Zajęcia dodatkowe/pozalekcyjne w roku szkolnym 2023/2024
ZAJĘCIA DODATKOWE - KLASY 1-3
Nazwa koła
Nauczyciel prowadzący
Termin
Klasy
Sala
PONIEDZIAŁEK
Terapia ręki
Katarzyna Przybyłowicz
Poniedziałek – 6 g. l.
1-3
s. 304
Koło recytatorskie
Agnieszka Szydło
Poniedziałek – 7 g. l.
1-3
s. 206
Projekt SKS
Daniluk Jarosław
Poniedziałek i środa 15.30–16.30
1-3
sala gimnastyczna
WTOREK
Chórek szkolny
Andrzej Praszczak
Wtorek - 8 g. l.
1-3
s. C102 i aula
Koło malarskie
Agata Sztark
Wtorek – 8 g. l.
1-3
s. 304
Kodowanie/robotyka
Karolina Świebodzińska
Wtorek – 6 g. l.
1-3
s. 205
Koło matematyczne
Anita Sulej
Wtorek – 7 g. l.
2
s. 206
ŚRODA
Koło Młodego Chemika
Rubaj Magdalena
Środa – 6 g. l.
2-3
s. C202
Projekt SKS
Daniluk Jarosław
Poniedziałek i środa 15.30–16.30
1-3
sala gimnastyczna
CZWARTEK
Laboratoria przyszłości
Michał Piórkowski
Czwartek – 9 g. l.
1-3
s. C103
Sensoterapia
Sylwia Bednarek
Czwartek – 7 g. l.
1-3
s. 6
ZAJĘCIA DODATKOWE - KLASY 4-8
Nazwa koła
Nauczyciel prowadzący
Termin
Klasy
Sala
PONIEDZIAŁEK
Strzelectwo sportowe
Lis Magdalena
Poniedziałek i czwartek 15.00-16.30
6-8
strzelnica Słupsk
Koło historyczne
Izabela Woźniak
Poniedziałek – 7 g. l.
4-5
s. 2
WTOREK
Warsztaty szycia
Małgorzata Tabała
Wtorek – 8 i 9 g. l.
4-8
s. 310
Plastykomania
Bogusz-Życzkowska Krystyna
Wtorek – 8 g. l.
4-8
s. 204
Szkolne Koło Caritas
Siostra Sergia - Gaik Anna
Wtorek – 8 g. l.
4-8
s. 1
Wolontariat
Jańczak Judyta
Wtorek – 8 g. l.
4-8
s. 101/w terenie
Szkolne Koło Caritas
Siostra Sergia - Gaik Anna
Wtorek – 8 g. l.
4-8
s. 1
Wolontariat
Jańczak Judyta
Wtorek – 8 g. l.
4-8
s. 101/w terenie
Radiowęzeł szkolny
Andrzej Praszczak
Wtorek i czwartek – 4 g. l
4-8
radiowęzeł
Chór Reprezentacyjny Szkoły
Andrzej Praszczak
Wtorek – 9 g. l.
4-8
s. C102 i aula
Młodzieżowe Koło Filatelistyki
Ziętara Danuta
Wtorek – 6 i 7 g. l.
0-8
s. 104
ŚRODA
Koło plastyczne
Andrzej Praszczak
Środa – 8 g. l.
4-8
s. C102
CZWARTEK
Koło teatralne „Podwórko”
Katarzyna Praszczak
Czwartek – 9 i 10 g. l.
4-8
s. C102 i aula
Koło teatralne „Podwórko”
Andrzej Praszczak
Czwartek – 9 i 10 g. l.
4-8
s. C102 i aula
Studio wizyjne
Chachuła - Domański Marcin
Czwartek, 9 g. l.
4-8
s. C105
Strzelectwo sportowe
Lis Magdalena
Poniedziałek i czwartek 15.00-16.30
6-8
strzelnica Słupsk
PIĄTEK
Laboratoria przyszłości
Michał Piórkowski
Piątek, 9 g. l.
4-8
s. C103
WEEKEND
Koło turystyki rowerowej
Rybak Tomasz
Rajd 2-3 razy w roku (uczniowie z kartą rowerową)
5-8
teren
Koło geograficzno-turystyczne
Monika Szulta
Sobota (godzina według planu wycieczki)
4-8
zajęcia w terenie
ZAJĘCIA DODATKOWE (POMOC PSYCHOLOGICZNO- PEDAGOGICZNA) - KLASY 1-3
Nazwa koła
Nauczyciel prowadzący
Termin
Klasy
Sala
Terapia pedagogiczna
Anita Sulej
Poniedziałek – 7 g. l.
3
s. 205
Wspinaczka po wiedzę (wyrównawcze)
Agata Sztark
Wtorek – 7 g. l.
2
s. 304
Terapia pedagogiczna
Anita Sulej
Środa – 6 g. l.
1-2
s. 205
Wspinaczka po wiedzę (wyrównawcze)
Katarzyna Wawrzyniak
Czwartek – 8 g. l.
3
s. 205
Wspinaczka po wiedzę (wyrównawcze)
Justyna Pioterek
Czwartek – 6 g. l.
1
s. 205
ZAJĘCIA DODATKOWE (POMOC PSYCHOLOGICZNO- PEDAGOGICZNA) - KLASY 4-8
Nazwa koła
Nauczyciel prowadzący
Termin
Klasy
Sala
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki
Małgorzata Augustyniak
Poniedziałek – 7.15-8.00
4-5
s. C103
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego
Izabela Brzykcy
Wtorek – 7.15-8.00
4-5
s. 4
Terapia pedagogiczna
Anita Sulej
Wtorek – 7.15-8.00
4
s. 201
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego
Andrzej Paszun
Środa – 7 g. l.
6
s. 1
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego
Andrzej Paszun
Środa – 9 g. l.
7-8
s. 1
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki
Małgorzata Augustyniak
Środa - 7.15-8.00
6-7
s. C103
Terapia pedagogiczna
Anita Sulej
Czwartek – 7.15-8.00
4-5
s. 201
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki
Michał Piórkowski
Piątek- 8 g. l.
Czwartek- 8 g. l.
8
s. C103
s.C202