Nasze klasy

• Klasa Ia

• I a to uśmiechnięta, najmłodsza grupa uczniów w  klasach I-III.  Bardzo szybko poznali wszystkie zakątki naszej szkoły - są rozbiegani, ciekawi świata i pomysłowi.  Chętnie pomagają w organizowaniu imprez  szkolnych  i aktywnie uczestniczą w kołach zainteresowań.

• Klasa Ib

• Klasa Ib to uczniowie mili, weseli, zabawni i koleżeńscy. Zdecydowana większość dziewczynek powoduje klasową przewagę w dyskusjach  modowych nad piłkarskimi. Nauka nie sprawia nikomu problemów... żeby jeszcze te przerwy były tak długie jak lekcje - to w szkole byłaby równowaga. Jako najmłodsza  klasa w szkole staramy się dawać starszym uczniom przykład dobrego zachowania.

• Klasa IIa

• Klasa II a jak wiecie to najlepsza z klas na świecie. Wszystkie panny jedna w jedną piękne, mądre - oczy bledną. Chłopcy zaś mówię wam szczerze - grzeczni, aż sama w to nie wierzę.

• Klasa IIb

• Tworzymy klasową rodzinkę.Zawsze  mamy dobrą minkę.Pracujemy jak mróweczki.Wiedzę wkładamy do główeczki. Uśmiech na naszych buziach gości.Jesteśmy weseli i radośni.Nie tylko pilnie się uczymy lecz również dobrze się bawimy.

• Klasa IIc

• KLASA II C TO KLASA MĄDRYCH, WESOŁYCH I ŻYWIOŁOWYCH DZIECIAKÓW.UWIELBIAJĄ BIEGAĆ, DLATEGO ICH SILNĄ STRONĄ, A ZARAZEM PASJĄ JEST PIŁKA NOŻNA, KAŻDĄ PRZERWĘ UCZNIOWIE SPĘDZAJĄ MIĘDZY BRAMKAMI :)

• Klasa IIIa

• Jest to klasa 19 sympatycznych dziewięciolatków. To grupa dzieci bardzo żywiołowych i energicznych. Uwielbiają zdobywać wiedzę poprzez doświadczania i eksperymenty. Mają ciągłą chęć poznawania świata. Niezwykle angażują się  w gry i zabawy zespołowe.

• Klasa IIIb

• Klasa najlepszych tancerzy w szkole. Zgrani, rozbiegani, uśmiechnięci, kulturalni. Zawsze trzymają ramę, a krok zaczynają od właściwej nogi. Ich drugą pasją po tańcu jest piłka nożna, w którą grają także dziewczynki.

• Klasa IIIc

• KLASA IIIC POZDRAWIA I DEDYKUJE WIERSZYK.
        Jesteśmy uczniami  klasy III c  i w niej dobrze czujemy się.
        Chodzą tu wspaniałe osoby i nikt nikomu nie robi żadnej szkody,
        Klasa jest wytrwała, w nas jest moc i chwała,
        Gdy czasami ktoś się skłóci to po chwili się nawróci.
        Nasza pani jest de best , bo z nią zawsze fajnie jest.
        Wymaga od nas odpowiedzialności i chce żebyśmy na dobrych ludzi wyrośli,
        Uczy nas ojczystego języka i żebyśmy nie popełnili żadnego byka,
        Gdy coś złego dzieje się , pani zawsze wesprze Cię.
        W naszej klasie IIIc każdy przyjaciela ma. Wszyscy bardzo się lubimy, a
        z panią Grażynką  się czubimy.

• Klasa IVa

• Nasza klasa to 18 szalonych dzieciaków. Zawsze bierzemy udział w różnych konkursach i zawodach sportowych. Lubimy uczestniczyć w różnych imprezach integracyjnych z naszą wychowawczynią jak również lekcje matematyki z Panem Marcinem.

• Klasa IVb

• Klasa IVb to ogień, woda, ziemia i powietrze zamknięte w osiemnastu zwariowanych dzieciakach. Dziesięciu wysportowanych, przystojnych, szarmanckich dżentelmenów i osiem delikatnych, dobrze wychowanych, uroczych dam. Nad całością panuje wychowawca klasy - pan Marcin, który dba, by na lekcjach była odpowiednia dawka bólu i cierpienia :)

• Klasa Va

• Klasa Va to młodzi charyzmatyczni ludzie, mający głowy pełne pomysłów.  Nie stronią do szerokich uśmiechów i dobrej zabawy. Są zaangażowani w to co robią, a swoje pasje realizują z ogromną radością. Wysiłki i trudny dnia codziennego pokonują z wytrwałością, a kolejne kroki stawiają pewną stopą. Osiągają sukcesy w wielu dziedzinach, chadzają z dumną piersią, ale i pomocną dłonią tym, którzy tego potrzebują.

• Klasa Vb

• Klasa Vb jest klasą troszkę zwariowaną, szczyptę dorosłą, odrobinkę zakręconą, a przede wszystkim szeroko uśmiechniętą. Tak jak ich wychowawca - troszkę zwariowany, odrobinkę zakręcony i szeroko uśmiechnięty pan Sebastian.

• Klasa VIa

• Klasa VIa spędza czas zawsze razem. Tuż po dzwonku zbici w ciasną kulę pędzą przez korytarz prosto na boisko. Po przerwie wracają, już nie tak chętnie, na zajęcia. Uwielbiają rozmawiać, tłumaczyć i wymyślać ciekawe historie.

• Klasa VIb

•
        Klasa VIb to grupa niezłych ananasów. Reprezentują naszą szkołę w zawodach sportowych, konkursach z matematyki, języka polskiego czy historii, mają swoich przedstawicieli w szkolnym chórze oraz poczcie sztandarowym. W wolnych chwilach natomiast biegają, krzyczą, śmieją się, chowają, ganiają i dobrze bawią.