2013/2014
1. KONKURSY WIEDZY 2013/2014
nazwa
organizator
szczebel
(gminny, powiatowy, wojewódzki, inne)
osiągnięty wynik
(imię i nazwisko ucznia, klasa)
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur
Stowarzyszenie Kangur Matematyczny
---
nagroda NAJ – Kinga Kluk, klasa VI
Jakub Obst, Wiktoria Ragan, Piotr Jankowski, kl. III SP - wyróżnienie
wyróżnienie – Adrianna Sawicka, klasa IV
wyróżnienie – Cezary Prajwowski, klasa IV
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Olimpusek
Warszawa
ogólnopolski
Tytuł laureata (10 miejsce wśród uczniów klas I) Wiktor Jażdżewski Ib
Konkurs czytelniczy
SP Wrzeście
gminny
I miejsce drużynowo - Jakub Semenyszyn, Martyna Motyka
III miejsce - Julia Kałuża, Julia Kozina, Grzegorz Derdziński
Konkurs zdrowotny
SP Jezierzyce
gminny
Dawid Badzio – wyróżnienie
Wiktoria Ragan II miejsce w testach
Jakub Szafryk i Zuzia Głowacka II miejsce w wykonaniu plakatu
Gminny Konkurs Recytatorski
SP Bierkowo
gminny
I miejsce – Martyna Marcinkiewicz
II miejsce Oskar Frączkiewicz
Gminny Konkurs Wiedzy o Anglii
oraz znajomość gramatyki i słownictwa języka angielskiego
dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych
Zespół Szkół w Siemianicach
gminny
I miejsce – Rozalia Tłuścik, klasa Vb
Daria Kędziora, kl. VI
Cezary Prajwowski, kl. IV
„Polubić czytanie”
Wrzeście
gminny
I miejsce indywidualnie – Bartłomiej Szmidt – Ib
Profilaktyczny Konkurs " Nie truj się, nie bądź toksyczny"
Gminny
gminny
I miejsce zespołowe
I miejsce indywidualne - Zuzanna Bujak,
II miejsce indywidualne - Kinga Kluk
2. KONKURSY ARTYSTYCZNE 2013/2014
Wojewódzki Konkurs na Grafikę Komputerową
,,Komputerowa Pisanka”
ZS Siemianice
Przedszkole 6 Słupsk
wojewódzki
II miejsce – Grzegorz Najmrocki
Wyróżnienie – Oliwier Czerwiakowski
Ogólnopolski Konkurs na Grafikę Komputerową ,,Logo zielonej Ojczyzny”
Stowarzyszenie "Progressio”
Wrocław
ogólnopolski
III miejsce – Martyna Marcinkiewicz - kl. Ia
Ogólnopolski Konkurs na Grafikę Komputerową
,,Marzenia”
Pałac Młodzieży - Gdańsk
ogólnopolski
III miejsce – Martyna Marcinkiewicz - kl. Ia
Konkurs plastyczny „Podwórko – podwórkowa przyjaźń”
Młodzieżowy Dom Kultury
ogólnopolski
Daria Znajdek, kl. II SP – wygrała konkurs ogólnopolski (I miejsce)
Talenty Pomorza
Centrum Kultury i Sportu – Tczew
powiatowy
Pólfinały powiatu lęborskiego i słupskiego – kwalifikacja:
Martyna Marcinkiewicz – kl. Ia , Anastazja Maciejewska – kl. Ia
Grzegorz Najmrocki – kl. Ia
Konkurs plastyczny „Rodzinne spędzanie czasu wolnego”
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku
powiatowy
Do konkursu zakwalifikowały się prace:
Wiktoria Winsztal „0”
Jakub Wasilewski, kl. II SP
Martyna Motyka, kl. II SP
Amelia Szydło, kl. II SP
Marta Ledeman, kl. IV SP
Weronika Grzegorczyk, kl. VI SP
Marta Felc, kl. V”b”
Wspólnie dbamy o środowisko
PGK
powiatowy
Laureatka Zuzanna Bujak kl VI - w kategorii Eko- Rzeczy, za pracę konkursową " Sukienkę na bal karnawałowy"
Gminny Konkursie plastycznym „Chcę żyć zdrowo”
Gmina Słupsk
gminny
II miejsce Daria Kędziora
3. KONKURSY SPORTOWE 2013/2014
nazwa
organizator
szczebel (gminny, powiatowy, wojewódzki, inne)
osiągnięty wynik (imię i nazwisko ucznia, klasa)
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA " ZIĘTEK TROPHY " Gdynia 2014
Klub Tańca Sportowego "Fala" Sopot
ogólnopolski
KLASA II – 1 miejsca:
Woronin Robert Augustyn Dominika Łakomy Szymon Szydło Amelia Frączkiewicz Oskar Łukomska Jagoda
Matulewicz Mateusz Motyka Martyna
Pawłowski Witold Bigus Kalina
Andruszkiewicz Mateusz Grabowska Zuzanna
II miejsce:
Romaniuk Gosia, Znajdek Daria
KLASA III, IV, i V = I miejsce
Prajwowski Cezary Kuziak Marcelina Wójcik Jakub Kieszkowska Zuzanna Szafryk Jakub Głowacka Zuzanna Zubkowicz Norbert Małkus Michalina
Żurawska Nicola
II miejsce
Tłuścik Rozalia
Wolak Mikołasj
Ragan Wiktoria
XI OGÓLNOPOLSKA WAKACJADA TANECZNA KOBYLNICA 2014
Klub Tańca Sportowego "Paktan" Słupsk
ogólnopolski
KLASA II - I miejsce
Woronin Robert Augustyn Dominika Łakomy Szymon Szydło Amelia Frączkiewicz Oskar Łukomska Jagoda
Matulewicz Mateusz Motyka Martyna
Pawłowski Witold Bigus Kalina
Andruszkiewicz Mateusz Grabowska Zuzanna Michalczyk Igor Romaniuk Gosia Nowakowski Mikołaj Znajdek Daria
Wrzesień Jan Ringwerska Wiktoria
KLASA III, IV, i V - I miejsce
Prajwowski Cezary Kuziak Marcelina
Wójcik Jakub Kieszkowska Zuzanna
Szafryk Jakub Głowacka Zuzanna
Szewczyk Wiktor Kozina Julia
Piekarski Jan Kozina Maja
Zubkowicz Norbert Małkus Michalina
Żurawska Nicola
Tłuścik Rozalia
Wolak Mikołaj Ragan Wiktoria
Turniej
Mikołajkowy
SP Redzikowo
gminny
I miejsce - Wiktoria Maraszkiewicz
Jakub Wójcik
I Gminny Turniej Warcabowy
SP Głobino
gminny
II miejsce - Mikołaj Nowakowski