Nasze klasy

Klasa Ia

Klasa, która dobrze czuje się i na lekcjach, i na przerwach. Ich wielką pasją jest sport, a co u niektórych taniec towarzyski. Zawsze szczęśliwi, zawsze radości, pełni pomysłów,

Klasa Ib

W klasie I B jest 21 uczniów. Jest to klasa bardzo zgrana i utalentowana. Tańca, śpiewu nie brakuje, bo klasa I B świetnie się w tym czuje.

Klasa IIa

Klasę IIa najlepiej opisuje stare polskie przysłowie: "Jaki pan, taki kram". Są dokładnie tacy, jak ich wychowawca pan Tomasz Rybak. Uwielbiają piłkę nożną, siatkówkę, unihokej i wszystkie inne dyscypliny, które wiążą się z aktywnym spędzaniem czasu.

Klasa IIb

11 +  9 = klasa 2B.

Klasa niekiedy rozbrykana, ale na lekcjach pracowita i zdyscyplinowana. Uczniowie cieszą się dobrą opinią wśród nauczycieli, którzy w niej uczą. Praca z tak zdolnymi uczniami sprawia im dużo przyjemności.  Główne zainteresowania to taniec, sport, moda i uroda. A wolny czas spędzają na  odpracowywaniu godzin społecznych, które otrzymują za rozrabianie.

Klasa IIIa

Klasa III A to same uzdolnione dzieciaki. Są tutaj mądre dziewczyny i wysportowani chłopcy. Znajdzie się tu Krzysiek co na pianinie gra i Patrycja co z gitarą przemierzy cały świat. Kinga z Weroniką pokonają go na koniu, Oliwka przebiegnie z Roksaną u boku, która zatańczy jej do hip-hopu. Tomek uwielbia koszykówkę, Przemek do celu strzela, a reszta chłopaków woli w piłkę nożną grać na przerwach. Taki jest nasz skromny skład, niezapomnianej III A.

Klasa IIIb

Od lewej:

• Miłosz, który ma największą stopę na świecie
  • Wojtek - świetnie strzela( zwłaszcza kredą)
  • Jakub (pseud. Świstak) – klasowy rozrabiaka i wesołek
  • Wicia – miss klasy III B ( wszyscy chłopcy do niej wzdychają)
  • Oliwka - nieśmiała dziewczynka o pięknym uśmiechu
  • Daria - utalentowana fotografka i aktorka
  • Ania - uwielbia konie i pięknie maluje
  • Ola – klasowa przytulanka, miła i serdeczna
  • Julka - skromna, cicha i kochana
  • Mateuniu - ciągle się śmieje
  • Werka – zabawna, uśmiechnięta i zakręcona
  • Aruś – ciągle zasypia na pierwsze lekcje
  • Szymon – lubi jeść i hałasować

A wychowawczynią tej gromadki jest pani Agnieszka Kujawka.