IX Bal Charytatywny

Karnawał to okres zimowych balów, maskarad, pochodów i zabaw. Dlatego też w tym radosnym okresie odbył się już IX Bal Charytatywny organizowany na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół im. Czesława Miłosza w Siemianicach ”Edukacja na miarę czasu”. W progi Domu Weselnego Feliks wstąpili niezwykli goście: elegancka dama z lat XX,   kilka drapieżnych wampirów, starożytni Egipcjanie, bogaci szejkowie arabscy z pięknymi żonami, kolorowe wróżki, Murzyni, zgrabne kocice, więźniowie, groźni piraci, klaun, grupa dziewcząt przebranych w stroje z lat 80 – tych, czerwony kapturek, włochaty troglodyta i mnóstwo innych fantastycznych postaci ze świata baśni i filmu.

Jak co roku imprezę rozpoczęła pani wicedyrektor Elżbieta Poniewierka, która przybliżyła zebranym cel organizacji balu. Środki przekazane przez rodziców zostaną przeznaczone na budowę i doposażenie nowego kompleksu szkolnego dla uczniów Siemianic i okolicznych miejscowości, co z pewnością wpłynie na poprawę kondycji i zdrowia dzieci. Serdecznie podziękowała też wszystkim, którzy wsparli działalność Stowarzyszenia oraz zaangażowali się w przygotowanie imprezy. Następnie goście obejrzeli pokaz tańca towarzyskiego, który zachęcił do pozostania na parkiecie. Kolejnymi atrakcjami balu były: fotobudka, loteria fantowa, licytacje interesujących zestawów voucherów oraz smakowicie przyrządzony dzik.

Goście bawili się do muzyki z list przebojów, cała  sala wirowała w tańcu. Wróżki pląsały z wampirami, Murzyn z Egipcjanką, jaskiniowiec z różową panterą, hinduski maharadża z perską księżniczką. Humor dopisywał wszystkim. Zabawa trwała do rana, goście byli pod wrażeniem świetnej organizacji balu. Dochód wyniósł aż 15. 500 zł, co świadczy o hojności i dobrym sercu uczestników imprezy.

Serdecznie dziękujemy przyjaciołom Stowarzyszenia, którzy wsparli nas w działaniu na rzecz szkoły:

-Pani Teresie Michalskiej

-Pani Magdalenie Wronie

oraz anonimowym darczyńcom.

Podziękowanie

Zarząd Stowarzyszenia Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Czesława Miłosza w Siemianicach „Edukacja na miarę czasu” pragnie serdecznie podziękować Państwu za dokonaną wpłatę w wysokości 1% od podatku. Przekazane pieniądze w kwocie 2 896 zł (za 2017 rok) wykorzystamy na naszą działalność statutową. Dokonana wpłata jest dla nas ogromnym wsparciem i dowodem na to, że uznajecie Państwo naszą działalność za pożyteczną i skuteczną. Mamy nadzieję, że będziemy mogli liczyć na Wasze wsparcie również w przyszłym roku.

Serdecznie pozdrawiamy

Ogłoszenie

Uprzejmie informujemy o zmianie terminu karnawałowego balu charytatywnego organizowanego na rzecz   Stowarzyszenia  Przyjaciół Zespołu Szkół im. Czesława Miłosza. Bal odbędzie się dnia 13.01.2018 r. w Domu Weselnym Felix w Słupsku. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników dobrej zabawy.

Prezes Stowarzyszenia

Agnieszka Kujawka

Podziękowanie

Zarząd Stowarzyszenia Zespołu Szkół im. Czesława Miłosza w Siemianicach „Edukacja na miarę czasu” pragnie serdecznie podziękować Państwu za dokonaną wpłatę w wysokości 1% od podatku. Przekazane pieniądze w kwocie 3 389 zł (za 2016 rok) wykorzystamy na naszą działalność statutową. Dokonana wpłata jest dla nas ogromnym wsparciem i dowodem na to, że uznajecie Państwo naszą działalność za pożyteczną i skuteczną. Mamy nadzieję, że będziemy mogli liczyć na Wasze wsparcie również w przyszłym roku.

Serdecznie pozdrawiamy

Dokumenty za rok 2016

Roczne uproszczone sprawozdanie merytoryczne z działalności

organizacji pożytku publicznego za rok 2016

Bilans roczny

VIII Bal Charytatywny

Dnia 18.02.2017 r. w Domu Weselnym Felix odbył się VIII Bal Charytatywny organizowany na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół im. Czesława Miłosza w Siemianicach ”Edukacja na miarę czasu”. Po raz pierwszy był to bal przebierańców. Licznie przybyli goście prezentowali się w barwnych strojach, maskach i perukach. Można było spotkać Królewnę Śnieżkę, szeryfa Chudego, kowbojkę Jassie, anioła, piratów, więźnia, kobietę – kota, księdza, szejka, stewardessę, wróżkę, czarodzieja i wiele innych zabawnych postaci.

Imprezę rozpoczęła pani wicedyrektor Elżbieta Poniewierka, która podziękowała rodzicom, sponsorom, darczyńcom i pracownikom szkoły za wsparcie w działaniach na rzecz szkoły. Następnie pani dyrektor Danuta Konkol pożegnała dotychczasowego prezesa Stowarzyszenia – panią Zofię Madełę, dzięki której zaangażowaniu i ciężkiej pracy udało się zrealizować wiele interesujących projektów edukacyjnych. Nowym prezesem została pani Agnieszka Kujawka.

Bal uatrakcyjnił piękny pokaz tańca towarzyskiego oraz występ uroczych cheerleaderek. Goście byli pod wielkim wrażeniem talentu dzieci. Przygotowano również liczne niespodzianki – loterię fantową, fotobudkę, a także licytacje wartościowych zestawów od sponsorów balu. Wielką fetą dla oczu i podniebienia była degustacja wybornie przyrządzonego dzika. Przy dźwiękach wesołej muzyki goście tańczyli do samego rana. Wszyscy bawili się znakomicie, humor dopisywał, a kolejny bal już za rok. Dochód z balu wyniósł 14.080 zł.

Nieoceniona pomoc i ofiarność, wielkie serce oraz chęć działania na rzecz społeczności lokalnej oraz okazywana nam przyjaźń są dowodem na istnienie ludzi dobrej woli skupionych wokół szkoły w Siemianicach.