   •    Uprzejmie informujemy o zmianie terminu karnawałowego balu charytatywnego organizowanego na rzecz   Stowarzyszenia  Przyjaciół Zespołu Szkół im. Czesława Miłosza. Bal odbędzie się dnia 13.01.2018 r. w Domu Weselnym Felix w Słupsku. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników dobrej zabawy.

    Prezes Stowarzyszenia

    Agnieszka Kujawka

   • Podziękowanie

   • Zarząd Stowarzyszenia Zespołu Szkół im. Czesława Miłosza w Siemianicach „Edukacja na miarę czasu” pragnie serdecznie podziękować Państwu za dokonaną wpłatę w wysokości 1% od podatku. Przekazane pieniądze w kwocie 3 389 zł (za 2016 rok) wykorzystamy na naszą działalność statutową. Dokonana wpłata jest dla nas ogromnym wsparciem i dowodem na to, że uznajecie Państwo naszą działalność za pożyteczną i skuteczną. Mamy nadzieję, że będziemy mogli liczyć na Wasze wsparcie również w przyszłym roku.

    Serdecznie pozdrawiamy

   • Dokumenty za rok 2016

   •  

    Roczne uproszczone sprawozdanie merytoryczne z działalności

    organizacji pożytku publicznego za rok 2016

     

    Bilans roczny

   • VIII Bal Charytatywny

   • Dnia 18.02.2017 r. w Domu Weselnym Felix odbył się VIII Bal Charytatywny organizowany na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół im. Czesława Miłosza w Siemianicach ”Edukacja na miarę czasu”. Po raz pierwszy był to bal przebierańców. Licznie przybyli goście prezentowali się w barwnych strojach, maskach i perukach. Można było spotkać Królewnę Śnieżkę, szeryfa Chudego, kowbojkę Jassie, anioła, piratów, więźnia, kobietę – kota, księdza, szejka, stewardessę, wróżkę, czarodzieja i wiele innych zabawnych postaci.

    Imprezę rozpoczęła pani wicedyrektor Elżbieta Poniewierka, która podziękowała rodzicom, sponsorom, darczyńcom i pracownikom szkoły za wsparcie w działaniach na rzecz szkoły. Następnie pani dyrektor Danuta Konkol pożegnała dotychczasowego prezesa Stowarzyszenia – panią Zofię Madełę, dzięki której zaangażowaniu i ciężkiej pracy udało się zrealizować wiele interesujących projektów edukacyjnych. Nowym prezesem została pani Agnieszka Kujawka.

    Bal uatrakcyjnił piękny pokaz tańca towarzyskiego oraz występ uroczych cheerleaderek. Goście byli pod wielkim wrażeniem talentu dzieci. Przygotowano również liczne niespodzianki – loterię fantową, fotobudkę, a także licytacje wartościowych zestawów od sponsorów balu. Wielką fetą dla oczu i podniebienia była degustacja wybornie przyrządzonego dzika. Przy dźwiękach wesołej muzyki goście tańczyli do samego rana. Wszyscy bawili się znakomicie, humor dopisywał, a kolejny bal już za rok. Dochód z balu wyniósł 14.080 zł.

    Nieoceniona pomoc i ofiarność, wielkie serce oraz chęć działania na rzecz społeczności lokalnej oraz okazywana nam przyjaźń są dowodem na istnienie ludzi dobrej woli skupionych wokół szkoły w Siemianicach.


    Zapraszamy do galerii.

   • Kontakt

    • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach
    • zssiemianice@gminaslupsk.pl; zes_siem@wp.pl
    • +48 59 8471856
    • ul. Słupska 42 76-200 Słupsk
    • NIP 839-28-15-823
   • Logowanie

  • Biuletyn informacji publicznej