• Lokalizacja

• Do miejscowosci Siemianice łatwo trafić kierując się w Słupsku na drogę wojewódzką numer 213 na Łebę. Jest ona pierwszą miejscowością za Słupskiem w tym kierunku. Jej tablice miejscowości graniczą wprost z tablicami Słupska. Na zamieszczonym poniżej planie miejscowości zaznaczono miejsce, w którym znajdują się budynki Zespołu Szkół w Siemianicach.

Mapa Polski Targeo

Patrząc na miejscowość Siemianice z lotu ptaka na zamieszczonym poniżej zdjęciu lotniczym widać w głębi zlokalizowane przy głównej drodze i oznaczone strzałką budynki Zespołu Szkół w Siemianicach.

Siemianice z lotu ptaka

Autobusem
          Ze Słupska wprost do Zespołu Szkół w Siemianicach można dojechać autobusem miejskim linii numer 2.  Szczegóły trasy i rozklad jazdy znajdują się na stronach

ZIM

Ze Słupska i okolic do Zespołu Szkół w Siemianicach można dojechać również autobusami komunikacji podmiejskiej obsługiwanymi przez

pks  i Nord Ex

Samochodem
          Jadąc ze Słupska drogą wojewódzką numer 213 w kierunku na Łebe przejeżdżamy główną drogą przez praktycznie cała miejscowość Siemianice mijając m.in. skręt w prawo na miejscowość Jezierzyce. Po przejechaniu mostem nad krajowym szlakiem kolejowym Szczecin-Gdańsk, po ujechaniu około 600 metrów dojedziemy do obiektów szkolnych, które zlokalizowane są z prawej strony, tuż przy głównej drodze.

Współrzędne GPS

gpskompas