MŁODZIEŻOWA RADA GMINY

• Wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk

• 21 grudnia 2023 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk,obecnie Młodzieżowej Rady Gminy Redzikowo. Spośród dziewięciu kandydatów uczniowie wybrali trzech,którzy przez najbliższe dwa lata będą reprezentowali naszą szkołę w gminie:

Antonina Piszcz klasa 8a

Alicja Kołatka klasa 7b

Filip Paprocki klasa 8a

Naszym nowym Radnym gratulujemy i życzymy owocnej pracy

• Sesja Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk

• W dniu 12.12.2022 r. odbyła się ostatnia w tym roku Sesja Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk. Na sesji podsumowano wydatki mijającego roku. Postanowiono zaoszczędzone środki przeznaczyć na zakup karmy dla zwierząt na potrzeby Straży Ochrony Zwierząt w Siemianicach.

Młodzieżowi Radni zdecydowali, iż do czasu przyszłorocznej sesji budżetowej rozpoznają potrzeby uczniów w poszczególnych szkołach tak, aby w przyszłoroczny budżet podzielić zgodnie z oczekiwaniami młodzieży szkolnej. Na koniec złożone zostały radnym życzenia świąteczne a każdy z obecnych otrzymał kalendarz oraz świąteczny upominek.
        • Młodzieżowa Rady Gminy Słupsk

• Dnia 20 kwietnia 2022 r. odbyła się kolejna sesja Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk.  Nasi Radni ustalili budżet na następujący rok. Padły pomysły wspólnej integracji oraz pomysły na realizację budżetu.

• Sesja Młodzieżowej Rady Gminy w Urzędzie Gminy Słupsk

• W dniu 10.01.2022 r. odbyła się sesja Młodzieżowej Rady Gminy w Urzędzie Gminy Słupsk. Na sesji został ustalony podział budżetu między szkoły. Dodatkowo poruszony został temat przyłączenia okolicznych wiosek do miasta Słupska. Uczniowie mieli możliwość zadania pytań i własnej wypowiedzi. Został ustalony kolejny termin sesji, która dotyczyć będzie właśnie tego zagadnienia.

• I Inauguracyjna Sesja Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk

• W dniu 18.11.2021 odbyła się I Inauguracyjna Sesja Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk. Radni z naszej szkoły oraz szkół gminy Słupsk spotkali się w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Słupsk i wspólnie obradowali. Na sesji odbyło się przedstawienie radnych, wybór Przewodniczącego, Zastępcy oraz Sekretarza. Uczniowie złożyli także uroczyste ślubowanie, stając się nowymi radnymi Młodzieżowej Rady Gminy. W ten sposób zainaugurowano kolejną kadencję Młodzieżowej Rady Gminy na lata 2021 - 2023.

• Wybory do MRG

• 28 października w naszej szkole odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Gminy. Mimo utrudnionego prowadzenia kampanii wyborczej udało się wyłonić kilku kandydatów do Młodzieżowej Rady Gminy. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie: komisji wyborczej, startującym i oczywiście głosującym :).

W Młodzieżowej Radzie Gminy zasiadać będą:

Anna Grzegorczyk (8b)
          Flavio Postiglione (6b)
          Mateusz Skrzypczyk (7c)

Opiekunem Młodzieżowej Rady Gminy została pani Alicja Nikadon.

Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy :).

• Sesja Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk

• W dniu 10.09.2020 r. odbyła się sesja Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk, podczas której radni podsumowali dotychczasowe wydatki zgodnie z uchwałą budżetową.

Młodzieżowi radni zdecydowali, iż w każdej szkole stworzona zostanie tablica dotycząca ich działalności, omówione zostały również szczegóły broszury promującej działalność MRG. Postanowiono, iż w najbliższym czasie zorganizowany zostanie wyjazd edukacyjno - integracyjny. Na  kolejnej sesji podsumowane zostaną wszystkie wydatki i działania Młodzieżowej Rady.

• MŁODZIEŻOWA RADA GMINY SŁUPSK KADENCJA 2019-2021

Mlodziezowa_Rada_Gminy_Slupsk.pdf

• WYNIKI WYBORÓW

• Miło nam poinformować o powołaniu nowych władz Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk.

Nowymi radnymi w Młodzieżowej Radzie Gminy Słupsk zostali:

• Martyna Motyka z klasy VIII b
          • Łukasz Lisiewicz z klasy VII a
          • Oskar Frączkiewicz z klasy VIII b.

Opiekunem MRG w naszej szkole jest Pani Monika Szulta.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w pełnieniu swoich obowiązków w nowym roku szkolnym 2019/2020.

• WYBORY DO MRG

• Dnia 30.09.2019 roku odbyły się demokratyczne wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk. Jest to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie,w którym świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli. Wybory poprzedziła kampania. Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze, w których umieścili swoje pomysły,propozycje a także konkretne działania dotyczące samorządności i praworządności wśród społeczności uczniowskiej. Głosowanie było tajne, każdy uczeń mógł oddać swój głos na specjalnie przygotowanych kartach. Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwała komisja. Czekamy na wyniki!

• PREZENTACJA KANDYDATÓW DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

• Zapraszamy do galerii.