Nasze klasy

Klasa I a

Wychowawczyni: mgr Agnieszka Kujawka

W klasie jest 16 dziewcząt i 12 chłopców. To zgrany zespół klasowy, dzieci lubią spędzać ze sobą czas, chętnie chodzą do szkoły. Do tej klasy uczęszczają dwaj najlepsi tenisiści stołowi w szkole - Marcin Iciachowski i Krzysztof Bigus. Są tu również zdolne dziewczynki - Daria Kędziora jest utalentowana plastycznie i polonistycznie, a Zuzia Bujak odnosi sukcesy w konkursach związanych z ochroną środowiska. Wszyscy chłopacy kopią w piłkę i uganiają się za dziewczynami, a wszystkie dziewczyny plotkują i uganiają się za chłopakami.

Klasa II a

Wychowawczyni: mgr Małgorzata Utig

Ta klasa to niezłe asy. Kochają muzykę i lubią śpiewać. Sport i gry komputerowe to następne w kolejności ich ulubione zajęcia. Michał potrafi wydawać ciekawe odgłosy, a Natalia rozwiązać każde zadanie. Wszyscy uwielbiają siatkówkę i wzajemne docinki. Są zgrani i jak trzeba coś u nauczyciela "załatwić" zawsze wysyłają Martynę. Poza matematyką, chemią, fizyką, językiem polskim, językiem angielskim, biologią, geografią i WOS-em interesuje ich jeszcze plastyka.

Klasa II b

Wychowawczyni: mgr Monika Szulta

To my, istna Dzicz, którą potrafi opanować tylko nasza wychowawczyni. Nasza armia  liczy 17 osób (13 żołnierzy i 4 komandoski). Jesteśmy zawsze roześmiani i gotowi do działania, np. do uczenia się. Wśród nas są zarówno sportowcy: Tomasz G  Mistrz Judo oraz naukowcy:  Błażej S, który osiąga sukcesy w przedmiotach ścisłych. Kamila J. jest gospodarzem, zawsze wszystko załatwi, a Kamil R. (Ninja) jest jej wiernym sługą. Judyta B. jest komornikiem klasowym, który skutecznie opróżnia nasze (Rodziców) portfele. Uwielbiamy wspólnie spędzać czas, jeździć na biwaki i wycieczki klasowe.

Klasa II c

Wychowawczyni: mgr Daria Boś

Zwariowany zespół klasowy liczący 17 osób w tym 7 dziewcząt. Rozgadani, roześmiani każdego dnia skłonni wymyślać coraz to nowe żarty. Uwielbiają zajęcia wychowania fizycznego, bo nie są zmuszeni do siedzenia w ławkach, gdzie zawsze rozpiera ich energia. te 17 osób stanowi zgrany, lubiący się zespół klasowy, który niejednemu nauczycielowi na długo pozostanie w pamięci.

Klasa III a

Wychowawczyni: mgr Magdalena Lis

Klasa liczy 28 uczniów: 14 dziewcząt i 14 chłopców. Znajdują się w niej osoby małe, duże, smutne i wesołe, ciche i skromne, nadpobudliwe i przekorne (przeważają blondyni i blondynki). Jest to doskonałe połączenie, gdyż dzięki temu w klasie jest zawsze wesoło i przyjemnie. Jest to gromadka, która się bardzo lubi i szanuje, chociaż kłótni  w niej nie brakuje.  Można powiedzieć, iż zachowanie uczniów jest typowe dla całej populacji nastolatków, więc nie sprawiają oni większych kłopotów wychowawczych. Klasa pilna, sumienna, zdyscyplinowana - zawsze mogą  na sobie polegać i w razie konieczności odpisać pracę domową. Praca z takimi indywidualistami sprawia dużo nieskrywanej przyjemności.

Klasa III b

Wychowawca: mgr Sebastian Winsztal

Roześmiani i zgrani. Dwóch najwyższych, dwóch najniższych i Konrad. Najbardziej nienawidzą nudy, rutyny i nic nierobienia. Za to najbardziej lubią pana Winsztala.